Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Jednostka Wojskowa 1028,4390

Pracowałeś w firmie Jednostka Wojskowa 1028,4390 i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-05-09 12:56:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Słowa kojarzące się z Jednostka Wojskowa 1028,4390 (solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam dość wysoko, ponieważ to właśnie tam zdobyłem większość kilka certyfikatów
Atmosfera i ludzie tam pracujący są: atmosfera stresująca, ludzie, szczególnie przełożeni wymagający.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? Nie można negocjować pensji w żaden sposób.
Najbardziej podobało mi się w Jednostka Wojskowa 1028,4390: Szkolenia praktyczne i poligonowe.
Najbardziej nie podobało mi się w Jednostka Wojskowa 1028,4390: Niektóre decyzje przełożonych o wykonalności zadania na wczoraj.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Jednostka Wojskowa 1028,4390!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jednostka Wojskowa 1028,4390

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: