Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o DB SCHENKER RAIL TABOR

Pracowałeś w firmie DB SCHENKER RAIL TABOR i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-01-30 10:42:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
zgadzam sie z tym co napisal zameno poprostu robia co chca[usunięte przez moderatora] prezes i kierowniK [usunięte przez moderatora]. Ale mysle ze na nich tez przyjdzie pora.A o[usunięte przez moderatora] juz nie wspomne, przydalaby sie porzadna kontrola.Podejrzewam ze powyzej [usunięte przez moderatora] prezesa nikt nie wie co sie w firmie dzieje i jak przerzucaja pracownikow na odzialy oddalone okolo50 km jak to zameno napisal bez dofinansowania.Ale mysle ze w niedlugim czasie sie to zmieni i wiedziec o wszystkim bedzie nie tylko [usunięte przez moderatora]prezes ale i powyzej ludzie na stanowiskach.Nie dosc ze pracujemy za marne grosze to jeszcze [usunięte przez moderatora] ludzi z dala od domu i nie przejmowac sie niczym nawet tym ze nie starcza im na zycie po odliczeniu kosztow transportu
zdjecie uzytkownika
junior8110 - 2012-07-31 14:01:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja tak samo dzisiaj na nocniej zmianie dostalem umowe o przeniesienie na Rybnik mam powyzej 50 km zarabiam grosze miesiecznie 1400 zl nie wiem co mam robic normalnie odechcialo mi sie zyc nie wim co teraz bedzie
zdjecie uzytkownika
dddooo - 2015-10-11 23:56:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [junior8110 - 2012-07-31 14:01:50]:
odpowiem ci kolego wprost,nie będzie nic,absolutnie nic i nic po za tym.Powodzenia.Przykre ale prawdziwe.
zdjecie uzytkownika
iza k. - 2015-10-12 17:53:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
nie sądziłem w ogóle że oni w Polsce świadczą też usługi z zakresu utrzymywania tobaorów kolejowych. robi się ciekawe jeśli zagraniczne firmy zaczynają z nami konkurować na naszym rodzimym rynku. pozostaje tylko pytanie czy stanie się to powodem mocnej i owocnej konkurencji czy polskie firmy będą mieć problem z takim konkurowaniem

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie DB SCHENKER RAIL TABOR!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DB SCHENKER RAIL TABOR

Twoj email:
Wiadomość: