Opinie o JPV Logistic w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy JPV Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie JPV Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JPV Logistic w Tomaszów Mazowiecki

Mateusz Nowy wpis

Hej, a pracujecie w firmie w języku angielskim?

Groupy COQUELLE Nowy wpis

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Wyzysk polskich kierowców przez pseudo francuskich spedytorów i polskich pośredników . Zero jakiegokolwiek poszanowania. (usunięte przez administratora). Nic dziwnego ze same flagi UA na szybach. Nakłanianie do przekroczeń czasu pracy i jazdy w tej firmie to chleb codzienny.

M Nowy wpis

Wiecie co, generalnie to całkiem fajna praca, nie można na nic narzekać, dobre premie są, nawet dla nowych

tropiciel wspolpracujacych Nowy wpis

Jest dobrze jak cudem wpadniesz w jakas biala dziure i wtedy miescisz sie w 90h a tak rypiesz do 98h i nie problem placa mandat ale do pierdla wrazie wypadku to kierowca idzie zadnej pomocy umywaja witki. Ci co scisle wspolpracuja tez zostana bez wsparcia biora I obrzezanego I moga pozniej podnosic mydlo w wieziennej lazni niedaleko A104 Kasa jak wszedzie porownywalna ale pracy duzo wiecej wyzysk na calego i przez obie strony ktore nonstop graja w ping ponga jak masz sprawe chesz podwyzke jakis problem. Fory maja tzw uchole ale to temat na inna sesje !

Czy rozmowa kwalifikacyjna w JPV Logistic spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tomaszów Mazowiecki
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Tomaszów Mazowiecki
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
rico

p.s. zatrudnienie jest w Polsce przez Tomaszów nie mylić 1500 pln z euro

rico

Atmosfera atmosferą.Podstawa to kantowanie ludzi na maxa,w umowach napisane jest 40 godzin na TYDZIEŃ a wykręca się 70-80 godzin na tydzień za friko gdyż za to nie płacą.Goła podstawa 1500 brutto,delegacja nie jest wszak przychodem.Okradają ludzi z urlopu wypoczynkowego,po 5-6 tygodniach pobytu w kabinie gdy zjeźdza się busem do Polski do domu na wolne to karzą podpisywać urlopy na okres wolnego,łamią przepisy nagminnie,plus tacho które cóż...

koniu

normalni ludzie. normalna robota. fajne week na bazie i w trasie. był taki jeden co nie pił i przez to był postrzegany jako odmieniec. i to nie byłem ja. robota dla luzaków, dobra kasa w sumie a i rozrywki wszelakiej nie brak. wielbłądy kichajo a karawana idzie dalej....

Słowa kojarzące się z JPV Logistic ( nieprofesjonalna, nierozwojowa, stresująca,): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako, brak możliwości rozwoju i żadnych szkoleń. Atmosfera i ludzie tam pracujący są nie na moim poziomie ponieważ byłem tam jedną z niewielu osób które nie piły alkoholu i przez to byłem postrzegany jako odmieniec. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w JPV Logistic: Możliwość zwiedzania podczas pracy kierowcy różnych zakątków Europy Najbardziej nie podobało mi się w JPV Logistic: Alkoholizm innych kierowców i brak reakcji na ten problem zarządu firmy

Zostaw merytoryczną opinię o JPV Logistic - Tomaszów Mazowiecki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042