JPV Logistic

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o JPV Logistic

anonim 2009-05-09 12:56:20
Słowa kojarzące się z JPV Logistic ( nieprofesjonalna, nierozwojowa, stresująca,):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako, brak możliwości rozwoju i żadnych szkoleń.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są nie na moim poziomie ponieważ byłem tam jedną z niewielu osób które nie piły alkoholu i przez to byłem postrzegany jako odmieniec.
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w JPV Logistic: Możliwość zwiedzania podczas pracy kierowcy różnych zakątków Europy
Najbardziej nie podobało mi się w JPV Logistic: Alkoholizm innych kierowców i brak reakcji na ten problem zarządu firmy
koniu 2009-06-22 22:05:19
normalni ludzie. normalna robota. fajne week na bazie i w trasie. był taki jeden co nie pił i przez to był postrzegany jako odmieniec. i to nie byłem ja. robota dla luzaków, dobra kasa w sumie a i rozrywki wszelakiej nie brak. wielbłądy kichajo a karawana idzie dalej....
rico 2010-01-19 17:37:34
Atmosfera atmosferą.Podstawa to kantowanie ludzi na maxa,w umowach napisane jest 40 godzin na TYDZIEŃ a wykręca się 70-80 godzin na tydzień za friko gdyż za to nie płacą.Goła podstawa 1500 brutto,delegacja nie jest wszak przychodem.Okradają ludzi z urlopu wypoczynkowego,po 5-6 tygodniach pobytu w kabinie gdy zjeźdza się busem do Polski do domu na wolne to karzą podpisywać urlopy na okres wolnego,łamią przepisy nagminnie,plus tacho które cóż...
rico 2010-01-19 17:39:54
p.s.
zatrudnienie jest w Polsce przez Tomaszów nie mylić 1500 pln z euro
tropiciel wspolpracujacych 2014-06-19 13:50:04
Jest dobrze jak cudem wpadniesz w jakas biala dziure i wtedy miescisz sie w 90h a tak rypiesz do 98h i nie problem placa mandat ale do pierdla wrazie wypadku to kierowca idzie zadnej pomocy umywaja witki. Ci co scisle wspolpracuja tez zostana bez wsparcia biora I obrzezanego I moga pozniej podnosic mydlo w wieziennej lazni niedaleko A104 Kasa jak wszedzie porownywalna ale pracy duzo wiecej wyzysk na calego i przez obie strony ktore nonstop graja w ping ponga jak masz sprawe chesz podwyzke jakis problem. Fory maja tzw uchole ale to temat na inna sesje !
M 2016-04-20 11:35:41
Wiecie co, generalnie to całkiem fajna praca, nie można na nic narzekać, dobre premie są, nawet dla nowych
Zostaw swoją opinię o JPV Logistic - Tomaszów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JPV Logistic