główny inspektorat sanitarny

Opinie o główny inspektorat sanitarny

Janek 2011-01-30 01:07:03
Dobre zarobki, ciekawa praca, szansa na awans ! Tylko ta przeprowadzka !
Józek 2011-01-30 01:12:22
Też potwierdzam ! Wprawdzie robie za szofera ! Ale sie zgadza
anonim 2011-01-30 07:54:47
no .niema czym sie martwic! za taka kase za panstwowe \"czyli moje i obywateli pieniadze\" poprostu zyc i nie umierac na swinska grype.
Wacław 2011-02-02 23:11:56
Mea Culpa . Wszystko prawda !
Stefan 2011-05-13 01:22:02
Ciekawa firma,a raczej instytucja ! I dobre zarobki. Zawsze jakąś premię można dostać . A przede wszystkim ''możliwości''. Coraz większe !! Szefostwo poukładane tam gdzie trzeba !! Więc spoko można wyżyć !! I polecać !
Gosia 2011-09-14 03:05:05
A jak skowrony tam rządzą to żadna mea culpa nie pomoże.
Kierownictwo sie rozwija / na wadze / i z biznesem handluje !! Warto , więc warto , póki tego towarzystwa nie rozgonią . Po wyborach
WUZET 2011-10-09 01:34:51
A (usunięte przez administratora) jeszcze tam pracuje ???
twoja stara 2012-02-11 18:13:53
do cyrku się nadają a nie biznesy robić, geszefciarze i oszuści
T 2013-08-22 21:36:38
Donos u Prokuratury i juz, ja tak zrobilem dzisiaj
Kit 2014-12-16 09:18:44
Wiele osób i tak widząc nieprawidłowości woli siedzieć cicho i się nie wychylać. Ludzie po prostu boją się namierzenia i utraty pracy, o którą niby tak dzisiaj znowu jest ciężko, chociaż osobiście nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Swoją droga pracuje ktoś w GISie i może mniej więcej przybliżyć warunki na jakich się tu pracuje.
sektor 2015-02-27 04:49:19
brzmi powaznie to miesjce do pracy, jako admistratywista przyszly to sobie tak mysle ze moglbym tam w biurze pracowac. Tylko zatanwaim sie czy to jest warte zchodu i czekac zeby mi to uzupelnic. moze aie zobaczymy. polecam wszystkim szukajacym pracy cos innego niz tylko gowork. oby sie udalo co innego.
pracy 2015-03-22 19:19:31
w tym głównym inspektoracie sanitarnym to chyba też potrzebują jakiś studentow z politechniki, co ? bo też pewnie jakieśbadania wody sie robi albo cośw tym stylu, orientujecie się, bo potrzebuje pracy praktyki albo stażu a to chyba byłoby dobre miejsce, proszę o informację, czy znajdę tutaj taką pracę ?
troki 2016-05-11 22:11:12
@feliks.. chyba nie pracowałeś nigdy w państwówce. Tu pracują normalni ludzie, a to są ich obowiązki.
Zostaw swoją opinię o główny inspektorat sanitarny - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie główny inspektorat sanitarny