Art Fruit

Będzin

Opinie o Art Fruit

Basia Siewierz 2011-01-31 19:20:44
[usunięte przez moderatora] kasa do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i roboty duzo, nie polecam!!!!
lola 2015-01-21 10:31:12
Współczuję komuś kto ma tam pracować, kierowniczka na lubicz nie ma szacunku do ludzi którzy są nowo przyjęci, używa niecenzuralnych słów do pracowników i wszystkich traktuje z góry. Przyrost formy ponad treścią jak dla niej, znam wiele osób które przez nią odeszły z pracy. Myślę, że ktoś w końcu napisać na nią skargę żeby każdy wiedział z kim ma doczynienia.
Doda 2015-02-01 14:14:36
To prawda, człowieka traktują jak smiecia. Nie liczą się z pracownikami a niektóre dziewczyny które ledwo próbują swoich sił w pracy są poganiane, obrazane.
Maniek 2015-02-20 18:25:18
Wiem, że tam jest okropnie. Mam tam parę znajomych co mogliby coś powiedzieć na ten temat. Mobing na każdym kroku. Kierowniczka na galerii krakowskiej niby taka miła i uśmiechnięta. A tak naprawdę wszystkim d.... obrabia.
Leoska 2015-02-20 18:34:37
A to prawda kolego to co napisales też to wiem i słyszałam. Brak słów po prostu... jak tam chodziłam, bo fakt jedzenie dobre. To jak się TEŻ dowiedziałam od kumpeli co się tam wyczynia to mi się odechcialo już....
Zofia 2015-02-24 16:32:04
Obie sa fałszywe i na galerii krakowskiej wielka kierowniczka Aga i na lubicz druga. Dlaczego sa ciagle przyjęcia? Bo sie z nimi nie da wytrzymać. Potrafia pisac do Ciebie listy co zle zrobilas, pisząc niecenzuralne slowa, ciagle Cię ponizajac. Sa tam osoby normalne ale jest ich niewiele i podziw dla nich, ze to wytrzymują.
anka 2016-04-19 22:47:46
na swojej stronie mają ogłoszenie, ze poszukują sprzedawcy w Galerii Owoców Frutti Art i że może to być osoba ucząca się, @Zofia czy student zaoczny da radę wpisać się w grafik? Mam zajęte prawie wszystkie soboty i niedziele.
Zostaw swoją opinię o Art Fruit - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art Fruit