Roland International Polska Sp. z o.o.

Opinie o Roland International Polska Sp. z o.o.

Jaja Nowy wpis

Najpierw zwalniacie pracowników i nie przedłużacie umów, a po miesiącu szukacie ludzi na olx przez grupę progres? Paranoja i cyrk. Nie polecam tu pracować.

Go forest Nowy wpis
@Jaja

Tam się nie pracuje tam idzie się dostać szkołe życia gdzie nie powinno się pracować

Julka Nowy wpis

Hej. Widziałam w sieci, że potrzebny jest teraz grafik DTP. Doświadczenie jak widać po opisie jest wzmagane, więc jak w zasadzie je teraz sprawdzają na rozmowie? Samo portfolio wystarczy czy jednak dadzą zadanie?

Montaż Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Czy po licznych zwolnieniach jakie miały miejsce firma uświadomiła sobie ile warty jest dobry pracownik? Czy szukacie ludzi na montaż?

Wazniak

Firma schodzi (usunięte przez administratora) .Odchodza wazne osoby zamiast nich jest to cedowane na inne osoby .Myślą że nauka to pięć minut .Kto mądry to ucieka u konkurenci ta sama kasa mniej pracy i atmosfera

@Pracodawca Mam pytanie odnośnie szafek w szatni na starej hali. Czy szafki będą przydzielone i naprawione? (do tej pory nie ma w nich zamków) ludzie chodzą z plecakami na stanowiska pracy i później "szefostwo " się czepia i straszy naganami. A kto normalny zostawi plecak z portfelem w szafce, której nie można zamknąć. Od 3 miesięcy słyszymy że będą szafki, a tu (usunięte przez administratora) a :)

Drogi Pracowniku oczekujemy na dostawę nowych zamków do szafek. W dniu dzisiejszym wymieniliśmy zamki w 20 szt. Mamy nadzieję, że kolejne uda się wymienić w przyszłym tygodniu. Pozdrawiamy.

Dział transportu

Kolejny raz szukaja kogos do transportu. W skrócie za duzo za szybko i wieczne humory. Jesli masz stabilna sytuacje nie ryzykuj nie moze byc roznie. Rotacja z tego co wiem bardzo duza

Proponuję dyrektorowi zainteresować się Panią (usunięte przez administratora)i które prowadzą (usunięte przez administratora) zastraszanie, wieczne nadmierne kontrolowanie i plotkowanie o pracownikach na te panie już kilkukrotnie w ciągu lat pracy był zgłaszany (usunięte przez administratora) ale kolesiostwo z byłym kierownikiem dawało im przywileje na wszystko może przyszedł czas na reakcje

Jeżeli jakiś pracownik czuje się dotknięty zachowaniem przełożonego, zapraszamy do działu HR. Przeprowadzimy indywidualnie dyskretną rozmowę.

@Roland International Polska Sp. z o.o.

Każdy pracownik który jest dotknięty ich zachowaniem boi się to zgłosić bo owe panie pracują na szwalni najdłużej i do tej pory osoby które (usunięte przez administratora) zgłaszały już tam nie pracują także wniosek nasuwa się sam. Przeprowadzcie w 100% anonimowe ankiety wtedy pracownicy wyznają prawdę co się dzieje bo tak każdy się boi tymbardziej w obecnej chwili gdzie pracownicy są zwalniani

Bylpra

Ta opinia jest jak najbardziej prawdziwa. Pani B.L i E.A to największy problem tego działu. Pracują tam najdłużej i wydaje im się że wszystko mogą. Pomiatają innymi pracownicami, nawet tymi którzy są na równym stanowisku. Młode kobiety? Za długo tam nie popracują, zazdrosc i zawiść tych pań wykończy wszystkie.

A na jakich stanowiskach te 600 miejsc miało powstać? I jeśli występują teraz jakieś redukcje to z jakich przyczyn? co jest stawiane jako argument i czy to dotyczy każdego działu?

Obecny majster

Haha xd. Jednego dnia obiecują umowy, a na następny dzień niestety mówią że umowy nie ma.

Dokładnie od grudnia są zwolnienia!Co dalej z tym zakładem?Podąża w kierunku (usunięte przez administratora)?Bo zwolnień coraz więcej i pracy z dnia na dzień coraz mniej!

Szymon

A jak się sprawuje nowy kierownik?(usunięte przez administratora). XD

Ag

Tak wiodącym niech zaczną zapraszać ludzi po tym ja (usunięte przez administratora)oni pracowaliiiiii

Mariusz

Tak z tym(usunięte przez administratora) potrzebni są nowi ludzie ....

@Mariusz

A na jakie stanowiska będzie wam ludzi potrzeba? do czego ten wątek nawiązuje? Teraz jak sprawdzałem firmowe zapotrzebowanie to wyświetlała mi się jakaś oferta dla kierownika i menadżera, ale to nie na moje kwalifikacje

(usunięte przez administratora) za co Pana wyrzucili? Za całokształt? Hahahaha

(usunięte przez administratora)Pana też zwolnili za całokształt czy za co????????????? W końcu skończyło się kolesiostwo w firmie ale parę nie robów jeszcze zostało... Miłej bezowocnej pracy życzę tam wszystkim (usunięte przez administratora) i kłamcy

Słuchajcie a co się teraz dzieje na dziale jakości? pytam tak wprost, bo managera do niego teraz szukają. Pierwsze co się rzuca w oczy to fakt, że to opcja na prace hybrydowa. Czy ktoś kto się zatrudnia może zatem o niej cos więcej opowiedzieć? Jaki układ dni? Jak wygląda organizacja z ludźmi na dziale? atmosfera?

Nic tylko brać ...jak interesuje cię praca (usunięte przez administratora) ...pozdrawiam

Linia

Ja bym chętnie poszedł na dział (usunięte przez administratora)zrobił bym porządek (usunięte przez administratora) bo pracę znam od drugiej strony ..Nie tylko papierologi i schematów ...Ale tam są tylko sami(usunięte przez administratora)którzy z pracą na spawaniu niemieli nic wspólnego z tym że wiedzą wszystko a niewiedza nic ..dlamnie(usunięte przez administratora) To (usunięte przez administratora) oprócz (usunięte przez administratora).pozdrawiam(usunięte przez administratora) Rolan,,,d

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem HR. Udzielimy niezbędnych informacji

@Linia

Rozumiem, że chodzi ci o to, że pracownicy nie mają odpowiednich kompetencji aby pracować na danym stanowisku, tak? Firma zatrudnia osoby bez doświadczenia? Nie są one w takim razie w żaden sposób szkolone i przygotowywane do samodzielnej pracy na stanowisku?

Zwolniony za całokształt

Pracownicy na produkcji jeśli nie mają wiedzy i doświadczenia to pikuś bo każdego można nauczyć jeśli ktoś chce pracować... Ale chodzi o to że(usunięte przez administratora)nie mają żadnej wiedzy mimo, że pracują w firmie (usunięte przez administratora) lat. dostali się na swoje stanowisko dzięki temu że są z Konina lub okolic bo tylko tych pracowników się tam szanuje. Jeśli nie jesteś z Konina to jesteś nikim. Jesteś zwykłym robolem mimo tego, że masz wiedzę i doświadczenie. Chorować też nie wolno w żadnym wypadku. Tylko kierownik i brygadzista mogą chorować.

Trete

Pracowałem w tej firmie pozytywne jest to że wszyscy mają na ciebie (usunięte przez administratora) po tylko dzida a jak nie dzida to PUP. Konin lub Turek .Koło

Jarek

Czy są przyjęcia do Roland na spawanie .......chętnie pobiegam w(usunięte przez administratora) towarzystwie ...

Macfit

Witam, byłem na rozmowie rekrutacyjnej do działu zakupów. Dziewczyna z kadr, dwa razy przekładała spotkanie, za trzecim razem zupełnie o nim zapomniała. Kiedy byłem już na miejscu, zostałem odprawiony "z kwitkiem". Za czwartym razem udało się odbyć rozmowę ale była ona na bardzo niskim poziomie. Po pierwsze poziom języka angielskiego, bardzo słaby. Po drugie Pani obiecała ze w przypadku negatywnej czy pozytywnej decyzji, z czystego szacunku do kandydata odezwie się. I rozumiem, można mieć słabszy dzień.. ale ta sama sytuacja spotkała kolegę i koleżankę. Słabo to wygląda wizerunkowo. Pozdrawiam

Iza
@Macfit

Omijajcie tą firmę .... ciągły streś ..związki zawodowe jakąś Fikcją rodem z Sar trek .......Same (usunięte przez administratora) które bierze od ciebie co miesiąc pieniądze nie robiąc nic

Mówisz? Ja tu widzę jakieś nawiązanie do Star Treka. Generalnie to niektórzy normlanie tu pracują, prawda? Skoro tak to jakimi predyspozycjami trzeba się wykazywać, żeby w miarę ok się tu komuś pracowało?

Zwolniony za całokształt

Musisz mieć(usunięte przez administratora) albo musisz mieć umiejętność włażenia głęboko (usunięte przez administratora) żeby tam pracować.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Roland International Polska Sp. z o.o.?

Janek

Twoja umiejętność ich nie interesuje dla nich jesteś tylko numerem. Którego niewidzą Jeśli coś(usunięte przez administratora)to będzie w koło głośno inaczej nikt cię nie zauważy

Jeszcze jakiś czas temu ktoś pisał o tym, że ludzie będą pozbawiani pracy, a ja ofertę dla speca od administracji widzę w sieci. t jak to jest, że kogoś jednak szukają? Z tureckiego jestem wiec może się zainteresuje, tylko napiszcie mi proszę czemu ktoś jest potrzebny? To rozwój czy jednak rotacja? Jaka jest w razie czego atmosfera?

Dzień dobry. Stanowisko specjalista ds. administracji to nowo tworzone stanowisko, którego nie było. Zapraszamy do składania aplikacji. Osoby zaproszone na spotkanie dowiedzą się wszystkiego podczas rozmowy. Jeszcze raz zapraszamy do aplikowania https://roland.softgarden.io/job/36223129?l=pl

Dlatego że połowa osób pracujących w biurach się zwolniła

Co jest ewentualną przyczyną? wyżej zostało wspomniane jednak, że to chyba jakieś nowe stanowisko? to co ma jedno do drugiego? A z jakich przyczyn zostało ono utworzone tak właściwie? Często to ma miejsce u was?

Chyba jak na razie już nie? nie widzę teraz już tej oferty o której była mowa wyżej. Mnie teraz bardziej interesowało to ogłoszenie dla planisty produkcji. Te nabory to rozwój czy jednak także jakieś zmiany na stanowiskach? Ze względu na właśnie doświadczenie się interesuję. Czy ten jeden dzień hybrydowy mogę sobie wybrać czy jednak trzeba się do działu dostawać?

Co tu dużo mówić... Do końca roku pozbawią pracy sporo osób bo jak to oznajmili zmieniają strukturę firmy. Tym całym Rolandem to się PIP powinna zająć a kolegom sugeruję skontaktowanie się z prawnikiem lub chociaż doradcą obywatelskim.

Zostaw merytoryczną opinię o Roland International Polska Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w Roland International Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Roland International Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roland International Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 12 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Roland International Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Roland International Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Roland International Polska Sp. z o.o.