logo EL-COM Polska

EL-COM Polska

Opinie o EL-COM Polska

anonim 2011-01-31 15:00
Czy ktoś pracował w firmie EL- COM własnie otrzymałem oferte pracy Czy jest to uczciwa firma, czy naciągacze
ja 2011-05-01 19:31
Firma ok, szef uczciwy ,wynagrodzenie jest zgodne z umową i zawsze w terminie. Zakres obawiązków ustalony przed podpisaniem umowy. Polecam firmę
kolod 2015-01-21 13:16
mnie to trochę dziwi, że firmy nie dbają o swoje strony internetowe i nie starają się żeby były jak najlepsze, przecież w dzisiejszych czasach internet to władza i ludzie w nim szukają wszystkiego. Mam nadzieje że El-com na to wpadnie i zadba o swoją stronę. Wszystkim będzie łatwiej, nam szukającym pracy tym bardziej
Zanik 2015-03-26 01:05
Nie szedłbym tak głęboko ze swoją oceną, że to od razu jest złe traktowanie osób szukających pracy. Kandydat jeżeli chce zdobyć jakiekolwiek stanowisko też powinien trochę inwencji ze swojej strony wykazać i być dociekliwym, składać CV w miejsca gdzie wskaże pracodawca, ewentualnie na portalach o pracę. Być może takie warunki panują w Radomiu non stop ;)
xx 2015-12-30 17:52
Firma jest OK tylko trzeba znać się na robocie !!!
Wtedy z kasą niema problemu i z niczym
Pozdrawiam :)
Radek 2016-05-15 12:51
EL-COM Polska ma się coraz lepiej, bardzo fajna firma, która zapewnia umowę o pracę od pierwszego dnia, warto zwracać na to uwagę, bo jak wiadomo jest to jedna z ważniejszych rzeczy, polecam. Zwłaszcza jeśli cenicie sobie dobre benefity jak siłownie.
Zostaw swoją opinię o EL-COM Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EL-COM Polska