profilactica

Opinie o profilactica

anonim 2011-01-29 22:00:30
FIRMA - KAZAŁA PRZYJECHAĆ NA ZEBRANIE NA KTÓRYM WSZYSCY PRACOWNICY CZYLI OKOŁO 16 OSÓB ZOSTAŁO ZWOLNIONYCH I POZOSTAWIONYCH SAMYM SOBIE BEZ ŻADNEJ POMOCY W POWROCIE DO MIEJSCA ZAMIESZKANIA CZYLI NIEKTÓRZY NIE MIELI JAK DOSTAĆ SIĘ DO DOMU GDYŻ NINKT NIE BYŁ NA TO PRZYGOTOWANY.
anonim 2011-01-30 10:53:00
anonim - 2011-01-29 22:00:30

Ja pierdziu! To takie rzeczy sie dzieja jeszcze?! a moze firma sie zwinela?
anonim 2011-02-10 21:02:37
anonim - 2011-01-29 22:00:30

Nie wszyscy - tylko 12 Przedstawicieli - niektorym z nich niestety sie nalezalo juz od kilku miesiecy... Nikt nie zostal pozostawiony sam sobie. Istnieja taksowki, pociagi, samochody - faktury.... Wystarczylo porozmawiac.

Przez prawie 3 lata firma nie zrobila niczego co byloby ze szkoda dla pracownikow - niestety sami do tego doprowadzili.
Zostaw swoją opinię o profilactica - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie profilactica