DB SCHENKER RAIL TABOR

Rybnik

Opinie o DB SCHENKER RAIL TABOR

anonim 2011-01-30 10:42:33
zgadzam sie z tym co napisal zameno poprostu robia co chca[usunięte przez moderatora] prezes i kierowniK [usunięte przez moderatora]. Ale mysle ze na nich tez przyjdzie pora.A o[usunięte przez moderatora] juz nie wspomne, przydalaby sie porzadna kontrola.Podejrzewam ze powyzej [usunięte przez moderatora] prezesa nikt nie wie co sie w firmie dzieje i jak przerzucaja pracownikow na odzialy oddalone okolo50 km jak to zameno napisal bez dofinansowania.Ale mysle ze w niedlugim czasie sie to zmieni i wiedziec o wszystkim bedzie nie tylko [usunięte przez moderatora]prezes ale i powyzej ludzie na stanowiskach.Nie dosc ze pracujemy za marne grosze to jeszcze [usunięte przez moderatora] ludzi z dala od domu i nie przejmowac sie niczym nawet tym ze nie starcza im na zycie po odliczeniu kosztow transportu
junior8110 2012-07-31 14:01:50
ja tak samo dzisiaj na nocniej zmianie dostalem umowe o przeniesienie na Rybnik mam powyzej 50 km zarabiam grosze miesiecznie 1400 zl nie wiem co mam robic normalnie odechcialo mi sie zyc nie wim co teraz bedzie
dddooo 2015-10-11 23:56:11
odpowiem ci kolego wprost,nie będzie nic,absolutnie nic i nic po za tym.Powodzenia.Przykre ale prawdziwe.
iza k. 2015-10-12 17:53:35
nie sądziłem w ogóle że oni w Polsce świadczą też usługi z zakresu utrzymywania tobaorów kolejowych. robi się ciekawe jeśli zagraniczne firmy zaczynają z nami konkurować na naszym rodzimym rynku. pozostaje tylko pytanie czy stanie się to powodem mocnej i owocnej konkurencji czy polskie firmy będą mieć problem z takim konkurowaniem
Back 2016-05-03 14:19:48
Widzę, że DB SCHENKER RAIL TABOR trzyma się dobrze i mocno, cieszy mnie taki obrót spraw, poneiważ jet to naprawdę, ale to naprawdę dobra firma, polecam
Zostaw swoją opinię o DB SCHENKER RAIL TABOR - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DB SCHENKER RAIL TABOR