KANCELARIA PRAWNICZA VERBIS P. OLEKSY I WSPÓLNIK SPÓŁKA KOMANDYT

Katowice

Opinie o KANCELARIA PRAWNICZA VERBIS P. OLEKSY I WSPÓLNIK SPÓŁKA KOMANDYT

Wierzyciel 2016-04-11 21:47:24
Jak radca prawnym moze byc osoba ktora jest winna wielu osobom pieniadze.Radze poczytac o p.Urbanie i o jego przeszłości np w Geotermii Podhalańskiej.Mam nadzieje ze zostanie niebawem zawieszony lub wykreślony z Okręgowej Listy .
Trufla 2016-04-17 11:23:59

Mieliśmy okazje kiedyś współpracować z panem Urbanem .Nieszczęśliwy człowiek bez kompetencji prawniczych. zflustrowany ,zakompleksiony
,nieszanujący ludzi.Ludzie pracują do pierwszej pensji ,której nigdy nie dostają. UCIEKAĆ JAK NAJDALEJ.
Pomocny 2016-04-18 21:39:10
Uciekać jak jeszcze mozna.Ludzie sa jak pająki -najgorsze sa te male hahah jak szanowny mecenas .
finansista 2016-05-26 16:58:51
Szanowny Pan Urban ukrywa sie przed wierzycielami,kontaktu nie ma ,aplikantka kreci jak najeta no tragedia jakas.Mam nadzieje ze sie ktos tym zajmie zanim ten czlowiek kogos doprowadzi do duzych klopotow swoim postepowaniem.
pracownik 2016-06-16 10:45:11
Zdecydowanie nie polecam. Brak szacunku do pracowników, do ich pracy, nie mówiąc już o wierzycielach. Wykazywanie inicjatywy zdecydowanie nie na miejscu. Organizacja pracy chaotyczna. I to ma się nazywać profesjonalna obsługa prawna? Kpiny.
Zostaw swoją opinię o KANCELARIA PRAWNICZA VERBIS P. OLEKSY I WSPÓLNIK SPÓŁKA KOMANDYT - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KANCELARIA PRAWNICZA VERBIS P. OLEKSY I WSPÓLNIK SPÓŁKA KOMANDYT