dekorplastics

Działdowo

Opinie o dekorplastics

ANONIMOWA 2009-05-09 13:25:02
Wiecie co - czytam to co wypisujecie i szczerze mówiąc jest mi wstyd za tych , którzy takie głupoty wypisują oczerniając innych. Narzekania i narzekania jaki to zły zakład , jakie to złe kierownictwo ( co się nie zna na pracy a tylko chodzi z rękami w kieszeniach ) , jakie to złe zarobki i takie tam inne. Powiem tak. Nie narzekajcie bo nie macie jeszcze tak źle. Jeśli ktoś z was chce zobaczyć jak to jest pracować w nieludzkich warunkach , gdzie drzwi od hali zamyka się kilka minut po 6 a potem zakłada się jeszcze łańcuch , żeby nikt nie wyszedł i otwiera dopiero kilka minut przed 14 ( a niedaj Boże żeby zdarzył się wypadek na hali to nawet lekarze z karetki nie maja wstępu na zakład tylko poszkodowanego wynosi się na zewnątrz przez następna halę ) i do tego dostaje się wypłaty 1100 zł z czego 200 zł trzeba zapłacić za dojazd albo najniższą krajową i też za dojazd trzeba zapłacić to niech sie zatrudni w LG w Mławie i wtedy sobie pogadamy. jeśli ktoś tam nie pracował to niech się cieszy bo tak naprawdę to chyba jest ostatni kawałek chleba , zeby tam zacząć pracować.Nie na darmo się mówi o LG Kołchoz czy też [usunięte przez moderatora]. jeśli mi nie wierzycie to zacznijcie tam pracować a wtedy sobie porozmawiamy. Wiem co mówie bo tam pracowałam przez 4 lata i nie jedno widziałam. Tam co innego sie mówi a co innego robi. Traktują cię gorzej niż przysłowiowego psa. Ile osób płakało przez ten zakład to wiedzą tylko ci , którzy tam pracowali. Nie słyszałam nigdy , żeby do waszego zakładu wzywali pracownicy policje po to , żeby mogli po skończonej pracy wracać spokojnie do domu a nie denerwować sie tym , że [usunięte przez moderatora] nie chce drzwi otworzyć bo zmusza pracowników do nadgodzin. Takich przykładów mogłabym przytoczyć wiele . Myślę więc , że nie macie ąż takich powodów do narzekań.
Zostaw swoją opinię o dekorplastics - Działdowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dekorplastics