Opinie o P.H.U Hermes w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie P.H.U Hermes. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie P.H.U Hermes o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U Hermes w Głogów

Robert Nowy wpis

Hejka. W poprzedniej robocie nie wytrzymałem nerwowo i szukam innej pracy. wobec tego wszedłem na to forum. Mam nadzieję, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Głogowa. Proszę, dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie P.H.U Hermes? Czy dobrze się Wam tam pracuje? A może jest kantyna? Nie gotuję w domu i fajnie jakbym w pracy mógł coś zjeść. Robert

Julita Nowy wpis
@Robert

Dzień dobry Robercie. Jest dobrze, choć czasami wypłata mogłaby osiągać wysoki poziom stresu. Odpowiadając w temacie organizacji posiłków pracowniczych to rekomenduję firmę Ekoland z Tych. Pracownicy (wiem to od kolegi, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. To bardzo wygodne, nie trzeba pamiętać o kanapkach. Pozdrawiam serdecznie. Julita.

Saad Nowy wpis

Witam. Szukam nowej robótki, wobec tego wszedłem na to forum. Podejrzewam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Głogowa. Mam prośbe, dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie P.H.U Hermes? Czy dobrze płacą? Czy są tanie albo darmowe obiady, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? W poprzedniej pracy mieliśmy SmartLunch - w sumie było to spoko, nie musieliśmy robić sniadań ;-)

Marek Nowy wpis

Czy zatrudniają każdego?

Bartosz

Czy firma funkcjonuje normalnie?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie P.H.U Hermes? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Głogów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (062)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Operator maszyn produkcyjnych
Głogów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
mikx

kaks, to nie jest reguła - raz jest raz nie ma. Szkoda, żę nie da siętego naprawić . Warto sprawdząć kiedy i w jakiej formie będą te wydatki na oświatę.

Sebastian Głąb

poszujuje kontaktu do chlopakow z ktorymi robilem galerie Korona w Kielcach w 2012 roku. mam dla was fajna propozycje, fajnej pracy na fajnej budowie!! Tym razem bez mojego ojca, wiec sie nie musicie martwic o pieniazki! Pozdrawiam oraz sapraszam serdecznie, nr kontaktowy: (usunięte przez administratora)

pracujacy w PHU All Glass

nie napisze skad jestem, zeby glab nie wiedzial, bo jeszcze u niego niestety pracuje. praca wyglada tak - umowa niby o prace, ale badania trzeba zrobic na swoj koszt. Ciuchy robocze trzeba sobie kupic za swoje pieniadze, bo glab nie tego nie gwarantuje. jest 1 przerwa w pracy 0,5 godziny. praca od 7 do 16 czyli 9 godz w ciagu jednego dnia - czyli 9 godzina powinna byc placona 150% z 8 zł(podstawa) czyli 12 zł netto. oczywiscie przemyslwa glab nie placi nadgodzin jak to prawo przewiduje, bo jego to nie obchodzi. Wyplaty nie sa nigdy na czas, z reguly placi w ratach, a wine zwala na syna pawla glaba, bo na niego firma jest zarejestrowana. Wczesniej dzialal pod nazwa PHU Hermes, ale widocznie zadluzyl firme i musial otworzyc nowa.

strażnik

tata sebka otworzył firmę "PHU ALL GLASS Paweł Głąb", poszukajcie sobie w google, albo na gowork ;-)

mareczek

i jak? naprawdę nikt nie wie co się dzieje z tą firmą? przecież to nie możliwe... jacyś byli/obecni pracownicy przecież powinni wiedzieć cokolwiek... ja przeszukałem internet ale niestety nie podaje on żadnych istotnych informacji o Hermesie. Może mogłby tu ktoś coś powiedzieć? nie działają? a może działają i mają wolne miejsca u siebie? byłbym wtedy zainteresowany

heniek

no to oni działają czy nie, bo już mam wątpliwości.. tutaj kolega wyżej napisał, że działają nieprzerwanie, ale chyba jakieś kryzysy to ma każda firma, więc nie mam pojęcia już jak to jest, nie widzę na pewno rekrutacji jakieś do ich firmy, bo jednak nie ma ogłoszeń, albo ja ich nie widzę jakoś już..

kierowca

Firma PHU Hermes powstała w 1994 roku i działa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego . Posiadają nowoczesny tabor pojazdów ciężarowych – chłodni o ładowności do 22 ton ( 33 euro palety ). Jak się chwalą kładą duży nacisk na jego stałą rozbudowę i modernizację, jak również na wysoką jakość obsługi klienta.

marcin

Dobra, juz wszystko przeczytałem w internecie, hermes otworzył sie podobno pod inna nazwa i tyle, nic specjalnego...

Hehe dobrze sebciu, trzeba ruszac z tematem jak we wrocku. Pamietam jak wszystkiego mnie nauczyles, jak uzywac ssawek, jak wiercic i nitowac. Zawsze uwazalem ze potrafisz zarzadzac ludzimi lepiej od Maćka. Mam nadzieje, ze jak skonczy sie łódź to załapie sie na jakas twoja budowe, znowu bede ci gotowac dobre obiadki, nie tylko drozdzowki z pasztetem. To jak sebciu?

Sebek

Sluchajcie, zamierzam reaktywowac Hermesa, bo to moja firma! Moja, dobra firma budowlano-remontowa. Kupie fajne ciuchy, beda obiady, napoje. Pieniadze zawsze na czas, na poczatek wszystkich przyucze, a potem zrobie selekcje i zostana tylko najlepsi. Bedziemy jechac ostro z tematem jak w Kilecach. Pamietacie elewacje na Koronie??? Koniec All Glassu, zabieram sprzęt i zapraszam do mnie.

darek

Polecam fajne zarobki i dobra praktyka. Warto w Hermesie pracować .

ktoś z boku

Czytam i myślę ze [usunięte przez moderatora] to jeszcze mało . Hermes robi i będzie robił z ludzmi to co inne firmy. Szkoda pisać.

hhhhhhhhhhhhhhhhh

Przeczytajcie na temat Kinga Serwis a wszystko będzie jasne.

gggggggggg

[usunięte przez moderatora] Wypłaty za dwa miesiące i to w ratach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RRR

A JAK PŁACI .

kepasa

jest kurde ok. Trochę zimno .

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U Hermes - Głogów

• Jak się pracuje w P.H.U Hermes?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U Hermes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

P.H.U Hermes