Opinie o Centrum Edukacji Ac-Expert Agata Melara w Oborniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Edukacji Ac-Expert Agata Melara. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Edukacji Ac-Expert Agata Melara o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Edukacji Ac-Expert Agata Melara w Oborniki

bill Nowy wpis

Apel do potencjalnych koordynatorów projektów w firmie Ac-Expert: nie zgadzajcie się na umowy cywilno-prawne za koordynację projektu- firma nie wypłaca; jeśli już to tylko na etat. Projekty dało się z nimi realizować, ale opornie, z opóźnieniami po stronie Firmy i nieporozumieniami. W centrali w Oborach, mimo że Panie są sympatyczne i starają się być pomocne- brak jest osoby, która byłaby w stanie właściwie współpracować z biurami realizującymi dla tej firmy projekty dofinansowane przez urzędy marszałkowskie niemal w całej Polsce. Niewykluczone, że po roku firma poprawiła się; niemniej jednak warto dokładnie przemyśleć nawiązywanie z nimi współpracy.

Marcin Nowy wpis

W jaki sposób rekturuja tu szkoleniowców? Co jest wymagane?

Uczestnik szkolenia Nowy wpis

Polecam tą firmę. Brałam udział szkoleniach zawodowych. Szkolenie spełniło moje oczekiwania, nauczyłam się wiele przydatnych rzeczy. Pani w sekretariacie przesympatyczne i zawsze pomocne, właścicielka również. Stypendium za szkolenie było na czas.

Zdecydowanie nie polecam pracy w tym miejscu. Zadania są tylko zrzucane na pracownika, polecenia nie są jasne, wszystko trzeba robić bardzo szybko, najlepiej na wczoraj, do wszystkiego trzeba dość samemu. Do tego dochodzi wieczne niezadowolenie właściciela, bardzo łatwo jest pogubić się w obowiązkach, bo jest ich zwyczajnie za dużo. Atmosfera to ciągły stres i presja czasu. Do tego dochodzą nawarstwiające się problemy, jakieś absurdalne sytuacje. Pracownicy firmy zmieniają się z miesiąca na miesiąc, bo prawie nikt nie czuje się tam dobrze. Jedyny plus to to, że można się tam nauczyć na pewno wielu przydatnych umiejętności do pracy w biurze.

Aneta Nowy wpis

Dzięki za info, możesz jeszcze napisać bardziej dokładnie o tych umiejętnościach, których się można nauczyć pracując w Ac-Expert? Ile przepracowałeś w tej firmie, żeby ogarnąć wszystkie potrzebne do pracy kompetencje?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Centrum Edukacji Ac-Expert Agata Melara? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork
Lektor

UNIKAĆ JAK OGNIA! Usłyszałam jako lektor szereg zapewnień i baśni - nie tylko organizacja to chaos, ale trzeba żebrać o pieniądze, o żadnych terminach nie ma mowy , potem są groźby i manipulacje. Szkoda zdrowia!

Ile można zarobić ? Jakieś premie ?

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Centrum Edukacji AC-Expert? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Zdecydowanie nie polecam. Takie fimy nie powinny istnieć. Uważajcie wszyscy... nie warto

ktoś

Dno ludzie uciekajcie jak najdalej nie wypłacaja kasy robiĄ CO CHCĄ oszuści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

koordynator

ja natomiast pracowałam w tej firmie i zdecyowanie ie polecam... firmy współpracujące jak Wirpe to jest jedno i to samo... te sam system, te same osoby decyzyjne, strzeżcie się tych pracodawców.. w firmach panuje wielki chaos, dezorganizacja i do tego nie wypłacają wynagrodzeń! nie polecam

monika

faktycznie tak to niestety może zadziałać, jednak nie ma się co martwić na zapas i warto wziąć się do pracy i postarać o wspólny sukces dla centrum edukacji

ona

Witam ja biorę udział w projekcie "młodzi aktywni" i rozpoczęłam w styczniu teraz mamy prawie czerwiec a ja i cała moja grupa musieliśmy dwa miesiące czekać na kursy zawodowe zgadzam się z tym ze nie wypłacają pieniędzy na czas i tez myślę o rezygnacji z tego projektu ponieważ uważam ze to są kpiny

mania

ja nie pracowalam w ac expert ale biore udzial w projekcie kierunek-kariera organizowanym przez ta firme. ogolnie rzecz biorac nie wywiazuja sie z umowy. nie placa wynagrodzenia za staz w umownym terminie . przykladowo ja powinnam miec dzisiaj przelew na koncie a wasnie po rozmowie z pania koordynator dowiedzialam sie ze pieniadze dostane dopiero 25 kwietnia. nie biora pod uwage tego ze sa swieta a przede wszystkim ze ja i inni stazysci czujemy sie oszukani. w zadnej porzadnej firmie nie ma mowy o tym zeby wynagrodzenia nie wplywaly na konto na czas. w zeszlym roku moja siostra takze byla uczestniczka tego przedsiewziecia i wynagrodzenie za wrzesien i pazdziernik dostala na koniec listopada. jestem gotowa zrezygnowac z tego stazu , poniewaz czy siedze w domu czy chodze do pracy nie mam i tak wyplaty. jeszcze teksty pani koordynator ze jakby miala drukarke do pieniedzy to by wydrukowala.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Edukacji Ac-Expert Agata Melara - Oborniki

• Jak się pracuje w Centrum Edukacji Ac-Expert Agata Melara?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Edukacji Ac-Expert Agata Melara tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042