Nordsit Relaxer Production Sp. Z o.o.

Gniezno

Opinie o Nordsit Relaxer Production Sp. Z o.o.

pracownica 2009-07-23 11:40:57
Pracowałam tam 2 lata. Nie polecam. Właściciel [usunięte przez moderatora] nie wywiązuje się z podstawowych obowiązków pracodawcy: typu opóźnianie wynagrodzenia a przede wszystkim nie opłacanie składek ZUS, nie mówiąc o stosowaniu się do przepisów BHP. Oprócz zaległości wobec pracowników ma także zaległosci wobec dostawców i firm transportowych. Z tego co wiem firma została doprowadzona do upadku, a na jej miejsce utworzono nową spółkę NRP Sp. z o.o., dokładnie w tym samym miejscu, o dokładnie tym samym zakresie działalności (która początkowo nie miała zaległości...)...( usunięte przez administratora )
oszukani przed Thomas Biel-Nielsen 2009-08-11 12:23:57
Potwierdzam. Ostrzegam przed współpracą ( usunięte przez administratora ) od lat oszukuje polskie firmy i dorobił sie tym wspaniałej posiadłosci i luksusowych samochodów. Otwiera wciąż nowe spółki, po czym po ok 2 latach ogłasza ich upadłość. Właśnie w sierpniu ogłosił upadłość kolejnej - ( usunięte przez administratora )Znam kilkanascie oszukanych firm przez niego, gł z branży transportowej. On wcale nie jest niewypłacalny tylko tak sie ustawił i nikt mu nie moze nic zrobić. Dla niego pracuje ( usunięte przez administratora )Nigdy nie podejmujcie współpracy z tymi panami:( usunięte przez administratora )
roman 2009-09-15 15:48:52
te z jestem ( usunięte przez administratora )mam firme transportowa.chdzialbym zapytac o nowa siedzibe tych oszustow,oraz namiary na rodziny( usunięte przez administratora )w polsce,skad to pochodzi.wiadomosc ze w detmolt w niemczech pewna?.moze jakos razem ich rozgryziemy,zaczynajac od wizyty w gnieznie,wiem ze cos tam jeszce robia.
doradzę 2009-10-16 23:40:50
Roman: napisz mi swoj nr tel lub adres e-mail a dam ci wszystkie info jakie tylko bedziesz chcial
Wal 2016-05-19 17:24:19
Nordsit Relaxer Production Sp. Z o.o. ma się dobrze, nawet bardzo, nie wiem jak to rozwiązują prawnie, ten natłok umów o praće, ale idzie dość dobrze.
Zostaw swoją opinię o Nordsit Relaxer Production Sp. Z o.o. - Gniezno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nordsit Relaxer Production Sp. Z o.o.