MD Prestige Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Opinie o MD Prestige Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Grubski 2014-07-21 15:23:33
Jestem zadowolony z pracy w MD Presige.
Od razu mówię, że piszę o pracy na placu, czyli fizycznej robocie.
Dają umowę o pracę na niezłe pieniądze i co bardziej robotnym nawet premię.
Przychodzisz do pracy i przydzielają Ci konkretne zadania- dla mnie to ważne,
żeby nie trzeba było samemu wymyślać co robić przez 8 godzin pracy.
Warunki do pracy są, jak ktoś chce i umie je wykorzystać.
twój stary 2014-07-22 09:42:53
Co? Przecież właśnie w tym problem że nie wiadomo było co się tam dzieje i jak się w tym odnaleść totalny chaos.
Grubski 2014-07-22 15:02:42
Nie wiem- opowiadali mi, że tak było wcześniej. Jakby było nadal to bym zauważył, bo tego akurat naprawde nie lubie w pracy. Kiedy ty w ogóle tam pracowałeś??! Właśnie- w ogóle tam pracowałeś?
Grubski 2014-07-25 10:19:05
No spoko. widzę że się nie doczekałem odpowiedzi. Myślę, że obaj wiemy co to znaczy- mówisz o firmię, w której nie pracowałeś. Coś gdzieś od kogoś słyszałeś,ale sam nie wiesz co. Okej, jak sobie chcesz. Ja w każdym razie polecam MD Prestige z czystym sumieniem.
były 2015-04-16 23:20:36
dalej tak twierdzisz? po jakimś czasie pracy? w MD bagno dalej polecasz z czystym sumieniem???????????????????
stefan 2015-07-27 19:21:14
Ja nie polecam
~buhaha 2016-05-04 17:40:24
buhahah lepiej najpierw sprawdz na jakis zasadach i ile daja z uni bo strona to ich popatrz na daty jakie tam sa 2013 nie wyglada to zbyt aktualnie
Zostaw swoją opinię o MD Prestige Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MD Prestige Sp. z o.o. Sp. Komandytowa