grand&ford, primavera, goldenboy

Łódź

Opinie o grand&ford, primavera, goldenboy

anonim 2011-01-31 17:58:41
UWAGA NA TEGO PRACODAWCE!!!!!!!!!!

PODAJE SIE JAKO KILKA ROZNYCH FIRM!!!

GOLDEN BOY, PRIMAVERA, GRAND, GRAND&FORD

UZYWA ROZNYCH ADRESOW EMAIL

[usunięte przez moderatora]
JEST OSOBA NIE GODNA ZAUFANIA PERSONEL ZMIENIA CO MIESIAC I ZAWSZE UWAZA ZE WSZYSCY TO IDOCI

ODRADZAM!!
DGFSDF 2011-02-01 10:09:41
ZAPOMNIAL KTOS DOPISAC ZE UZYWA JESZCZE NAZWY FIRMY

EXCLUSIVEMAN

I EMAILA

[usunięte przez moderatora]
ang 2011-03-01 21:10:43
zgadzam się ten człowiek zarówno jako pracodawca jak i usługodawca to totalna katastrofa. nieuczciwy i nieżetelny, absolutnie odradzam podejmowanie pracy, szkoda czasu i nerw
jeden z wielu bylych pracownikow 2011-03-16 10:26:55
odradzam zatrudnianie sie u tego pracodawcy !! przychodzi dzien wyplaty i trzeba sie prosic o swoje pieniadze! ciagle nie ma sory inaczej ma tylko nie chce da ciagle tak mowi! po kieszeniach nosi pliki pieniedzy a jak potrzeba dac komus czy kupic cos to zaczynaja sie schody. odradzam nie zatrudniajcie sie w tej firmie adres WIĘCKOWSKIEGO 57, ŁÓDŹ
anonim 2011-09-06 11:51:08
Pracodawca [usunięte przez moderatora] to tragedia mysli ze jest super madry a w zeczywistosci to [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-09-14 21:40:48
JA W TEJ FIRMIE PRACUJE OD DWÓCH LAT I POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A TA OSOBA CO TE BREDNIE PISZE TO DO TEJ PORY MA PROBLEMY Z ALKOHOLEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sdfcs 2012-04-21 20:21:13
to wszystko co jest napisane to prawda - nie szanuje ludzi i tyle
Bardzo 2016-05-20 22:48:10
Mi się wydaje, że to spoko raczej praca jest i tyle
Zostaw swoją opinię o grand&ford, primavera, goldenboy - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie grand&ford, primavera, goldenboy