Szwedo Group

Prudnik

Opinie o Szwedo Group

Bartek 2011-01-28 20:34:37
Odradzam współpracy z firmą Szwedo Group w Prudniku. Pracodawca niepoważny i bezczelny. Ponad 2 godziny spóźnił się na spotkanie (wcześniej ustalając dokładną godzinę), a jak już dotarł, to zaczął wygadywać herezje i obrażać.
Siano w butach..
kama 2013-08-20 13:22:14
Witam. Mam pytanie czy do kogoś się odezwali po pierwszym etapie rozmowy i zaprosili na dalszy etap w Prudniku.Po rozmowie nie dało się niczego konkretnego dowiedzieć. Wiadomo jak to ma tam wyglądać to spotkanie?
Aja 2013-08-20 17:00:39
Hej,
Mnie zaprosili na 2 etap ale nic więcej nie przedstawili, chyba zaryzykuję i wybiorę się. A może Ciebie również wybrali?? I się tam wybierasz???
Jaaaaaa 2013-08-20 21:27:37
Mnie tez zaprosili i jade :) Bedziecie jechac autem czy busem?
Aja 2013-08-21 20:41:58
Hej ja jadę autobusem, samochodu nie mam a nikt nie pisze by można było się zabrać więc pozostaje bus. (usunięte przez administratora)
2013-08-27 12:28:51
Czy ktoś był już na spotkaniu w Prudniku i może się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Będę wdzięczna za odpowiedź.
kaya 2013-12-03 10:39:02
Mam pytanie czy ktoś z was pracował w tej firmie właśnie dzwonili do mnie i zaprosili mnie na rozmowę ale niestety nic nie ma na ich temat w internecie. Interesuje mnie gabinet we Wrocławiu...
Natalia 2015-11-20 22:16:02
Wypłata jest tylko wtedy, gdy zatanczysz tak jak oni zagraja.. czesto zabieraja pieniadze za jakies drobne niuanse.. niestety, ludzie z tej firmy nie szanują drugiego człowieka. praca u nich to największy błąd jaki można popełnić, nie radzę nikomu!
Marita 2016-08-24 16:21:37
Dla mnie jest niepoważne szkolić osoby nie prowadzące działalności gospodarczej oficjalnie. Często a raczej zawsze zaniżają te osoby ceny na usługi, nie chroniąc i tak trudnego rynku. Wystarczy poprosić o właściwe dokumenty i zweryfikować.
Sama poznałam osobę robiącą makijaż permanentny w domu nie będąc w ogóle kosmetyczką.
o czym to świadczy? Na siłę zarabiać pieniądze , po to by niszczyć ceny na rynku?
Pozdrawiam za takie działania ocena niedostateczna
miak 2016-08-30 11:28:53
A wiecie jakich zarobków może się spodziewać specjalista ds. ofertowania? Nie ukrywam, że dobrze by było się załapać, zwłaszcza, że zapewnione jest u nich stabilne zatrudnienie, a to już jest połowa sukcesu. Teraz tylko przyjacielskie relacje i będzie dobrze.
K. 2016-11-04 19:27:29
Zależy co rozumiesz pod terminem "stabilne zatrudnienie", bo na pewno nie stabilność emocjonalną swojej osoby po współpracy. Z pozdrowieniami
Zostaw swoją opinię o Szwedo Group - Prudnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szwedo Group