MediaExpert

A

Dobrze płatna firma polecam

Bebol
@A

Masło maślane. "Dobrze płatna firma" Super opinia zatwierdzona przez moderatora. Brawo!!

Pracujący

Dobra organizacja obowiązków.

Wacław

Nie przesadzajcie z marudzeniem. Firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Franek

Idealnych firm nie ma i wszędzie mogą zdarzyć się wpadki przy pracy. Generalnie fajna firma.

Gułag Nowy wpis

Nie warto marnować czasu na tą firmę kadra amatorów i obiecywanie złotych gór. Nie porozumienie jak można dać pracę na stanowiskach kierowniczych takim nie ogarniętym ludziom. Umowy na przewoźnika to jedna wielka kara. W skrócie szukają gamoni do pracy co za wszystko jeszcze ze swojej kieszeni zapłacą.

Czy MediaExpert organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Adrian1286 Nowy wpis

Ile wyciągnie Dostawca na umowie B2b, na ich samochodzie? Pojawiło się ogłoszenie i jestem ciekaw czy warto aplikować?

Jak długo trwa proces awansu w MediaExpert?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MediaExpert? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Artur

Na obsługę czekam już 40 minut jak długo jeszcze. Nazwa sklepu nie adekwatna do sytuacji.

Jak wygląda sprawa grafiku w MediaExpert. Czy pracodawca idzie na rękę?

Tak

można się dogadać.

Bartosz
@Tak

Wiesz, ile mogę zarobić, jako doradca klienta? Nie podali tego w ogłoszeniu.

Marian
@Bartosz

A bo to różnie. Są tacy, co i 10 tysi wyciągną. Sporo zalezy od sklepu (im większy i lepsza lokalizacja, tym lepiej), ale i od ciebie. Jak masz dryg, wiesz co i jak, to będziesz zadowolony.

Teresa
@Marian

Ale to nie jest tak, że klienci przychodzą po konkretne rzeczy? Czy oceniane są jakieś dodatki typu gwarancję itp?

E
@Bartosz

Mało kto podaje. Kuzyn pracuje w ME jakiś czas i mówi że jest git

Alek
@Teresa

Sam po sobie widzę że niby idę po coś konkretnego a potem widzę w sklepie coś co mnie zajara i czasem biorę. Nie am reguły

Grażyna
@Marian

piszesz o tym, ze ktoś musi mieć dryg. a oni tutaj co do tego jakoś dobrze przeszkolić czy to nie zda się na tyle? bo jak napisałeś że 10 to zachęciło po prostu więc pytam

@Grażyna

Szkolenie + dryg zapewnią ci sukces koleżanko:)

Teresa
@:)

A bez drygu da radę? Nie wiem w sumie czy go mam, ale chętnie bym się przekonała. Wiesz może na jak długo dają pierwsza umowę?

bart_11
@Teresa

na rok. Na początku dostajesz premię tzw. promesę na czas nauki, moim zdaniem fajna opcja

Jak szefostwo w MediaExpert traktuje ludzi?

Patryk

Hej, mój kierownik raz że zna się na robocie, a dwa jest empatyczny. Takiego szefa życzę każdemu!

AL

Jestem na tak. Dla takiej obsługi warto

Kierowca c

Macie rację kierowca c w tej firmie to jakaś porazka. Oczywiście najniższa krajową plus jakieś tam dodatki nie wiadomo dokładnie za co. Jakieś premie konkursowe premie uznaniowe. Cos tam niby za paliwo i ogólnie za flotę ale w gruncie rzeczy i tak nic nie wiadomo co za to wyplata jest i za co zabierają. Dodatkowo musisz się naszarpac tych lodówek i pralek pilnować zwrotów ze sklepów, zabierają wszystkie smieci (czesto mokre) i zarobisz smieszne pieniądze za to wszystko. Ogolnie nie polecam

Drive
@Kierowca c

Gdybyś napisał co to za kasa, to byłbyś wiarygodny. A tak każdy może napisać to co ty, tylko odwrotnie. I skwitować: super praca, polecam!

Pracownik media
@Kierowca c

Dokładnie tak jest w realu

Z

Masz konflikt z kimś, to nie przenoś całej odpowiedzialności an firmę. Tak to jest, że z jednym sprzęgasz, z drugim nie

Natalia

Jak to "znika połowa wypłaty"? Z jakiej racji? Nie rozumiem, do czego nawiązujesz. Jakieś kary czy coś w ten deseń?

Patryk

Jak wygląda rozładunek towaru. Czy jest tam winda?? Czy trzeba wszystko lądować ręcznie na wózki. Jak z trudnością pracy jako asystent doradcy klienta na umowie zleceniu?

Lelo

9.07 kupiłem najnowszy expres do kawy De Longhi.. Obsługa fenomenalna, pełen profesjonalizm i uśmiech na twarzy... Szczególne podziękowania dla Pani Jagody - to ona sprawiła że zakup sprzętu był czystą przyjemnością....

Bezimienny 76

Czy oferowane w ogłoszeniu 6000 brutto jest realną kwotą jako kierowca/monter do 3.5T?

Unga
@Bezimienny 76

Na rozmowie rekrutacyjnej od razu dowiadujesz się że ktoś źle napisał ???? ale mimo wszystko proponują troszkę mniej XD

Franciszek
@Unga

Troszkę mniej to znaczy ile :p?

Jaki jest okres rozliczeniowy w MediaExpert? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

johnny

wyplaty sa do 10-ego

Natalia
@johnny

Ok i nie spóźniają się rozumiem? Nie ma takiego problemu?? Z góry dzięki za info

Profeska
@Natalia

Kasa jest na czas. ie jaku innych prywaciarzy, że trzeb się o swoje prosić. Media można zarzucić, ale płacic płacą rzetelnie

@Profeska

uf ! to dobrze, jak ma sie kredyt to bardzo docenia sie wyplate na czas zwlaszcza w dzisiejszych czasach ... a powiedz mi jak mozesz oczywiscie, czy etatowy pracownik ma moze jakas nawet mala znizke na produkty sklepowe, lub np mozliwosc kupna w lepszych cenach produktow wystawowych ?

Remik_92
@Karolina

Zniżki są nawet spoko. Po nowym roku zmieniałem sprzęt w kuchni, do tego pralkę i odkurzacz piorący i zapłaciłem 800 zł mniej, właśnie dzięki zniżce

FredEryk

Jak wygląda praca w dobie pandemii? Czy montaż dostawa omijają ludzi na kwarantannie?

Bronislawa
@FredEryk

Pandemie to ma twoja matula rozepchana w szopie u wujaszka na drzewie

Rniski

Firma dobra ale dostawce DPD maja beznadziejnego.

Macias
@Rniski

Oj, nie gadaj. Dostawcy mają teraz masę pracy. Przykro słuchać i czyta, jak ludzie na nich psioczą. A oni robią kawał dobrej roboty. Pozdro dla wszystkich za kółkiem!

Extra

sprawa, takie zakupy z doradcą - podpowie, doradzi, pokaże co i jak.

Cinek

Kierowcy kat c. Byłem na rozmowie (usunięte przez administratora) i oferta pracy jest nieadekwatna do ogłoszenia. Rekrutujący (usunięte przez administratora) obiecuje wysokie premie, czaruje prezentacja na laptopie, natomiast przy szczegółowych pytaniach nie umie podać konkretnej odpowiedzi o zakres pracy oraz wynagrodzenia i gubi się . Zaoferowano mi (usunięte przez administratora)Umowa o prace. Kierowca jest również magazynierem, tzn jeden tydzień w miesiącu dźwiga na magazynie od 4 rano, wyładowując TIRy, bo jest więcej kierowców niż ciężarówek solo. Nosi się ciężkie pralki i lodówki wozeczkiem dwukółką. Firma zapewnia ubranie. Na magazynie temperatura jak na zewnątrz, czyli zimno. Nie wiem jak chłopaki dają rade, ale współczuję temperatury, kierownika i tego syfu i sterty śmieci na wejściu. Nie polecam. Rekrutujący jadł kanapkę podczas rozmowy ze mną... Smacznego!

Czarny
@Cinek

Kasa dla busiarza. Nie ma się co dziwić, że ogłoszenie ciągle wisi i frajera znaleźć nie moga.

tomderies
@Cinek

(usunięte przez administratora)Jaki jest cel takich zabiegów. To blokuje informację o warunkach płacowych w firmie

Bebol
@Cinek

Dokładnie jak opisujesz. Byłem na rozmowie, kierowca C, ale podziękowałem. Kierowcy zaiwaniają z wózkami dwukolowymi na magazynie. Przed wyjechaniem w trasę siłownia, na wyładunku na sklepie też siłownia. Gdy sklep odda towar np. 20 pralek i 10 lodówek to kto wyładuje?? Brawo! Kierowca! Media expert chyba szukają frustratow. Proponuję żeby pan który zatrudnia ludzi wpierw sam wyrobił prawo jazdy kat c, zapłacił za to z uprawnieniami ok 7 tysięcy, a potem niech sobie sam biega po magazynie i dźwiga jak popapraniec i zarabia nieadekwatnie do stanowiska. Nie warto panowie.

Balalos
@Bebol

Trochę ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodziło ;) Ważne, żeby robić, co to się lubi. Jeżeli praca nie spełnia oczekiwań warto szukać alternatywy. Jedni pracują w tym fachu kilka lat i sobie chwalą, a drudzy nie. Tak już było i będzie. Nie warto patrzeć na pracę przez pryzmat jednej opinii.

@Bebol

7K za kat C?

HUB Konotopa reg. Warszawa
@Cinek

Jest tuż po wypłacie. Wiecie ile dostał właśnie w media Expert kierowca kat. C który przychodził przez tydzień na 4 rano (czyli wchodzą godziny nocne) i zasuwał 2h dziennie na magazynie, poza tym nazbierał w trasie 10 nadgodzin? Do tego lojalny pracownik od kilku lat, nie chodzi na zwolnienia. Do tego mówimy o regionie warszawskim gdzie rożne koszty są najwyższe w Polsce. No ile? Nie mogę napisać wprost kwoty, bo etatowi cenzorzy nie śpią jak za komuny, ale dostał tyle co ma pojemności Volvo z silnikiem 238 koni. I tak jest od miesięcy. Żadnej wypłaty na poziomie choćby Renault Espace V6. O jakimkolwiek V8, nawet najmniejszym, to można z góry zapomnieć. To naprawdę g******e pieniądze dla kierowcy z tego typu uprawnieniami. Nie dajcie się nabrać na żadne rozmowy i prezentacje. Nie marnujcie ani miesiąca, młodzi kierowcy szybko odchodzą. Praca dobra co najwyżej dla tych co został rok do emerytury i, co ważne, maja zdrowie (trudne połączenie).

Stanisław I Propracowniczy
@Cinek

Wypowiem się i ja. Bo przychodząc, czy to na B czy C, będziecie naganiani rzekomymi premiami za wypełnianie kart pojazdu, czas postoju pod sklepem i jakieś inne tabelkowe parametry. Usłyszycie nawet może ze w jakims innym miescie kierowcy mają średni czas postoju 15 minut a wy czemu nie możecie. Nie wierzcie w to. To typowa kierownicza ściema wyuczona na specjalnych szkoleniach. Nie ma żadnych dowodów ze tak faktycznie jest, równie dobrze w tym innym miescie moga mówić kierowcom historie vice versa. Z reszta czas postoju zależy od wielu niezależnych czynników - ludzkich, ilościowych, infrastrukturalnych. Ujednolicenie go to kompletne nieporozumienie. Można, będąc nieświadomym, cały miesiąc się starać, przykładać do tych parametrów a potem bardzo zawieść się na wypłacie. Bo to jest kolejny problem w tej firmie - przez całe lata pracy nikt nie potrafi w logiczny sposób wytłumaczyć która w tabeli wypłaty premia, o jakiejs dziwnej nic nie mowiacej nazwie, jest za co. I to zapewne jest tez celowy zabieg. Wypłata wyglada na niemal losową w granicach jedynie pewnych powtarzalnych widełek. Dodam na koniec, ze na waszą „premie świąteczna” pracujecie w taki sposób, że macie na ten poczet po pare stówek obcinane z wypłaty już od sierpnia, to łatwo policzyć i zauważyć. Ogólnie zmierza ta praca w złym kierunku z perspektywy pracownika.

@Balalos

Tak jest! Z mojego ogólnego doswiadczenia w rożnych firmach z różnych gałęzi Polskiej gospodarki to co napisał kolega wyżej to jest jeden ze wspólnych aktywnych mianowników zawsze znajdzie się baletnica co buty ma nie wygodne i zamiast je zmienić w kółko narzeka na taniec i zawsze są ci co lubią taniec i mają talent.. i poprpstu to robią..????

Czy pracownicy w MediaExpert dogadują się między sobą?

Beny1

ja tak:) Mam zgrany team

Nortiie

Witam, czy orientuje się ktoś jakie są stawki za co płacone? Zastanawiam się czy nie otworzyć działalności i jeździć w media, może ktoś tak pracuje?

Co jaki okres czasu w MediaExpert można ubiegać się o podwyżkę?

odp

Kiedy chcesz. Dobrze pracujesz - firmie zależy na tobie - jest skłonna cię zatrzymać

Legend
@odp

Niestety to nie prawda.Firma nie docenia za to co zrobiłeś i ile poświęciłeś.Mozesz byc najlepszy przez kilka miesięcy a w chwili zapytania o podwyżkę pada informarmacja aby ustalić kolejne cele na kolejne miesiące w celu jej uzyskania.Przykre ale wiele mówiące o pracodawcy

True
@Legend

może źle trafiłeś, w każdej firmie znajdzie się nieogar kieras. Ja mam zupełnie inne doświadczenia. A najlepsi w ME zarabiają sporą kasę

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Poznań

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

MediaExpert