Agnese

Zabrze

Opinie o Agnese

john 2015-10-30 10:02:52
Jeśli to firma z Katowic i jeżdżą pod CD Tesco w Gliwicach to pracy na solówce Ci nie polecam. Kasa jest taka jak piszą i na czas, ale życia prywatnego nie masz ;) Auta w nie najlepszym stanie, kombinacje z trasami i najlepiej 24h za kółkiem :)
john 2015-11-02 13:35:37
@Irek, jeździłem u nich 3 miesiące i uwierz mi, że wracając do domu miałem czas na prysznic i zjedzenie obiadu, po czym już były telefony, czy nie mógłbym już przyjść. Telefony dzwonią 24h/dobę. Jeśli chodzi o ogłoszenia, to tam rotacja jest porażająca :D wszystko dzięki Panu K. który załatwia trasy :)za tą kasę co proponują można znaleźć lepszą pracę.
co ty 2015-12-04 15:49:59
Hmmm zastanów się dwa razy nad tą firmą, zarobki może i są ale życia prywatnego nie ma bo nawet weekend wypada ci w tygodniu np środa, czwartek i to nie dwa dni tylko 45 h (pan K. żyje kalendarzem TESCO) masz czas na to żeby się wyspać żeby nie rozwalić auta które i tak w niektórych przypadkach ze względu na obojętność innych kierujących są w stanie rozsypki, a pieniądze otrzymane nie sprawią ci radości
john 2015-12-21 13:28:14
warunki są dwa :D dobry magnes i dużo wazeliny ;)
hm 2016-05-11 15:20:56
No pewnie wiedzą, a robią to zapewne po doświadczeniu @kuzin. Ciekawe ile ja dostanę jak się zatrudnię jako kierowca kat. c. Nie pisali nic o doświadczeniu. Trzeba mieć Katę Kierowcy, prawo jazdy kat. C i aktualne badania. No a wynagrodzenie jest od 2700.
Zostaw swoją opinię o Agnese - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agnese