EL COP

Kielce

Opinie o EL COP

anonim 2009-05-10 00:50:32
Szczerze przestrzegam przed rozpoczynaniem pracy dla tej „firmy”.
galanonim 2009-12-14 16:17:19
Potwierdzam. Praca dla tych panów nie jest miłym doświadczeniem.
(usunięte przez administratora), brak szacunku....można by tak długo wymieniać.
ja43 2010-08-09 19:42:09
Świeta prawda same kary żadnych premi jak białe murzyny
Były pracownik 2010-08-26 18:53:43
Odradzam, pracodawca (usunięte przez administratora) traktuje ludzi jak śmieci. Nie ma z nim żadnego dialogu. Nie płaci na czas, nie ma co liczyć na podwyżkę.
ja 24 2010-09-02 09:12:29
pracuje w tej firmie 3 lata P kierownik nie jest zła jeżeli jest poczeba to pomaga we wszystkim
xx 2010-10-10 20:41:24
W firmie el cop pracowałem ponad rok.Wszystkim odradzam współpracę z Panem (usunięte przez administratora) Przede wszystkim pracuje się za psie pieniądze, a do tego totalny brak poszanowania pracowników. Oszczędzają na wszystkim począwszy od ubrań roboczych pracowników, a na środkach chemicznych skończywszy. Najlepiej to markety myć wodą, a jak się chce używać chemii, to najlepiej ją kupić za własne pieniądze. Takie jest podejście PANA (usunięte przez administratora) Do tego szefostwo jest bardzo wulgarne, chamskie i aroganckie. nic dodać, nic ująć po prostu JEDEN WIELKI (usunięte przez administratora) !
były pracownik 2010-12-20 19:07:31
Ktoś tam pracuje od trzech lat- ha ha ha ha. Dobre żarty. Pracowałem dla tych (usunięte przez administratora) przez parę miesięcy i nie słyszałem o ludziach, którzy by tam wytrzymali tyle czasu. Ten wpis to chyba zasługa Pani Kierownik.
ja 2011-01-06 21:46:33
firma ta to jedno wielkie dno nie szanuje pracowników podwyżki to w tej firmie rzecz nieosiągalna jeśli ktoś z wielkim trudem naciągnie nadgodzin to zostanie mu "obcięte" parę ładnych złotych. szczerze odradzam pracę dla tej firmy już lepiej tyrać na budowie bo tam nawet pomocnik zarabia więcej niż zasłużony pracownik dający z siebie wszystko w/w firmie
ktos 2011-03-19 18:58:18
Zabiera umowy o prace kombinator jeden ale nie wi ze sa ludzie co pojda do pip ale nie Kieleckiej
on 32 2011-03-19 19:02:42
Daje do podpisu wypłaty w wys 200 zł a obok jest reszta dopisana Panie (usunięte przez administratora) zostanie Pan sam bo ludzie sie juz buntuja maja dosyc Pana Kłamstw i lekcewarzenia tak sie nie postępuje
anonim 2011-04-30 16:35:45
Ten dran daje ogłoszenia o prace zabiera ludziom wypłaty Ludzie dla kog pracujecie dla złodzieja byłam jego pracownikiem 4 lata traktuje ludzi jak smieci ale jak widac sa ludzie co chca pracowac u niego bo nie maja innego wyjscia niech diabli wezma
j 23 2011-05-19 20:19:03
Witam niewiem kim jestes i gdzie pracowałes u Różaka ale Swięta racja jeżeli by ludzie sie zebrali to cos mozna z nim zrobic mam duzo do powiedzenia po 4 latach pracy podałam wam maila napiszcie razem moza wiecej pozdrawiam byłych pracownikuw
AS 2011-08-09 21:10:05
RACJA PRACA JEST PROSTA MILA I PRZYJEMNA MY JESTEŚMY PRZEJEZDNI MAMY SUPER 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z INTERNETEM W SUPER LOKALIZACJI W DOMKU JEDNO RODZINNYM MAMY KUCHENKE PRALKE LODÓWKĘ INTERNET GAZ ŚWIATŁO PRĄD WANNE PRYSZNIC I SUPER SĄSIADÓW (I JAKI WIDOK Z OKNA ) I BEDZIEMY PŁAĆIĆ TYLKO PO 250 PLN ZA OSOBĘ WEDŁUG NAJNOWSZYCH USTALEŃ - CO DO PRACY TO JEST SUPER MOZNA BRAĆ NADGODZINY MAMY SUPER KIEROWNIKA NA SKLEPIE NAJLŻEJ MAJĄ PRACOWNICY CO POMAGAJA (PRAKTYCZNIE NIC NIE ROBIĄ ) BEZPOŚREDNIO KASTORAMOWCĄ JA OSOBIŚCI LUBIE POMAGAĆ NOWYM PRACOWNIKĄ CZASAMI ZOSTAJĘ Z NIMI 3 4 GODZINY DŁUŻEJ I I CH UCZĘ JAK OPRUZNIACZ KOSZE NA ŚMIECI I JAK SIĘ ZAMIATA WYDAJĘ MNIE SIĘ ŻE STAWKA 6 ZŁOTYCH ZA GODZINE TAK NAPRAWDĘ JEST I TAK ZA DUŻA (WYŚRUBOWANA PRZEZ TO FORUM JA W FIRMIE eLCOP PRACOWAŁ BYM NAWET ZA 3.50 ZA GODZINĘ SAMO CHODZENIE PO SKLEPIE PRZYPROWADANIE WÓZKÓW Z KTÓRYCH BARDZO CZĘSTO WYCIĄGAM PO 20 30 PLN DZIENNIE JEST DLA MNIE SATYSFAKCJONUJĄCE CZŁOWIEK NAWET JESLI MIAŁ CIĘZKO W ZYCIU I JEST ZE WSCHODU POLSKI TAK JAK JO I NIEMA WYKSZTALCENIA TO MOŻE SIĘ CZUĆ SZANOWANY I USYTYSFAKCJONOWANY Z PRACY JESLI NIEMASZ 2 FAKULTETÓW I KOSMONAUTOM NIE JESTES ZGŁOŚ SIĘ DONAS DO ROBOTY GWARANTUJEMY KONFORTOWE WARUNKI MIESZKANIOWE DOWOLNE WARUNKI W PRACY AJAK SIĘ UDA TO COŚ Z KASTORNKI WYNIESIEMY !!!!
anonim 2011-08-15 09:28:17
same kłamstwa piszecie powodzenia
Rafał z Kielc 2011-09-22 17:10:06
Ja pracowałem w Elcopie
1- rzadnych problemów z wyplatą !!
2- szefostwo spoko
3 -ludzie pracujący wiekszość spoko -fakt był jeden imbecyl z Przemysla czy okolic ale to tłuk bez szkoły i w każdej pracy człowiek narazony jest na tzw idiotów
Rafał z kielc 2011-09-30 03:05:02
1 Napisałem szczerze z mojej perespektywy
2 Nie obchodzi Mnie komentarz osoby którą nie znam
3 nie wiem jak to wyglada z czyjejś perespektywy

Ale nie wierze w te bzdury które są tu nawypisywane i jeżeli chodzi o mnie
Szefostwo ok
szmal terminowo
praca znośna
Rafał z kielc 2011-09-30 03:18:30
Do Anonim
a tak prywatnie jestem tego zdania że jeżeli mam umowe i niewypłaconą pensje i mnie to nie odpowiada to staram się coś z tym zrobić i nie tylko chodzi o firmę elcop tylko ogulnie---nie podburzam z anonima w necie tylko coś robie
Pozatym jeżeli ktos mnie nawyzywał czuję się urażony też staram się coś z tym zrobić -nie podburzam z anonima w necie tylko coś robie !!!
Są odpowiednie instytucje zawsze można się poradzić adwokata
podać sprawę do sądu czy coś
A tak po krutce jak mnie pracodawca nie pasuje poprostu składam wypowiedzenie umowy--ale nie mam zamiaru tu nikogo edukować ani uczyć bo wiedza kosztowała mnie kupe szmalu czasu i wyrzeczeń

I ZDECYDOWANIE NIE PRZEŚLADUJE I TROLUJE NA DOBRYCH FORACH BO PRZEZ TAKIE IDIOTYCZNE POSTY WIELU LUDZI POTRZEBUJĄCYCH NIE PODJEŁO PRACY I NIE CHODZI O TEN CAŁY ŚMIESZNY ELCOP
I nie prześladuje
anonim 2011-10-02 18:36:16
Wogóle co ty bredzisz ,porownujesz najwiekszą gehenne jaką świat widział do pracy w jakiejś śmiesznej firmie !!!!!

Daj Spokój
anonim 2011-10-02 20:32:52
Oczywiście ,że jest to dla luzi dramat ,ale każdy powinien zarabiać zgodnie ze swoimi kwalifikacjami,a nie być traktowany jak zło konieczne i być traktowany poniżej jakichkolwiek standardów .
anonim 2011-10-05 09:24:58
Porozmawiajmy na temat słowa luzi

Czy mnie się zdaje czy to braki w edukacji!!!
drajver 2012-09-11 12:48:02
Uwaga. firma El cop poszukuje kierowcy kategorii C. Wszystkim, którzy rozważają tą ofertę stanowczo odradzam. Jazdy nie ma praktycznie w ogóle, za to jest mnóstwo innych \"ciekawych\" zajęć[usunięte przez administratora]kierowcy kat. C ze świadectwem kwalifikacji, badaniami psychotechnicznymi i badaniami lekarskimi ( koszt tego wszystkiego to ok 5 tyś zł), proponuje... uwaga: 7 (słownie: siedem) złotych za godzinę pracy. Chyba tylko idiota by się na taką stawkę zgodził.
anonim 2013-09-12 14:02:35
ewa555, a dlaczego odeszłaś z El Cop właściwie, co było głównym powodem? Bo się zastanawiam nad aplikacją, warto?
anonim 2013-09-13 15:54:28
Ktoś jeszcze miał problemy z braniem urlopu? Na żadanie też w el cop nie mozna brac? No i co to za tajemnicza prawda, mozna cos więcej, bo mnie ewa zaciekawiłaś.
daju69 2013-09-13 18:52:08
Przepraszam to pytanie do Ciebie Ewa 555
2013-09-22 16:04:43
Hela - 2013-09-18 14:08:21

Hej, wie ktoś ile el cop daje na sprzątaniu na start? Zdarzają się jakieś premie, czy inne bonusy?
Pozdrawiam.
el cop daje tyle ze lepiej isc gdzie indziej pracowac niz dac sie ponizac w tej firemce prawda jest taka ze wszystko jest zalezne od tego w jakim miescie pracujesz dla tej frmy , stawki wachaja sie w granicach 5-7 zl /h
premie czy bonusy zdarzaja sie bardzo czesto - [usunięte przez administratora]unikaj tego pracodawcy jak ognia!!
daju69 2013-10-03 14:35:34
kali-napisz z jakiego miasta jesteś? Moja historia nie jest istotna. Ważna jest postawa pracowników w Krakowie:) Trzymają się razem na dwóch obiektach Castoramy na ul Pilotów i Zakopiańskiej napisaliśmy pismo do [usunięte przez administratora] o podniesienie wynagrodzenia i jednocześnie pismo to zostało przesłane informacyjnie do Dyrektorów obu Castoram z opisem naszej sytuacji.Przyniosło efekt pra[usunięte przez administratora]Czytałem tu wiele wpisów ale nie znalazłem nigdy, że ktoś chciał coś z tym zrobić, czy zmienić własna sytuację. Przykład Krakowa pokazuje że jednak się da. O ile pracownicy są razem.!!!!
daju69 2013-10-09 18:44:10
forter, tak to są stawki netto za godzinę. W umowach zlecenie jakie mamy stawki obowiązują za godzinę. Nie ma nadgodzin w znaczeniu umowy o pracę.
bocki 2013-11-25 10:53:07
ja pracowałem we wrześniu i pażdzierniku w Castoramie we Warszawie po kilkanaście godz. dziennie za 6 zł.i nie ma mowy o płaceniu za jakieś nadgodziny[ktoś tu wpisuje nieprawdę]Odszedłem bo miałem tego dość.Pracodawca jest mi winien za 300 roboczo godz.i nie ma ochoty mi zapłacić a więc pozostała droga sądowa.To się nazywa mieć pracę.
bocki 2013-12-10 21:12:57
zax-miałem otrzymać 6 zł.za godz .Nie było mowy o jakichś nadgodzinach i premiach.
bocki 2013-12-10 21:28:14
zax-tej sprawy nie zostawiam bez biegu.
bocki 2014-03-20 21:25:09
Różak jest mi winien za 300 godz. pracy .Złożyłem pismo do PIP w Katowicach ,oni przesłali do Kielc .Kielce mi odpisali abym te sprawy załatwiał w sądzie pracy ,bo oni się tym nie zajmują.To jest po prostu tragiczne jakich doczekaliśmy się czasów,.ze takie chamidło bogaci się ludzką krzywdą.
Anonim 2014-03-25 18:36:59
Ludzie ja już na tym forum jakiś czas temu pisałem,(usunięte przez administratora)nie liczcie na żadne normalne warunki pracy,(usunięte przez administratora),mogę wam jedynie doradzić ,żebyście z tego miejsca jak najszybciej odeszli i znależli nową pracę,(usunięte przez administratora).A siedziba główna przy ulicy (usunięte przez administratora),gdzie mieści się zakład wulkanizacyjny której właścicielem jest (usunięte przez administratora),jest niesamowicie zaśmiecony,wiele puszek po piwie,butelek po wódce,kiepów,niedopałków papierosów i nikt tego nie sprząta,a(usunięte przez administratora)
BRUCE 2014-08-27 15:11:39
Pracowałem w tej firmie 16 miesiecy i nie polecam własciciel firmy to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] opcina ci wypłatę o pare stów.Jak dzwonisz do niego to jest strasznie chamski.Pracowałem w Castoramie w Krakowie nie którzy pisza takie brednie że za 3.50zł by pracowali.To jest wyzysk nie pozwólmy się tak traktować jak białe murzyny.Pan R to kombinator!!!!!!!
nie dizw 2015-01-16 18:46:54
nie dziwię się, że dla Ciebie 3 i pół tysiąca to sporo pieniędzy , bo dla mnie tez. Wcale ale to nigdy przenigdy nie zarabiałem jeszcze takich pieniędzy. myślicie, że istnieje szansa, że ja prosty chłopak może tyle zacząć zarabiaćw el cop. byłoby bardzo w porządku i wreszcie by się polepszył mój status społeczny.
doris 2015-03-22 01:54:00
Firma ELCOP istnieje od 1994 roku i od początku głównym zakresem działalności przedsiębiorstwa była sprzedaż profesjonalnego sprzętu czyszczącego oraz środków chemicznych. Obecnie trudnią się głównie samymi usługami sprzątania co od pewnego czasu wychodzi im przynajmniej jak na moje oko nadspodziewanie dobrze.
anonim 2015-06-12 09:52:51
ta firma to jakas pomylka na rynku ponizanie przez prezesa Różaka ktory traktuje ludzi jak bydlo nie umie wyplacac na czas poniza na kazdym kroku nie dociera do dziada ze ludzi zatrudnia ktorzy pracuja na jego gacie totalne dziadostwo kto zatanawia sie nad praca w tej poronionej firmie odradzam jesli szanuje swoja osobe i bycie pracownikiem nikt nie chce byc szmatom bo tak jest traktowany przez Różaka i jego przydupasow
Irys 2016-07-10 21:54:19
Pan Henryk R to jest palant i debil stary złodziej oraz zboczony erosoman Wali w chuja z wypłatą bo zamiast zapłacić pracownikom woli wydawać pieniądze na samozadowolenie w postaci pań dla toważystwa Dzieciorób wyżej wspomniany Henryk narobił dzieci teraz biedne matki nie mają co wrzucić do garnka bo pan Henryk woli wydawać pieniądze na wspomniane samozadowolenie Oszczędza na wszystkim nawet w firmie nie ma profesjonalnych urządzeń do czyszczenia Pracowników traktuje jak śmieci
Z poważaniem Tomek
sweet 2016-07-13 19:48:40
Super, że atmosfera się znacznie poprawiła @Kamis, to dobry znak, że dbają o swoich pracowników, ale wiecie czy jest szansa na to, żeby znaleźć u nich zatrudnienie teraz? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
Hahahaha 2016-12-05 22:25:49
Jak ktoś poszkodowany proszę się odezwać bo widzę że jest nas więcej
Hahahaha 2016-12-05 22:32:08
Jak ktoś poszkodowany proszę się odezwać bo widzę że jest nas więcej
Zostaw swoją opinię o EL COP - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EL COP