Opinie o Farbacol Nord Sp. z o.o. w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Farbacol Nord Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Farbacol Nord Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farbacol Nord Sp. z o.o. w Zamość

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Farbacol Nord Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier?

Jakie wartości są cenione w Farbacol Nord Sp. z o.o.?

Wartości nigdy w tej żałosnej foremce cenione, zresztą w tych obecnych porywanych czasach Ty się ,o coś takiego pytasz.

Niemiec magazynier Nowy wpis

Chamstwo,kablarstwo i włazodupstwo !!!!

Jakie warunki pracy są w Farbacol Nord Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Magazynier?

peterio

witam, Pracowałem, może tam pracuję: szatnia jest, miejsce żeby zjeść również ale bez przesady nikt nikogo nie wozi do pracy :)

Julia
@peterio

Bez przesady? Teraz wiele dużych firm puszcza autobusy z mniejszych miejscowości dla pracowników i robią to od lat i jest to normalne, nie wiem co za ekstrawagancja. Mogliby chociaż za paliwo dopłacają zwłaszcza przy tych cenach teraz

Ernest
@Julia

to szukaj sobie takiej pracy a nie się domagasz :) albo załóż własny biznes bo tutaj tego nie ma

Renata
@Ernest

Ale to aż taki powód tutaj, żeby się tak dziewczyna wzburzała? Ogólnie pracownicy na te dojazdy tutaj narzekali czy faktycznie to żaden problem tutaj? Są jakieś inne?

Monia z biura Nowy wpis

Ha ha ha,nie moge,w tym syfie ,to nawet szatnia wyglada jak kibel miejski,kibel zreszta też,a ten chicał,zeby go wozili....

Pani Zosia Nowy wpis
@Julia

Tak,zgadza sie z dużych firm ,a to nędzna firemka,a do tego szmatałajstwo

kierowca/magazynier/konwojennt

Dajcie se spokój, kierowca lata po magazynie z fakturami i sam się ładuje, brak czasu na śniadanie te kilka ton towaru trzeba wnieść klientowi na półkę, jazda często do póżnych godzin wieczornych, nadgodziny do odebrania w sezonie zimowych płaca najniższa krajowa chcesz być murzynem? zapraszamy!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Farbacol Nord Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Hubert

@monika żałosna premia ? Ile można dostać ?

Czy w firmie Farbacol Nord Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Magazynier?

Nie ma żadnych zmian,chociaz w sezonie kierowcom to i półtorej zmiany wyjdzie,a kasa ta sama,plus żałosna premia.....

Feliks

Widocznie nie pewne osoby nie przeszły dobrze weryfikacji i mają jak mają!

Albert
@Feliks

Nie zgodzilem się na to. Wiec nie panikuj.

Zosia
@Feliks

Po pierwsze niepewne geniuszu nie ''nie pewne'' po drugie jakiej weryfikacji,ha ha ha!!!!!!!

Angelika

Można liczyć na stała posadę w tej firmie ?

Zosia
@Angelika

Ha ha ha,jak jesteś z rodziny szefostwa to napewno....

Stratny

Piszę dla przestrogi!!! Samochody w opłakanym stanie wybite amory, sprężyny, pasy niedzialajace. Co innego na rozmowie kwalifikacyjnej co innego na papierze. Poprostu nie polecam.

Albert

Jakie zarobki mają kierowcy o kategorii C? Bo mi zaproponowali 2000zl netto.

Co powiecie o zarobkach w Farbacol Nord" Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

Grundis

Uległ zmianie,ale tylko dla kierowców na ''C'' ,''hołota'' na magazynie dalej min zarabia i juz raczej tak zostanie....

but

Bardzo dobra firma. Pan kierownik pomaga malym sklepom utrzymac sie na rynku. Sprzedaje materialy na zerowej marzy a po roznice to nawet swoim autem jezdzi do klientow by zaoszczedzic na sluzbowym paliwie. Pani kierownik bardzo dobrze prowadzi rozmowy z dostawcami i przedstawicielami. Nawet po godzinach pracy. Dzieli sie informacjami na temat nowych produktow. Przestancie pisac ze to zla firma ja bylem zadowolony z pracy.

Anonimus
@but

Ciekawe czy to wlasciciel firmy pisal ze ktorys z jego "czopków":)

Halski
@but

No i pewnie dalej Panie ''Pikuś'' jesteś zadowolony,jakbym był Dyrektorem też bym był. Ha ha ha

but

Jak nie rozumumiesz @waldi to merytorycznie tez nie zrozumiesz.

Lech

chcesz zarabiac (usunięte przez administratora) Zaprasza!!!!!

nie polecam najnizsza krajowa i premia obcinana

Zostaw merytoryczną opinię o Farbacol Nord Sp. z o.o. - Zamość

Farbacol Nord Sp. z o.o.