SERWIS-MOBILNY.PL

Opinie o SERWIS-MOBILNY.PL

klient 2013-01-20 17:46:16
czytaj skuter-serwis.pl ten sam(usunięte przez moderatora)Ostrzegam przednim klientów często montaże pojazdów wykonują osoby bez odpowiednich kwalifikacji zatrudniane na czarno klient po zakupie skutera jest źle traktowany a właściciel przestaje z nim rozmawiać załatwienie jakiejśkolwiek reklamacji to raczej niemożliwe właściciel wychodzi z założenia kupuj i znikaj.
Przeglądy gwarancyjne to tylko pieczątka w książce gwarancyjnej no i czasami wymiana oleju w silniku terminy to katastrofa a reklamacje trwają miesiącami ciągła zmiana obsady serwisu dodatkowo całkowity brak kultury właściciela oraz personelu podczas zakupu obiecują złote góry serwis mobilny w cenie później wymagają zapłaty za dojazd ta firma to żenada po zakupie miły kontakt się urywa.
Zakupiony prze zemnie skuter był źle skręcony i miał włożony używany gaźnik nie polecam tej firmy
Zostaw swoją opinię o SERWIS-MOBILNY.PL - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SERWIS-MOBILNY.PL