KRAKINFORM SP. Z O.O.

Kraków

Opinie o KRAKINFORM SP. Z O.O.

kama 2012-01-13 11:41:31
Warunki pracy makabryczne, brak klimatyzacji, ogrzewania praktycznie brak, w zimie praca w kurtkach w lecie leje się pot, barak nie miejsce pracy! Pensja najniższa możliwa, czysty wyzysk pseudo zarządu składającego się z wiekowego małżeństwa, którzy już nawet nie widzą nic dziwnego w wykorzystywaniu ludzi dosłownie do wszystkiego za marne grosze! "Szef" o niczym nie ma pojęcia a najwięcej chce mieć do gadania, przez to wychodzą kuriozalne sytuacje, nie porozumienia z klientami itp. a dostaje się za to pracownikowi. Zdecydowanie odradzam prace w tej "firmie".
też kiedyś pracownik 2012-11-06 13:26:40
Nic dodać... nic ująć
likaa 2016-04-27 10:59:02
Mają całą masę fajnych książek, komisów, wiele promocji na różne książki. Weszłąm na ich strone internetowa sprawdzic czy prowadza jakies kiermasze z ksiazkami ale widze że na stronie mozan sobie wszystko wyszukac i sprawdzic ksiazki ktore nas interesuja i ceny sa duzo niższe.
Zostaw swoją opinię o KRAKINFORM SP. Z O.O. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRAKINFORM SP. Z O.O.