Ersi

Tychy

Opinie o Ersi

anonim 2011-04-04 18:09:29
ortografia ludzie jaki wstyd dla polaka
xxx 2012-05-18 08:52:19
Piszcie wnioski z wcm a i tak was wywalą nawet w ciąże nie mozna zajść masakra omijajcie z daleka[usunięte przez moderatora]
pcm 2012-06-03 17:06:27
ślepy już nie jest brygadzisą czekamy na niego w poniedziałek i zobaczymy jak sobie radzi na maszynach. [usunięte przez moderatora] zemsta jest słodka
gizmo 2012-12-02 13:24:41
Prawda jest taka że jak będziesz[usunięte przez moderatora] i traktorem z napisem na plecach,, tutaj chłostać'' to na pewno będziesz dobrym pracownikiem,i to bez znaczenia czy na lakierni,wtryskarkach czy innych działach.Kilka lat do tyłu fajnie się robiło teraz lipa,przeniesienia i zwolnienia.Po zabraniu Pandy zakład na równi pochyłej i przyszłość wcale nie wesoła...
Seth 2013-03-08 16:09:20
to wyżej to odpowiedź do tego 3 od góry analfabety
G 2013-09-07 11:51:40
Pracowałam w pcfs 4 lata później dali Nas na pcam na półtora miesiąca i zwolnili . Pracując tam narzekałam ale trafiając do geigera i innych zakładów produkcyjnych widzę że nie było na co narzekać. Takiej pracy ii pieniędzy jak w pcfs i pcam nie ma nigdzie reszta zakładów to tyrania za najniższa krajową a tam nie dosc że pieniadze fajne to robota żadna . Ja chce tam znów
Mega 2014-04-06 14:15:45
A jaka firma przyjmuje do tego zakładu???? czy może powinnam dostarczyć CV osobiście na bramę???
zoska 2016-01-27 18:28:55
czy ktos moze napisac jak jest teraz w ersi ? jakie zarobki jak praca?
pracowałam kiedys w ersi i w sumie było fajnie z praca i z kasa!
zoska 2016-01-27 18:28:57
czy ktos moze napisac jak jest teraz w ersi ? jakie zarobki jak praca?
pracowałam kiedys w ersi i w sumie było fajnie z praca i z kasa!
gf 2016-05-15 19:51:32
a tutaj jest dobra kasa? Szkoda tylko że ofert nie ma
Zostaw swoją opinię o Ersi - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ersi