ING Bank Śląski S.A.

Koziegłowy

Opinie o ING Bank Śląski S.A.

Andrzej 2011-02-20 18:04:07
Oddział Banku- Koziegłowy k/Poznania. Nie polecam. Zwłaszcza ze względu na Majchrzakową, stylem zachowania i ubierania podobna do ciąguty tirowej z drogi krajowej Poznań- Warszawa. Kto normalny ubiera się tak do placówki bankowej, jak do klubu nocnego lub pod lampę?Chyba firmie nie zależy na wizerunku swoich pracowników.
Poziom wiedzy zbliżony do kaktusa ogrodowego. Byłem na praktykach w roku 2009 i myślałem, że czegoś się douczę. A tu pusty będen w głowie i taka [usunięte przez moderatora] w oddziale, szkoda czasu.
Poprostu_ja 2012-03-06 21:11:59
Popieram opinie kolegi, poziom kaktusa;) trafne okreslenie w 100%!!!
mis 2012-10-11 17:02:32
zgadzam sie z przedmówcą
ypaol 2016-04-29 15:03:19
ogólnie ten bank jest całkiem w porzadku, podoba mi się, ze u nich nawet młodzi ludzi czy studenci mogą liczyć na jakiś mały kredyt czy np. pozyczke, bardzo to działa na plus na pewno według mnie no i jest też dobre wynagrodzenie u nich na pewno jednak.
Zostaw swoją opinię o ING Bank Śląski S.A. - Koziegłowy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ING Bank Śląski S.A.