metal-cas

Bydgoszcz

Opinie o metal-cas

anonim 2011-01-30 20:20:12
[usunięte przez moderatora]Pracowałem na Lisim Ogonie i niech mi nikt niemówi że jak pracować się niechce to WYPAD ja serce odałem magazynowi i gdyby nie incydent z kradzieżami p.[usunięte przez moderatora] co do wykrycia przyczynił sie kierownik to pracowałbym dalej! Zwolniono kilku pracowników(wypowiedzenie umowy),ja zostałem zwolniony w tym samym dniu co kierownik tak samo jak inni wypowiedzenie umowy bez podania przyczyny!Zwolniony bo chciałem pracować czy zwolniony bo co 2-3 miesiące prosiłem o zaliczke?Ta firma niepotrzebuje oddanych pracowników tylko roboli!! P.S Ja ujawnie się niebawem czy to komu pasuje czy nie,a wtedy dopiero bedzie jazda otym co robi się na magazynie!!!POZDRAWIAM wszystkich zwolnionych i tych którzy pracują bo narazie innego wyjścia niemają(życie)
Zostaw swoją opinię o metal-cas - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie metal-cas