mb system

Włocławek

Opinie o mb system

anonim 2011-01-29 08:35:55
wlasciciel [usunięte przez moderatora] strasznie narwany cwaniak-operatorzy kierowcy odpowiadaja finansowo za sprzet,szef jest mily tylko na rozmowie kfalifikacyjnej-pozniej jedzie po wszystkich obelgi i tp..Facetowi nic nie przetlumaczysz weprze ci ze czarne jest biale i [usunięte przez moderatora]
12xx 2011-02-07 21:58:20
Praca u [usunięte przez moderatora] to wielka porażka najlepiej by było żeby człowiek pracował u niego za darmo więcej pracy a zero pieniędzy i najlepiej jak by pracownik przychodził z własnymi narzędziami do pracy to wtedy by nie musiał oddawać za uszkodzone narzędzia to jest chore .
dorcia 2012-11-13 22:51:03
Nikomu nie radzę rozpoczynać pracy w tej firmie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Jeśli chodzi o pieniądze to najlepiej pracować za darmo.
anonim 2013-07-05 16:33:13
dorcia dlaczego odradzasz rozpoczęcie pracy w firmie mb system? wiesz jakie jest tam konkretne wynagrodzenie za miesiąc?
Zostaw swoją opinię o mb system - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mb system