mekro

Świecie

Opinie o mekro

anonim 2009-05-08 20:48:41
jestem uczciwy wpracy solidny dokladny ,mam bardzo duza motywacje .i tak dalej
KOLEGA 2011-10-23 09:06:24
Firma jak [usunięte przez moderatora]! BRYGADZIŚCI owszem zarabiają, ale zwykły pracownik produkcyjny jest traktowany jak intruz..
lllllll 2012-03-02 22:11:51
firma do bani, zarabiają nieliczni, a ślusarze i produkcyjni są traktowani jak zło konieczne!
biały 2012-09-06 07:36:54
Firma jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Lecą w kulki po wypłatach, nic sobie nie robią z pracownika. Brygadziści chodzą jak święte krowy, kierownicy jeszcze gorzej.
kierownik malarni 2015-06-28 18:46:15
Zwykły pracocholik, myśli ze jest Bogiem
BÓG 2015-10-02 19:58:36
CZASAMI ZDARZA SIĘ ROBIĆ RZECZY NIEMOŻLIWE ALE ZARAZ BYĆ BOGIEM PRZESADA. :-)
kierownik malarni 2015-10-21 17:23:12
Pacjent robi co mu się podoba ludzie chodzą na 2 zmiany w takich godzinach które sobie wymyśla jak chce.BRAK SŁOW...tym bardziej ze nie ma nawału pracy.Ręce opadają jest tak mały a wydaje mu się zupełnie inaczej ciekawe kiedy zainteresuje się nim Inspekcja Pracy.Pozdrowienia KRUCIAK!!!
kierownik malarni 2016-02-06 10:52:26
Jakie zapotrzebowanie...U niego w kalendarzu nie ma dni wolnych od pracy po za sobą ten facet nie liczy się z nikim.
kierownik malarni 2016-02-07 10:48:47
....facet ma wysokie mniemanie o sobie krótko mówiąc jest najlepszy,reszta to chołota ale ta chołota potrafi się zachować w cywilizowany sposób i szanuje siebie na wzajem.On nie ma szacunku dla nikogo wydaje mi się ze nawet dla siebie samego.Władza uderzyła do głowy a przecież jak wszyscy wiedzą że gdyby nie kopał dołków pod innymi to nigdy by nie został kierownikiem..!
??? 2016-02-29 20:58:13
Zwolnienie od pracy na czas wykonywania badań przysługuje wyłącznie w czasie ich wykonywania. Jeżeli wykonanie badania trwa tylko 2 godziny, zwolnienie od pracy przysługuje na te 2 godziny, nie zaś na cały dzień. W takiej sytuacji można polecić pracownikowi przepracowanie pozostałej części dnia roboczego.
Pracownik Mekro 2016-03-01 14:48:47
Z tego co mi wiadomo nikt z pracowników nie podpisuję cyrografu że musi pracować w Mekro. Jeżeli naprawdę komuś nie odpowiadają warunki oraz tempo pracy to nikt nikogo nie trzyma na siłę. Jaki cel mają niektóre wpisy powyżej.... niedługo może napiszecie list do prezydenta z żalami
Reasumując: Każdy w każdej chwili może podziękować za współprace i spróbować gdzie indziej proste jak jeb.....
Pozdrawiam
MEKRO IS MAJ LAJF 2016-03-01 14:56:37
Mekro jest najlepsze! Odczepcie się !!!
opst 2016-04-14 13:39:01
widze ze dalej na kierownika malarni jada ale niekturych popieram
Bóg 2016-04-14 21:47:55
Niektórych analfabeto pisze się przez ó
hania h 2016-05-10 09:33:03
raczej o terminowość jakąkolwiek, tym bardziej w kwestii płatności, bym się nie martwiła. wytwarzania konstrukcji i zbiorników stalowych wraz z instalacjami to0 jednak dochodowa branża, przemysł wykazuje popyt a firma ma opinię solidnej na rynku bardzo
Zostaw swoją opinię o mekro - Świecie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mekro