Opinie o Górecki w Kęty

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Górecki. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Górecki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górecki w Kęty

Powiedzcie mi, czy w tej firmie można liczyć na stabilne zatrudnienie? :) Bo czytałam w komentarzach, że kiedyś kwestia kilku miesięcy i zwolnienie. Teraz stawiają na dłuższą współpracę? O zarobkach kiedyś nie pisano też za dobrze. Podacie widełki, jeśli się orientujecie? :)

Skz Nowy wpis

Widełki? Chyba tylko po to żeby sie na nie nadziać po ujrzeniu przelewu na konto. Stabilność zatrudnienia? Łatwo się tu dostać, trudno przetrwać , trudniej zwolnić więc teoretycznie dobre. Godne przeżycie miesiąca za tą pensje graniczy z istnym cudem.Przy obecnych warunkach pracy , ludzie pracujący tu trafiają od razu do nieba,bo wystarczająco się wycierpią marnując swoje życie i zdrowie. Jeśli jesteś masochistą bez żadnych ambicji , z mocną wątrobą i bez szacunku do samego siebie za najniższą krajową - jest to idealne miejsce dla ciebie

W komentarzu z 2022 ktoś wspomniał, że zarobki to "tragedia", jak wygląda sytuacja na ten moment? Poprawiło się coś? Jakiego wynagrodzenie można się spodziewać na start? Mogę prosić przynajmniej o podanie widełek? :)

Czy w Górecki występują paczki/bony świąteczne?

michał

tak

Łucja
@michał

No to fajnie. ;) A jeśli o bony chodzi to jakich kwot można się śmiało spodziewać?

jorgus
@Łucja

Widzę że bardzo nisko się cenisz. Chcesz pracować tylko za bony świąteczne ? No to powodzenia w tej firmie.

Łucja
@jorgus

A dziękuję, tyle, że jeszcze nie skończyłam zadawać pytań. ;) A Ty co do firmy masz, że tak to ujmujesz niemiło?

jorgus Nowy wpis
@Łucja

Przeżyłem to na własnej skórze !!!!!!!

one

Dno,dno, dno i jeszcze raz dno...zatrudniaja tylko na 2 miesiace poki jest praca,a pozniej do widzenia i nawet nie uprzedza wczesniej zeby czlowiek mogl sobie znalezc cos innego tylko powiedza w ostatni dzien umowy... Nikomu nie polecam tam pracowac,wyzysk pracownikow,ponizanie i tak jak napisal ktos wyzej zeby zarobic trzeba sie ugonic a zarobki smieszne.

Maria
@one

To prawda zarobki w tej firmie to jest tragedia!!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Górecki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Jan

W biedronce lepiej Płacą jak tam

Renata

Ktoś tu pisze o tym że jak się jest dobrym pracownikiem to firma wtedy docenia. W jaki sposób? Chodzi o samą wysokość wypłaty i dodatków takich jak premie czy może bardziej to jest kwestia możliwości szybkiego awansu?

Henryk

Trzeba być solidnym i dobrze wykonującym swoją pracę pracownikiem a firma z pewnością potrafi to docenić.

Jan
@Henryk

Henryk pracujesz tam??

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Górecki?

zorba

Trzeba być masochistą bez ambicji, o nie wielkim rozumie, ale z ponad przeciętnie wytrzymała wątrobą.

XXXIV

Sz.P. Jarosławie, pragnę Pana poinformować, że używanie niecenzuralnych słów (podczas rozmowy z drugim człowiekiem) nie świadczy dobrze o Panu. Wręcz przeciwnie - używanie przez Pana przekleństw świadczy, że jest Pan pozbawiony kultury osobistej. Jeżeli dzwoni do Pana telefon, a Pan nie ma czasu rozmawiać, wówczas kultura nakazuje by tego telefonu nie odbierać, albo odebrać go i poinformować rozmówcę, że nie ma Pan czasu na rozmowę i poinformować, kiedy można do Pana oddzwonić.

@XXXIV

O którego pana Jarosława chodzi?

XXXIV

(usunięte przez administratora) Niech Pan więcej nie dzwoni. Zero kultury. Taki nieuprzejmy i niekulturalny człowiek nie powinien prowadzić firmy. Niech Pan się poważnie nad sobą zastanowi bo przypuszczam, że powinien Pan odwiedzić specjalistę leczącego problemy z głową. Mówię poważnie.

zdesperowany przez szefów

i teraz to już państwo góreccy przeszli samych siebie najpierw karali po 50 zł pracowników że było nie posprzątane na stanowisku pracy a gdy ci w miniony piątek staneli maszynami o godz 21 20 żeby posprzatać to zwolnili całą zmiane naprawde nic tylko im brawo bić

Byliśmy żołnierzami
@zdesperowany przez szefów

Może posprzątali tak że nie ma za co brać tych 50 zł, i jak tu żyć?????

Dejw
@zdesperowany przez szefów

Brawo brawo dla Góreckich !, szacunek dla pracownika zerowy, dla człowieka z najniższej klasy społecznej! a tak rączki w kościłółku składają do Pana Boga. Sam tam pracowałem 4 lata. Wszystko co powyższe to prawdziwe. Marne zarobki i brak perspektyw.

Dorota
@zdesperowany przez szefów

To co piszesz jest bardzo dziwne...powiedz proszę jak pracodawca wyjaśnił zwolnienie całej zmiany? Ciekawi mnie tez sposób „karania” pracowników...Czy pracodawca miał prawo do nałożenia takich kar? Jest to zapisane w umowach z pracownikami w przypadku nie wywiązywania się z obowiązków ?

jorgus
@Dorota

We wszystkich przepisach które obowiązują pracodawców jest dopisane w nawiasie: NIE DOTYCZY FIRMY "GÓRECKI". Zwolnienie całej zmiany to było przygotowanie miejsc pracy dla tańszych pracowników z Ukrainy.

@Dorota

Dziwne to jest to że im wszystko wolno

spokojny

To co dzieje się w tym dziwnym miejscu. To się nie da opisać słowami. "Kierownictwo" bez jakiego kolwiek wykształcenia, mściwe, wredne. Które swoje błędy, i różne ekscesy ( sekaualne, wlaczne) zawsze zamiata pod dywan. Nigdy się nie wie gdzie się wyląduje, bo np. Źle popatrzy się na na Pana z Nowej Wsi który ma akurat zły humor. Zarobki z Ukrainy. Kamer nie ma na głowach pracowników (jeszcze ). Tam człowiek nie jest osoba która wykonuje powierzone mu pracę, a jest tylko robotem który, musi być silny, głupi, i pracowity. O jakim kolwiek awansie można pomarzyć. Dlatego do osób pracujących tam: Ludzie ogarnijcie się i uciekajcie z tego miejsca jak najszybciej. Bo gorzej już nigdzie być nie może. Osoby które myślą tam pracować uwierzcie że tam niczego nigdy się nie dorobicie bo jeśli nawet umiecie wchodzić do czterech liter tak jak "Kadra kierownicza" to będzie to głodowa jałmużna. Swoje słowa poparłem paroletnim stażem. Nigdy więcej...

@spokojny

Pan z nowej wsi ???? po pierwsze na pana trzeba miec wygląd a ze on tam jeszcze istnieje to się dziwie z taką kartotekom ludzi za nic pozzwalniali a on tam dalej ciekawe to jest

@spokojny

To znaczy ze sie nic niezmienilo ci co wchodzą w cztery litery panu z nowej wsi tzw czopki z ktorych on jest najwiekszy maja sie dobrze czyli tak trzymac orajcie dalej

Szcześliwy
@Hah

To co się dzieje w tej firmie jest nie do opisania począwszy od kierownictwa po godziny pracy i wisienka na torcie to wypłata. Nie dość że w sezonie człowiek tyrał tam po 50 do 80 nadgodzin żeby coś więcej zarobić to przy wypłacie nagle okazuje się że brakuje kilka dziesiat do kilkuset złotych.... I trzeba prosić się o swoje zarobione pieniądze bo nigdy przy tych samych godzinach pracy i tych samych stanowiskach nie zarobi się tak samo bo testuja ludzi którzy potrafią się upomnieć o swoje A którzy opuszczą głowę na dół i dają się (usunięte przez administratora) Współczuję ludzką którzy tam jeszcze pracują bo wielu z nich jest naprawdę dobrymi fachowcami A zarabiają tam mniejsze pieniądze niż na kasie w Lidlu... Jednym wielkim słowem dramat

Stefan

@spokojny Mam wrażenie, że dużo inspiracji ze strony konkurencji znalazło się w tym wpisie.

spokojny
@Stefan

Tu nie ma ani trochę inspiracji, tylko praca w kilku firmach o przyzwoitym, standardzie.

Jarosław

Czy jest jakiś pozytywny aspekt pracy w Górecki? Może ktoś jest zadowolony z pracy w tej firmie? Ogólny pogląd na komentarze nie stawia firmy w dobrym świetle, ale mimo wszystko ktoś nadal tam pracuje. Z czego to wynika, że przy tak negatywnych opiniach pracowników nie brakuje? Czy to możliwe, żeby problem był tylko na określonych stanowiskach albo komentarze są spowodowane czymś innym?

Jarosław

@świadomy i @Alex czy moglibyście rozwinąć swoje wypowiedzi? Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy w tej firmie. Jak wygląda w tej chwili atmosfera w Górecki? Każda wasza i innych pracowników, informacja będzie na wagę złota. Prawdopodobnie pomoże podjąć decyzję o tym, czy ubiegać się tutaj o pracę, czy nie.

@Jarosław

Jarosław przeczytaj sobie pierwszy komentarz ANONIMA z 2013r. Tam jest ukazana cała prawda o tej firmie. Dodaj sobie po trochę z każdego komentarza i masz cały obraz. Jeśli masz stalowe nerwy i jesteś bardzo zdesperowany, a lubisz pracę pod okiem około 100 kamer to ta firma jest dla Ciebie!!!!

świadomy
@Jarosław

co tu rozwijac jak niżej cala prawda o firmie,pare lat tam przepracowałem i żałuje każdego roku przepracowanego w tym kołchozie

Erwin

Narzekających nie brakuje. Może trzeba lepiej pracować?

świadomy
@Erwin

Erwin ciebie zabardzo poniosło ,chyba że masz psyche zoraną przez mistrza(jak go tak można nazwać pożal się boże) albo jeszcze czegoś się nawąchałeś bo niejesteś świadomy tego co piszesz,twoja teoria mnie poprostu przeraziła

@świadomy

Erwin jakbym słyszał byłych szefów z tej firmy. Chyba pracujesz w tym 5-piętrowym molochu z którego widok na pracę i pracowników jest przysłonięty pieniądzem.

Alex

Tak. Po prostu szkoda słów. Z tego co wiem to wszystko po staremu!

Igor

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

lolo

Pracowałem tam przez agencje 3 tyg. za minimum.Jak dostałem 900zl.wyplaty to od razu rzuciłem papierami.Raz na maszynie raz na malarni ..rzucają ciebie jak głupka przez co starszych trzymają na maszynach aby mogli zarobić.No i wszech obecne Damy,Caryce które mogą Ciebie (usunięte przez administratora) na każdym kroku.tzn.zwolnic za (usunięte przez administratora) czy premie zabrac .Dno.

Witam:) Czy ktoś z obecnie pacujących w Górecki Sp. J. mieszka może w Piarzowicach, Wilamowicach albo Hecznarowicach? Ogólnie chodzi mi o okolice Pisarzowic i z kim ewentualnie mógłbym się zabierać do pracy? Pilne:)

Zostaw merytoryczną opinię o Górecki - Kęty

• Jak się pracuje w Górecki?

Zobacz opinie na temat firmy Górecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górecki?

Górecki