Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW

Wrocław

Opinie o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW

anonim 2011-02-03 17:44:46
LUDZIE ROTACJA NIESAMOWITA!!!! NIE ZAWRACAJCIE SOBIE NIMI GŁOWY!!!! ZGADZAM SIĘ Z PRZEDMÓWCĄ - CAŁKOWITA PRAWDA! NA SZCZĘŚCIE ODSZEDŁEM Z TEGO POLIGONU - DO REZERWY :)
TUZKrzak 2011-02-09 14:39:45
:) firma zajefajna nie ma co buahahahaaaa. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!
anonim 2011-09-22 16:40:15
czy rotacja jest wśród agenów czy również u pracowników w pozostałych działach? tzn przy wystawianiu polis, rozliczeniach - księgowość, tam gdzie wprowadzają dane itp
Proszę o pilną odpowiedź
stefania 2013-01-12 23:46:50
A ja uważam, że wcale tak źle nie jest. Owszem, praca specyficzna i nie dla każdego, ale płacą: umowa jest i kasa na koncie. Tutaj zarabiałam najwięcej do tej pory i załuję odejścia, bo w Polsce wszędzie się migają od wypłaty i to bardziej.
Reasumując: bajki nie ma, ale jeśli ktoś narzeka na brak kasy to polecam choć na rok/dwa. Jedyna firma ubezpieczeniowa, która ma tak wysoką podstawę.
Bury 2013-03-20 13:09:01
możesz mi powiedzieć, czy ta praca polega na chodzeniu po domach i oferowaniu ubezpieczeń?
obiektywny 2013-03-23 11:15:46
Na początku - Tak! To praca dla ludzi, którzy odpowiedzialnie podchodzą do powierzonych im obowiązków. Firma potrafi docenić osoby pracowite i sumienne. Jak będziesz miał odrobinę szczęścia to trafisz do dobrego SPU, który Cię nie dojedzie, a jednocześnie nauczy technik sprzedaży (dość istotne gdy będziesz miał awans na SPU). Ludzie i atmosfera w DH - Wrocław OK!
Kleopatra 2013-03-23 21:33:14
A jak jest z wynagrodzeniem jeśli idzie o zwykłego pracownika biurowego (umowa zlecenie)? Najniższa krajowa?
oligarcha 2015-01-31 00:20:12
Gdzieś mogę przeczytać ten artykuł?
Kari 2015-12-16 14:01:21
Stop stop, ludzie o jakiej Wy mówicie firmie? Bo odnoszę wrażenie że tu są opisy kilku różnych.. Po pierwsze klima jest w biurze (piszę o Wawie) i nawet trzeba ją przykręcać. Wody też nie brakuje. Takiego stanowiska jak sekretarka nie ma - odnosząc się do relacji z rozmowy wyzej. Są jakieś asystentki i referentki, ale żadna Pani dyrektor nie rekrutuje takich osób. Nie wiem też o wielu innych rzeczach o których tu piszecie..
Zostaw swoją opinię o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW