Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o haygrove

Pracowałeś w firmie haygrove i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-05-25 10:44:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ratoj sie kto moze, [usunięte przez admina]
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-06-17 00:18:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
haygrove polecam forum dolnoslaskie- google opinie o haygrove-forum ..tam sie naczytasz od a do zet;-)

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie haygrove!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie haygrove

Twoj email:
Wiadomość: