Candellux Lighting Sp. z o.o.

Opinie o Candellux Lighting Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Czy firma Candellux Lighting Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Zofia Nowy wpis

Ogłoszenie na głowną księgową wygląda całkiem zachęcająco, chciałabym aplikowac ale martwi mnie ze firma nie podała nawet widełek, czegokolwiek o wynagrodzeniu. Pisaliscie ze firma płaci dobrze, ale co to tak naprawdę znaczy ?

Nowy wpis

@Zofia

Dziękujemy za zainteresowanie ogłoszeniem, ale informujemy że rekrutacja jest zakończona. Team Candellux

Czy zarobki w firmie Candellux Lighting Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

ja Nowy wpis

W województwie warmińsko-mazurskim albo podkarpackim byłyby satysfakcjonujące.

spc

Dzień dobry. Pojawiło się ogłoszenie o poszukiwaniu PH na podkarpacie i zastanawiam się nad aplikowaniem. Mam ponad 15 lat doświadczenia w handlu w budowlance, ale nigdy nie w dziedzinie oświetlenia. Czy jest w ogóle sens wysyłać CV? Oprócz tego chciałbym też wiedzieć: Jaki samochód jest do dyspozycji - nauczyłem się doceniać posiadane auto ;) Proporcje zarobków - stosunek podstawy do premii. Czy są jakieś pozapłacowe benefity - Multisport, Medicover, dofinansowania do kursów językowych? Czy funkcjonują takie rzeczy jak: pożyczki pracownicze, paczki świąteczne dla dzieci?

@spc

Szanowny Panie, Branża, w której pracował wcześniej przedstawiciel handlowy nie ma decydującego wpływu na szanse zatrudnienia w naszej Firmie, czy też w każdej innej. Istotne są umiejętności oraz predyspozycje do handlu, jak i dopasowanie do kultury danej organizacji. Co do szczegółów dotyczących dodatkowych benefitów, warunków zatrudnienia jest sens zastanawiać się dopiero wtedy, gdy otrzymamy szansę złożenia konkretnej propozycji , wybranemu w procesie rekrutacji kandydatowi. Żeby się tak stało, najpierw trzeba wysłać do nas CV . Team Candellux

Olga

Jaki teren pracy przewidziany jest dla PH w Candellux Lightingu? Czy obejmuje województwo czy może jest to większy/mniejszy obszar? Jak oceniacie generalnie pracę z klientami? Zdarzają się jakieś stresujące sytuacje? Czy raczej jest to spokojna praca? :)

@Olga

Teren pracy PH w Candellux to około 1/4 Polski. Trudno pracę PH nazwać pracą spokojną niezależnie, czy to Candellux, czy też inna Firma. Handel jest wyzwaniem i trzeba się z tym liczyć. Klienci są różni i mają różne humory. Są też cele do osiągnięcia, jest presja na wynik - jak to w sprzedaży. Trzeba być odpornym na stres, lubić handel, mieć do niego predyspozycje i lubić dużo jeździć.

Czy istnieje możliwość pracy zdalnej w dziale content marketingu?

Chris

Pracownicy biurowi pracują w Centrali w Wołominie 1 maja 132. Przewidujemy możliwość pracy zdalnej, ale doraźnie, nie w trybie ciągłym.

Pytanie kandydata

Mam pytanie i będę wdzięczny za odpowiedź. Czy większość pracowników pracuje na 1 maja 132 w Wołominie?. Czy jest jakieś inne miejsce lub możliwość pracy zdalnej?

@Pytanie kandydata

Czy rozmowa rekrutacyjna w Candellux Lighting Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Chris

Język rozmowy rekrutacyjnej zależy od stanowiska, o które się ubiegasz. Na większość stanowisk przeprowadza się rozmowę w języku polskim.

Jolanta
@Chris

A czy generalnie znajomość jakiegoś języka obcego jest wymagana od wszystkich pracowników w Candelluxie? Pytam dlatego, że wiele firm jest zagranicznych i rozmowa z przełożonymi odbywa się właśnie w obcym języku, zazwyczaj po angielsku.

Chirs
@Jolanta

Candellux Lighting jest firmą polską. Nie wymagamy obligatoryjnie znajomości języków obcych, chyba, że wynika to ze specyfiki stanowiska.

Stabilna firma i co najważniejsze dobry pracodawca, atmosfera w pracy również fajna więc warto aplikować.

Przemek

Jaka jest atmosfera pracy w firmie w szczególność na magazynie ? Na jakie wynagrodzenie może liczyć kierownik magazynu ? Czy na stanowisku kierownika magazynu otrzymuje się auto służbowe, czy są jakieś dodatki po za płacowe ? Jaki jest powód rotacja na stanowisku kierownika magazynu ? Jaka duża jest rotacja pracowników magazynu ?

Candellux Lighting
@Przemek

Panie Przemku, Na magazynie pracuje spora grupa pracowników ze stażem kilku letnim z doświadczeniem obsługi magazynu wysokiego składowania. Atmosfera miedzy pracownikami jest przyjazna i dobra. W zespole magazynu są osoby w zróżnicowanym wieku i płci w zależności od przydzielonych zadań i obowiązków. Warunki płacowe są przedstawiane na spotkaniu rekrutacyjnym, Rotacja pracowników jest standardowa , jak wszędzie zdarzają się sytuacje że ludzie szukają nowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego. Zapraszamy do współpracy Candellux Lighting

Maja
@Przemek

Sporo tych pytań na raz, ale oczywiście Cię rozumiem. W sumie to też chętnie dowiedziałabym się tych rzeczy. Tym bardziej, że Candellux Lighting faktycznie szuka kogoś na to stanowisko. Wymagają jednak minimum 3 letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku. Masz takie?

P
@Candellux Lighting

Dziękuję za odpowiedzi. Moje CV jest już u Państwa.

logistyk

witam, na (usunięte przez administratora)znalazłem rekrutacje na stanowisku Logistyka. Jestem zainteresowany ofertą i moje pytanie brzmi jak wygląda współpraca z innymi osobami na tym stanowisku? Można liczyć na współpracę i dobrą atmosferę? Czy szef logistyka potrafi słuchać i może być autorytetem od którego można sporo się nauczyć? Jak wyglądają umowy? czy to co zostanie przedstawione na rozmowie jest realizowane czy bywają różnego rodzaju kwasy typu dalszy ciąg pracy ok ale na śmieciowej umowie.

mac13246

Witam, czy ktoś mógłby opowiedzieć jak wygląda praca Przedstawiciela Handlowego, zarobki, atmosfera itp ??

Gość 1
@mac13246

Czytaj komentarze. Wszystko zostało opisane.

Kamil
@Gość 1

Dużo zostało napisane na temat tego stanowiska, jednak ja chciałbym poruszyć jeszcze jedną kwestię. Mianowicie, czy z upływem czasu od zatrudnienia oraz w przypadku osiągania dobrych wyników istnieje możliwość, aby pracodawca zwiększył pracownikowi podstawę wynagrodzenia?

Gość 1
@Kamil

To jest pytanie do dyrektora handlowego. Musisz iść na rozmowę kwalifikacyjną i spotkać się z dyrektorem handlowym. Twoje optymistyczne nastawienie daje Ci duże szanse na sukces i dobre zarobki, ale na jakich konkretnie zasadach to tylko dyrektor handlowy może przedstawić.

mac13246

Witam, czy ktoś mógłby opowiedzieć jak wygląda praca w charakterze Przedstawiciel Handlowego ?

Filip

Idealnie z pewnością nigdzie nie jest ale mając odpowiednie umiejętności i chęci do pracy można być zadowolonym!

@Filip

A na jakim stanowisku pracujesz? Zaczynałeś w pracę w firmie Candellux Lighting Sp. z o.o. jako osoba początkująca w branży czy miałeś już doświadczenie w podobnej pracy? Zastanawiam się czy podjęcie pracy w firme Candellux Lighting Sp. z o.o. to dobra opcja dla osób, które stawiają w branży pierwsze kroki. Można się tam dużo nauczyć?

Były handlowiec
@Iza

Tak jeśli nie masz doświadczenia to wprowadzą Cię w temat. Bardzo dużą wiedzę w tematach: zarządzania, handlu, marketingu, promocji, zarządzania zasobami ludzkimi, technicznych, etc. ma dyrektor Krzysztof jeśli dobrze pamiętam jego imię. Jego założeń się trzymaj. Produkty nie są skomplikowanym towarem nawet dla kobiety. Ważniejsza jest chęć oraz umiejętności komunikacji międzyludzkiej nawet w nieprzyjemnych sytuacjach .Firma prowadzi szkolenia oraz organizuje spotkania integracyjne. Powodzenia ✋????

Grzesiek

Pojawiło się ogłoszenie na PH na Warminsko Mazurskie region warto aplikować na stanowisko ? Czy ktoś mógłby coś więcej powiedzieć ? Płaca , auto , warunki ?!?Mieszkam w Piszu, Osoby zorienymtowwne dziękuje bardzo za pomoc

michał
@Grzesiek

masz doświadczenie jako przedstawiciel handlowy?

@michał

Oczywiście mam ;)

Byle kto to

Podobno już obsadzone

@Byle kto to

Ale ogłoszeń było na dużo rejonów chyba ? To wszystkie już obsadzone sa? Ciekawe czy dział kadr informuje o tym ze ktoś się dostał / nie dostał bo wiem ze kolega podobno z pomorskiego był...

@Byle kto to

Wszystkie już województwa obsadzone ? Kolega podobno z pomorskiego był ciekawe czy jakakolwiek odpowiedz z działu kadr- zapytam go. Dzięki za info

@Grzesiek

Witam Szanowny Panie, obecnie poszukujemy przedstawicieli handlowych w rejonach: 1. Województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie, teren Czech 2. Rynek DIY: województwa: pomorskie, kujawsko- pomorskie, warmińsko- mazurskie 3. Rynek DIY: województwa: mazowieckie, podlaskie, lubelskie Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami- po weryfikacji aplikacji, a wszyscy kandydaci którzy są zaproszeni do udziału w procesie rekrutacji otrzymują informację zwrotna z Działu Kadr. Pozdrawiamy Candellux Lighting Sp. z o.o.

Vacceek

PH jeżdżą tymi Hundaiami i10 czy mi się zdaje ?

Kaśka

Witam. Na wstępnie bardzo proszę o rzetelne sprawdzanie informacji przed publikacją ich w Internecie. Zacznę od tego, że nie napisałam powyższej opinii, a gdybym to zrobiła podpisałabym się swoim imieniem, a nie cudzym- jak zrobił to Pan wpisując powyższe informacje, które nawiasem mówiąc mocno mijają się z prawdą. W biurze pracownicy sami przynoszą sobie napoje, wodę firma kupuje tylko dla pracowników magazynu- w razie wątpliwości może Pan podpytać pracowników biurowych. Bilety do kina przekazywane są pracownikom na podstawie rekomendacji kierowników- dotychczas największa ilość została przekazana pracownikom magazynu, stwierdzenie, że tylko handlowcy je otrzymują to już nie mijanie się z prawdą, tylko zwykłe kłamstwo ( proponuję spytać u źródła, Dział Handlowy z pewnością rozwieje wątpliwości). Premie są przyznawane na wniosek Brygadzistów oraz Kierownika Magazynu, którzy oceniają pracę swoich podwładnych. Uważam, że wpisywanie informacji do publicznej wiadomości bez ich potwierdzenia jest, co najmniej niestosowne, posądzanie mnie o kryptoreklamę na takim poziomie- również. Ja mam odwagę podpisać swoją wypowiedź i nie muszę się uciekać do takich działań. Proponuję zmianę informatora, bo obecny kłamie (nazwijmy rzecz po imieniu). Nie wiem, czemu mają służyć takie działania, ale zapraszam do dyskusji osobistej, bo ta strona służy innym celom. Pokój Działu Kadr jest zawsze otwarty, a porozmawiać możemy o wszystkich zastrzeżeniach. Pozdrawiam

@Kaśka

Kasiu, jesteś pracownikiem biurowym firmy Candellux Lighting z działu kadr. Jak sama widzisz wiele osób, które zabierają głos na tym forum, to osoby pracujące na przykład na magazynie - są to opinie bardzo ważne z racji tego, że wiele osób poszukuje pracy w tym charakterze. Niemniej jednak istotne są też opinie osób z biura, bądź przedstawicieli handlowych firmy. Czy zechcesz więc napisać tu rzetelnie swoją opinię o tym pracodawcy? Czy zwiększył on w ostatnim czasie nabory na poszczególne stanowiska do pracy?

Iza

@Anita, dokładnie, dla jednych praca może wydawać się w porządku, dla innych zaś nie. Kwestia preferencji i wymagań co do swojego pracodawcy. A czy zechciałabyś napisac coś więcej jak Tobie pracuje się w Candellux Lighting? Jaka panuje tam atmosfera?

Anita

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Myślę, że opinia zależy od tego jak się pracuje!

Anka

Pracowałam w Candellux Lighting w administracji i przyznam, że było to jedno z milszych doświadczeń pracowych jakie miałam. Miło wspominam Zarząd i wszystkich współpracowników. Wiem, że magazyn żył swoim własnym życiem, ale nie widziałam tam większych problemów i konfliktów. W biurze zaś zawsze panowała przyjazna atmosfera a kontakt z handlowcami to była czysta przyjemność. Wynagrodzenie było bardziej niż satysfakcjonujące. Polecam współpracę z tą firmą. Serdecznie pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Candellux Lighting Sp. z o.o. - Wołomin

• Jak się pracuje w Candellux Lighting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Candellux Lighting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Candellux Lighting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Candellux Lighting Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Candellux Lighting Sp. z o.o.