EL-COM Polska

Radom

Opinie o EL-COM Polska

anonim 2011-01-31 15:00:10
Czy ktoś pracował w firmie EL- COM własnie otrzymałem oferte pracy Czy jest to uczciwa firma, czy naciągacze
ja 2011-05-01 19:31:20
Firma ok, szef uczciwy ,wynagrodzenie jest zgodne z umową i zawsze w terminie. Zakres obawiązków ustalony przed podpisaniem umowy. Polecam firmę
Nick 2011-12-19 11:50:43
ja - 2011-05-01 19:31:20

Chyba cie pogieło może kiedyś tak było ale się zbyło
monter 2012-07-06 11:38:54
firma zwariowana bez organizacji i narzędzi do pracy szef i brygadzista są najgorsi
ptaszek 2012-07-11 22:01:28
Firma krzak wykorzystuje pracownikow nie placac im pensji w przypadku rezygnacji z pracy , spaznia sie notorycznie z pensjami
zatrudnia na czarno , pracodawca mlody nieopierzony gówniarz , nie majacy pojecia ani o zarzadzaniu firma ani wiedzy technicznej
jest to juz drugir wcielenie firmy , a juz utworzyl trzecią firme corke
placi nedznie wymagania co do pracy i czasu pracy minimum 10 godzin plus soboty zero nadgodzin lamie na kazdym kroku prawa pracownicze
mam nadzieje ze wrescie ktos cos z tym zrobi pozdrawiam by ly pracownik
elektryk 2012-08-08 23:21:17
Firma nędzna, wykorzystują pracowników.Potwierdzam, że szef nie zna się na robocie a jego brygadzista to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nieuk. Najlepiej omijać El- Com szerokim łukiem albo spotkać się z PIP
pracownikkk 2013-06-28 15:54:38
Witam możecie napisać coś więcej? Mam propozycję pracy w tej firmie ale na czarno(tzn na umowie zlecenie jakieś grosze 300 brutto/miesiąc a obiecywane 2000 netto 10zł/1h po 10h na dzień). Czy wy tez tak byliście zatrudniani?? czy jest problem z wypłata? żeby nie było ze pracuje cały miesiąc za darmo ;/ proszę o opinię z góry dziękuje i pozdrawiam
pracownik999999 2014-07-29 22:57:20
Witam firma jak to firma pracuję w niej ok.1 rok i niemam zastrzeżen pieniądze zawsze na czas a narzędzia dostałem na początku i to nawet niezłe dużo roboty można dorobić nadgodzinami stawkę dostaję sie w zależności od umiejętności a i najważniejsze klimat w firmie jest ok. Poprostu trzeba robić swoje i nienawalać ja jestem nawet zadowolony pozdrawiam
kolod 2015-01-21 13:16:42
mnie to trochę dziwi, że firmy nie dbają o swoje strony internetowe i nie starają się żeby były jak najlepsze, przecież w dzisiejszych czasach internet to władza i ludzie w nim szukają wszystkiego. Mam nadzieje że El-com na to wpadnie i zadba o swoją stronę. Wszystkim będzie łatwiej, nam szukającym pracy tym bardziej
Zanik 2015-03-26 01:05:43
Nie szedłbym tak głęboko ze swoją oceną, że to od razu jest złe traktowanie osób szukających pracy. Kandydat jeżeli chce zdobyć jakiekolwiek stanowisko też powinien trochę inwencji ze swojej strony wykazać i być dociekliwym, składać CV w miejsca gdzie wskaże pracodawca, ewentualnie na portalach o pracę. Być może takie warunki panują w Radomiu non stop ;)
xx 2015-12-30 17:52:32
Firma jest OK tylko trzeba znać się na robocie !!!
Wtedy z kasą niema problemu i z niczym
Pozdrawiam :)
Radek 2016-05-15 12:51:19
EL-COM Polska ma się coraz lepiej, bardzo fajna firma, która zapewnia umowę o pracę od pierwszego dnia, warto zwracać na to uwagę, bo jak wiadomo jest to jedna z ważniejszych rzeczy, polecam. Zwłaszcza jeśli cenicie sobie dobre benefity jak siłownie.
Zostaw swoją opinię o EL-COM Polska - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EL-COM Polska