logo DB SCHENKER RAIL TABOR

DB SCHENKER RAIL TABOR

Rybnik

Opinie o DB SCHENKER RAIL TABOR

anonim 2011-01-30 10:42
zgadzam sie z tym co napisal zameno poprostu robia co chca[usunięte przez moderatora] prezes i kierowniK [usunięte przez moderatora]. Ale mysle ze na nich tez przyjdzie pora.A o[usunięte przez moderatora] juz nie wspomne, przydalaby sie porzadna kontrola.Podejrzewam ze powyzej [usunięte przez moderatora] prezesa nikt nie wie co sie w firmie dzieje i jak przerzucaja pracownikow na odzialy oddalone okolo50 km jak to zameno napisal bez dofinansowania.Ale mysle ze w niedlugim czasie sie to zmieni i wiedziec o wszystkim bedzie nie tylko [usunięte przez moderatora]prezes ale i powyzej ludzie na stanowiskach.Nie dosc ze pracujemy za marne grosze to jeszcze [usunięte przez moderatora] ludzi z dala od domu i nie przejmowac sie niczym nawet tym ze nie starcza im na zycie po odliczeniu kosztow transportu
junior8110 2012-07-31 14:01
ja tak samo dzisiaj na nocniej zmianie dostalem umowe o przeniesienie na Rybnik mam powyzej 50 km zarabiam grosze miesiecznie 1400 zl nie wiem co mam robic normalnie odechcialo mi sie zyc nie wim co teraz bedzie
dddooo 2015-10-11 23:56
odpowiem ci kolego wprost,nie będzie nic,absolutnie nic i nic po za tym.Powodzenia.Przykre ale prawdziwe.
Back 2016-05-03 14:19
Widzę, że DB SCHENKER RAIL TABOR trzyma się dobrze i mocno, cieszy mnie taki obrót spraw, poneiważ jet to naprawdę, ale to naprawdę dobra firma, polecam
dropisi 2016-11-09 18:43
Więc załóż sobie chomąto.
bea 2017-06-23 11:39
Jestem zdziwiony, przyjdz na bocznice Jastrzebskie placa dobrze nawet dyz. ze 2-3 letnim stazem maja powyzej 3500 brutto pytaj np.Zofiowce to przeciez nie tajemnica ile sie zarabia. Jest u nas obchodowy plotkarz co prawda z innej firmy ale moze Ci wszystko powiedziec kto ile itd...
Jako Firma radzi sobie bardzo dobrze nikt nie narzeka placa na czas itd.
Moze nie bedziesz mial wcale zle wrecz przeciwnie
Zostaw swoją opinię o DB SCHENKER RAIL TABOR - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DB SCHENKER RAIL TABOR