Opinie o Enter Air Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Enter Air Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Enter Air Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Linie lotnicze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enter Air Sp. z o.o. w Warszawa

Student

Dzień dobry, w przypadku negatywnego wyniku na rekrutacji dla studentów, można wysłać Cv ponownie odrazu czy jest określony czas, który wyznaczony jest przez firmę?

@Student

Zakończyliśmy już rekrutację studencką. Życzymy powodzenia w przyszłym roku!

Jak wyglada rekrutacja dla studentów? Czy jest ona online? Czy na żywo w Warszawie? Czy różni się ona od standardowej rekrutacji? I pytanko czy język Ang podstawowy - komunikatywny. Nie mam problemów żeby się dogadać ;) wystarczy? ;)

Dzień dobry. Pierwsze "spotkanie" jest online. Jeśli ktoś jest zaproszony na stacjonarną rekrutację do Warszawy, to należy zarezerwować cały dzień - rekrutacja ma kilka etapów, zatem jeśli ktoś odpadnie na pierwszym etapie to wolny jest po około godzinie, natomiast dla osób, które pomyślnie przejdą wszystkie etapy, na koniec dopełniane są jeszcze formalności. Angielski - trzeba umieć się porozumieć ;)

Ciekawy

Szanowni Państwo, czy można wciąż aplikować na okres wakacyjny ( dla studentów)?

@Ciekawy

Tak, zapraszamy ;-)

Kiedy wystartuje rekrutacja w Gdańsku w związku z planowanym otwarciem bazy od 1 kwietnia?

1. Monolog 60s, trzeba opowiedzieć o sobie + powiedzieć gdzie chciałoby się mieszkać i dlaczego 2. Scenki 3. Rozmowa indywidualna Niestety po 1 etapie odpadłem, dalej przeszło 30 osób z 68. Nie do końca wiadomo na jakiej podstawie wybierane są osoby przechodzące dalej, ponieważ komisja opiera się jedynie na 1-minutowej autoprezentacji

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

A ja mam pytanie odnośnie studiów - kiedy liczy się status studenta? Już w trakcie wysyłania aplikacji/ rozmowy online/ stacjonarnie czy w trakcie podpisania umowy o pracę? Jeśli ktoś w trakcie rekrutacji podejmie studia jest brany pod uwagę? Orientuje się ktoś może jak to wygląda?

Jak wygląda kwestia szkoleń w weekendy na wiosnę tego roku dla studentów. Mieszkam około 4h od Warszawy. Szkolenie rozpoczyna się w piątki, moje zajęcia piątkowe na uczelni kończę dopiero koło 15. Jakie są możiiwości? Oczywiście sobota i niedziela to żaden problem, natomiast piątek jest lekko problematyczny.

Zapytanie

Czy jeśli w trakcie rekrutacji online (pierwszy etap), doszło do problemów technicznych z komputerem/laptopem/telefonem ze strony kandydata i rozmowa się nie udała czy jest możliwość uzyskania kolejnego terminu rozmowy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Zapytanie

Proszę umówić się mailowo na kolejną rozmowę.

Zapytanie

Czy jeśli rozmowa rekrutacyjna online nie powiodła się ze względów technicznych w trakcie ze strony kandydata np. słaby zasięg, problemy techniczne - to czy jest szansa na kolejny termin? Z góry dziękuję za odpowiedź

@Zapytanie

Proszę umówić się mailowo na kolejną rozmowę.

Leki a praca

Czy są jakieś przeciwwskazania, aby osoba, która zażywa leki na chorobę przewlekłą mogła zostać stewardessą?

kandydat

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć, jak wygląda proces rekrutacji dla studentów? Z ilu etapów się składa itd. Czy rekrutacja odbywa się zdalnie, czy trzeba przyjechać do Warszawy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@kandydat

Julia

Dzień dobry, chciałabym zapytać czy można zobowiązać się do przyjęcia trzeciej dawki szczepionki dopiero po pozytywnym przejściu rekrutacji studenckiej? Mój certyfikat po dwóch dawkach wygasł jakiś czas temu natomiast chciałabym wstrzymać się z kolejną dawką dopóki nie będę miała pewności, że się dostałam.

@Julia

Tę kwestię można omówić w trakcie rekrutacji.

latawiec88

Czy są jakieś konkretne wymagania odnośnie fryzury dla mężczyzny stewarda?

@latawiec88

Oto wymagania co do włosów i fryzury: Włosy 1. Włosy muszą być zawsze czyste. 2. Wskazane jest używanie kosmetyków poprawiających kondycję włosów (odżywki nawilżające – ze względu na suchość powietrza na pokładzie samolotu). 3. Kolor zawsze naturalny – niedozwolone jest farbowanie włosów. Fryzura  1. Włosy powinny być zawsze starannie ostrzyżone i uczesane. 2. Włosy powinny być ostrzyżone krótko, w sposób klasyczny (ostrzyżenie bardzo krótkie lub uczesanie z kucykiem są niedopuszczalne). 3. Niedozwolone jest używanie żelu do układania włosów, który nadaje efekt mokrych włosów.

Dorota

Tak sobie czytam o firmie i widzę, że to prywatne linie lotnicze. Czy w takim razie też jest tak dużo wymagań na stanowisko stewardessy? Jak się tym wcześniej interesowałam to słyszałam, że nie można mieć wady wzroku, tatuaży i jeszcze wiele innych. Tutaj też tak jest? Może ktoś opowie, jak się tu pracuje, jak zarobki, atmosfera i czy są zniżki na bilety lotnicze :D

@Dorota

My możemy coś opowiedzieć ;) Wada wzroku nie jest wielkim problemem. Tatuaże prosimy zakrywać. Bilety pracownicze są, atmosfera jest super.

Julia Kisze.

Czy to prawda że będąc stewardessą trzeba odpracować godziny w biurze na recepcji? Tak mówią na forach na facebooku. Jaka to stawka pracując na recepcji? Dolicza sie do godzin w powietrzu?

@Julia Kisze.

Nic takiego nie występuje w Enter Air. W czasie pandemii działał tymczasowy projekt wsparcia Załogantów na recepcji, ale oprócz tego nie prowadzimy tego typu praktyk.

S.
@Julia Kisze.

Można wiedzieć co to za forum?

Iza
@Enter Air Sp. z o.o.

jest nieprawdziwa.

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy jako student mogłabym się ubiegać o pracę w okresie wakacyjnym od ok.10.08.2023 do końca września?

@Ania

Niestety nie. Rekrutacja studencka wymaga dyspozycyjności od czerwca.

Gosia

Wie ktoś jak wygląda egzamin z pływania na kursie? Jest bardzo wymagający? Trzeba skakać do wody bez kamizelek?

Magdalena

Do ilu dni należy czekac na odpowiedz zwrotną?

_ważne_

Czy jeżeli byłam umówiona na termin rozmowy rekrutacyjnej, lecz z powodu choroby mój przyjazd był niemożliwy, jest jeszcze szansa odbycia rozmowy w innym terminie? jeżeli tak jakie kroki podjąć?

@_ważne_

Proszę odpisać na maila z terminem i wyjaśnić swoją sytuację.

Julia

Czy w ramach umowy sezonowej dla studentów jest możliwość pracy z Gdańska czy niezbędne jest przeprowadzenie się do jednej z czterech "podstawowych" baz?

Oliwia

Czy podczas szkolenia stacjonarnego w Warszawie, które odbywa się w marcu przez 3,5 tygodnia umożliwiacie nocleg czy każdy we własnym zakresie musi sobie znaleźć zakwaterowanie?

Asia
@Oliwia

We własnym zakresie jest nocleg

Zostaw merytoryczną opinię o Enter Air Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Enter Air Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enter Air Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 273.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enter Air Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Enter Air Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Enter Air Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Enter Air Sp. z o.o.