Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o DB SCHENKER RAIL TABOR

Pracowałeś w firmie DB SCHENKER RAIL TABOR i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-01-30 10:42:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zgadzam sie z tym co napisal zameno poprostu robia co chca[usunięte przez moderatora] prezes i kierowniK [usunięte przez moderatora]. Ale mysle ze na nich tez przyjdzie pora.A o[usunięte przez moderatora] juz nie wspomne, przydalaby sie porzadna kontrola.Podejrzewam ze powyzej [usunięte przez moderatora] prezesa nikt nie wie co sie w firmie dzieje i jak przerzucaja pracownikow na odzialy oddalone okolo50 km jak to zameno napisal bez dofinansowania.Ale mysle ze w niedlugim czasie sie to zmieni i wiedziec o wszystkim bedzie nie tylko [usunięte przez moderatora]prezes ale i powyzej ludzie na stanowiskach.Nie dosc ze pracujemy za marne grosze to jeszcze [usunięte przez moderatora] ludzi z dala od domu i nie przejmowac sie niczym nawet tym ze nie starcza im na zycie po odliczeniu kosztow transportu
zdjecie uzytkownika
junior8110 - 2012-07-31 14:01:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja tak samo dzisiaj na nocniej zmianie dostalem umowe o przeniesienie na Rybnik mam powyzej 50 km zarabiam grosze miesiecznie 1400 zl nie wiem co mam robic normalnie odechcialo mi sie zyc nie wim co teraz bedzie
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DB SCHENKER RAIL TABOR

Twoj email:
Wiadomość: