brak logo

POZKRONE SA

Tarnowo Podgórne

Opinie o POZKRONE SA

mały przewożnik 2015-05-27 22:56
Witam wszystkich!
Nie polecam tej firmy jako sprzedawca używanych naczep!!!Obiecują że zrobią naczepę pod klienta żeby był zadowolony i to wszystko zrobią w tygodniu,a robią miesiąc.
To jest firma która naciąga na ich bank który ma wysokie oprocentowanie i jak im wpłacisz zaliczkę to mają cię w du....pie!!
1
piaf 2016-06-09 13:59
Zdecydowanie nie polecam.
wymiana klocków !!! – klocek został zamontowany metalową stroną w kierunku tarczy (tarcza zniszczona, do wymiany)
opona – nowa!!! zakupiona przez nas - została uszkodzona w trakcie montażu, w sposób wykluczający możliwość jej naprawy i oczywiście skorzystania z gwarancji.
byłyKlient-nic_już_nie_kupię-od_POZKRONE 2016-11-17 13:23
Nie polecam tej firmy zakupiłem u nich naczepę, kwota za wymianę niektórych elementów znacznie odbiega od cen rynkowych.... po tygodniu okazuje się, ze wcale nie jest tak fajnie jak na początku, bo dochodzą dodatkowe koszy i robocizna nie jest wliczona w części jak było mówione tylko trzeba dopłacic.... a roboczogodzina nie wychodzi 150 zł...Naczepę po naprawach, o których była mowa odebrałem nie dość, że niesprawną to jeszcze niekompletną - w momencie oględzin przed zakupem oczywiści te elementy były zamontowane w naczepie - przypadek ??? nie sądzę... Firma obiecała mi zwrócić koszty zakupu tych elementów. Po zakupie i montażu ów części + mniej więcej 1,5 miesiąca zadecydowali, że jednak zwrócą ale 50% bo to jest używana naczepa.... BRAWO, BRAWO, BRAWO.... TAK dalej, a będziecie musieli piętrować naczepy używane na placu.... albo wciskać je każdemu i obiecywać jakie to nie są ładne, sprawne i praktycznie nowe i wielozadaniowe- w momencie oględzin. W momencie odbioru następuje zderzenie z rzeczywistością ....
Zostaw swoją opinię o POZKRONE SA - Tarnowo Podgórne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POZKRONE SA