VARIA APD

Opinie o VARIA APD

oszukani 2012-04-10 16:23:04
Varia figuruje w BIG jako[usunięte przez admina] firma a za kilka dni będzie wpisana do KRD za nieregulowanie zapłat za faktury.Jest tyle firm oszukanych na różnych forach że może warto pomyśleć o zbiorowym działaniu.Ja oddałem sprawę do sądu.
urszula miller 2012-05-01 19:51:15
Powstało Stowarzyszenie pokrzywdzonych przez VARIA APD. Oprócz innych działań przygotowujemy pozew zbiorowy.Osoby zainteresowne prosimy o kontakt tel.881 22 71 19 lub mailowy: zwip@interia.pl
Urszula Miller
Info-debt 2013-04-23 14:32:55
postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Sąd Gospodarczy, X Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych z dnia 5 kwietnia 2013 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 77/13 (aktualna sygn. akt X GUp 29/13), została ogłoszona upadłość VARIA-APD Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, obejmująca likwidację majątku dłużnika. Syndykiem masy upadłości wyznaczono Piotra Głodek

Info-debt 2013-04-23 14:36:21
Upadłość VARIA APD na Forum Wierzycieli pl
ja 2013-04-23 17:06:50
JAK KTOŚ JEST ZAINTERESOWANY POZOSTAŁYMI FIRMAMI [usunięte przez admina] TO PODAWAJCIE NR TEL. ODDZWONIE! !!
VARIA 2013-08-13 18:53:55
Jakie są najnowsze wieści o Naszych Dwóch Zuchach z Varii ???
kolejny pokrzywdzony 2015-05-21 11:46:14
Szanowni Państwo! Pani Urszula Miller nadal nie wywiązuje się z podpisanych umów. Nic od lat się w tej kwestii nie zmieniło. Ostrzegam- z tą osobą nie można współpracować! Proszę się nie nabierać na jej obietnice zapłaty, tylko sprawy kierować do Sądu!
gosc_sobotni 2016-04-25 13:48:41
Aga- zle szukasz .
Juz dawno upadlosc zostala ogloszona
Jest syndyk- wpisany do KRS -U
tajm 2016-05-22 11:37:26
oo a to ciekawe, z tego co wiem to oni nieźle radzili swego czasu
ewa 2016-12-02 16:09:38
Cwaniaki, które nie płacąc podwykonawcom zarobiły na kamienicę na Powiślu. Zrobili remont, mieszkania sprzedali i teraz nowa firma pod przewodnictwem p.Gralewskiego jest developerm.
Zostaw swoją opinię o VARIA APD - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VARIA APD