Opinie o Enter Air Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Enter Air Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Enter Air Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Linie lotnicze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enter Air Sp. z o.o. w Warszawa

Ewelina

Czy gdzieś mogę znaleźć wymagania dotyczące wyglądu? Chodzi o farbowane włosy i czy mogą mieć wpływ na wynik rekrutacji. @Pracodawca

Mateusz

Dzień dobry, zostałem zaproszony na rozmowę stacjonarną do Warszawy. W mailu widnieje informacja o konieczności przedstawienia zaświadczenia o niekaralności z innego kraju, jeżeli pobyt trwał 6+ miesięcy. Ostatnie 4 lata pracowałem za granicą, ale były to z reguły krótkie pobyty w większych lub mniejszych odstępach czasowych, z których najdłuższy trwał właśnie 6 miesięcy. Ten pobyt miał miejsce przed dwoma laty, a w danym miejscu nie pracuję od października poprzedniego roku. Czy w takim przypadku muszę przedstawiać zaświadczenie z tego kraju? Mam na to tylko 2 dni i obawiam się, że mogę nie zdążyć. Pozdrawiam

@Mateusz

Zapraszamy Pana na rozmowę stacjonarną - na tym etapie nie jest wymagane zaświadczenie o niekaralności, szczegóły przekażemy na rozmowie :)

@Enter Air Sp. z o.o.

Czy mogę państwo rozwinąć, na czym polegają kolejne etapy rekrutacji? Po rozmowie stacjonarnej?:)

KOEA
@Ilona

Rozmowa stacjonarna: czyli rozmowa rekrutacyjna. 3 etapy: autoprezentacja w języku angielski, scenki odgrywane w parach (po polsku i angielsku) i ostatni etap - stricte rozmowa dotycząca CV. Po każdym etapie wywieszana jest lista osób, które przechodzą do kolejnych etapów. Jeśli przejdziesz wszystkie, wtedy przedstawiane są warunki zatrudnienia itd. Jeśli się decydujesz, wówczas dostajesz dokumenty i po krótkim czasie zaczynasz szkolenie

XXX

O co chodzi w tym wyższym wykształceniem, @pracodawca ? Czy naprawdę to jest wymóg nie do przeskoczenia, jeśli mam 5-letnie doświadczenie w sprzedaży z klientami B2B i na zagranicznych rynkach? Czy wystarczy mieć po prostu status studenta na rekrutacji, czy jest to weryfikowane co jakiś czas? Bo w tych czasach wydaje mi się to śmieszne, przecież taki absolwent socjologii dla przykładu nie ma żadnego podjazdu do mojego doświadczenia.

Olo

Witam , ENTER Air czy 3 tyg szkolenia jest płatne? Bo nie wiem czy był bym w stanie finansowo bez dochodu dojeżdżać do Warszawy przez blisko miesiąc

Helena
@Olo

Podpinam się pod pytanie bo jest trafione w "10". Prawdopodobnie większość nie byłaby w stanie jechać na 3 tygodnie na szkolenie. Jak to jest rozwiązane?

@Helena

Szkolenie w Warszawie jest bezpłatne , nocleg również jest po naszej stronie

Sławomir
@Kasia

Trochę słabo. Z tego co zrozumiałem po szkoleniu jest jakiś egzamin? Trudno go zaliczyć? Dopiero po pozytywnej weryfikacji można zacząć pracę? A egzamin jest dodatkowo płatny czy tak jak szkolenie nie trzeba inwestować swoich środków?

1. Monolog 60s, trzeba opowiedzieć o sobie + powiedzieć gdzie chciałoby się mieszkać i dlaczego 2. Scenki 3. Rozmowa indywidualna Niestety po 1 etapie odpadłem, dalej przeszło 30 osób z 68. Nie do końca wiadomo na jakiej podstawie wybierane są osoby przechodzące dalej, ponieważ komisja opiera się jedynie na 1-minutowej autoprezentacji

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Jerry

Cześć @Pracodawca Mam pytanie czy jeżeli przeszedłem rekrutację kilka miesięcy temu, lecz musiałem zrezygnować z powodów prywatnych przed szkoleniem to czy mam szansę na ponowne przejście procesu czy jestem na czarnej liście ????

@Jerry

Cześć. Nie ma żadnej czarnej listy. Próbuj śmiało :)

Gi567

Polecam czystym sumieniem

@Gi567

Co najbardziej ci podpasowało w firmie, że polecasz? Wyróżniają się czymś na rynku pracy według Ciebie? Nie wiem, może wynagrodzeniem, socjalem?

Oczywiście praca w Enterair jest bardzo satysfakcjonująca, ale prestiż firmy zakończył się w momencie, gdy pracownikowi zaczęło brakować pieniędzy na podstawowe potrzeby, aby przeżyć. Niestety wypłaty stoją w miejscu, a podwyżki/zmiany, które wprowadzono nie dają satysfakcji. Zdarzały się sytuacje, w których kilka miesięcy pod rząd zarabia się minimalną krajową. Tak, to praca w prestiżowej firmie. Wymagania stawiane pracownikom są co raz większe, jednak motywacji brak. Awans na szefa pokładu również nie daje satysfakcji, bo nie ma motywacji. Wieloletni pracownik po ukończeniu 26 r. życia musi opłacać pełne podatki więc dochodzi do sytuacji, gdy pracownik o wiele młodszy stażem zarabia znacznie większe pieniądze od seniora, czy szefa pokładu. Przychodzimy do pracy przede wszystkim, aby zarobić pieniądze na życie, a nie dla uśmiechu pasażera. Za uśmiechem personelu pokładowego stoi obecnie strach o wytrwanie do końca miesiąca na tej marnej wypłacie. Świat się zmienił, ceny wzrosły i nie spadną - pracownik samolotu stał się tanią siłą roboczą. Jednak wkrótce zabraknie chętnych, dzięki którym ta maszyna zarabia. Pracodawca wymaga od pracownika dobrej kondycji psycho fizycznej, a to przecież też kosztuje (siłownia, zdrowa żywność, częste wizyty u stomatologa, fryzjera i wiele innych). Zarówno dodatki w postaci Multisport to "śmiech na sali". Premii świątecznych nie ma dla pracowników pokładów samolotu. Podsumowując, nie jest to już miejsce związane z prestiżem i dobrymi zarobkami. Może kiedyś jeszcze będzie dobrze.

Dorota
@Anonim

Aż trudno mi uwierzyć, że pracując w liniach lotniczych zarabia się najniższą krajową, przecież jest tyle wymagań, by zostać stewardessą, za takie pieniądze ludzie pewnie woleliby łatwiejszą pracę. Domyślam się, że pandemia sporo namieszała, ale żeby aż tak... Możesz coś więcej o tych zarobkach napisać, od czego one dokładnie zależą, że wypłaty są w różnych wysokościach?

Dzień dobry. Po wysłaniu aplikacji ( stanowisko Cabin Crew) ile czasu czekamy na ewentualną pozytywną odpowiedź ze strony Enter Air ? Tydzień ? Dwa tygodnie? Pytam , aby wiedzieć kiedy już doszczętnie należy tracić nadzieję ;) . Pozdrawiam.

@Ania

Cześć :) Mam bardzo podobną sytuację. Kiedy aplikowałaś, długo już czekasz na feedback ze strony linii?

@Ilona

Wysłałam aplikacje wieczorem w Wielki Piątek . Czyli w kolejny piątek ten 21 kwietnia mina 2 tygodnie.

Stasia

Dzień dobry, czy baza Enter air również znajduje się we Wrocławiu, jeżeli tak to czy można aplikować na stanowisko cabin crew? Czy aplikować na CC można przez cały rok, czy są tylko wybrane okresy rekrutacyjne? Dziękuję.

Stewka

Czy osoby z doświadczeniem na 737 i ważnym CC attestation mają możliwość wzięcia udziału w skróconym szkoleniu? Czy jednak szkolenie trwa tyle samo dla wszystkich kandydatów?

Dzień dobry . Wiem , że ruszyła rekrutacja na Cabin Crew ( chodzi mi o stanowisko stałe , niesezonowe) .Moje pytanie dotyczy szkolenia. Wiem , ile ono trwa , ale nie wiem na kiedy jest planowane i kiedy ewentualnie musiałabym być dostępna. Pozdrawiam.

Ogólnie zastanawiającym się aplikować odradzam. Byłam na rekrutacji w tejże firmie. Co do rekrutacji - dramat. Warunki polskie, stawki polskie, a wymagania jak i przebieg całego procesu jak do Emirates. Pierwszy etap : prezentacja w jez ang plus pytanie od rekruterów ( co do pytania miałam odczucie, ze spadne z krzesła) Pytanie nie mające nic wspolnego i nic nie wnoszące do procesu, ale ok odpowiedziałam i przeszłam dalej. Drugi etap : Scenki. I tu zaczyna się prawdziwy kabaret. 2 scenki w j ang i polskim ( akurat tak wylosowałam) zadanie w parach. Jestem naprawdę opanowaną i serdeczną osoba, ale jak widać nie wystarczyło to... Scenki są tak wymyślone i nie wiem do końca na co patrzą rekruterzy, bo nawet nie miałam problemu z tym, a odpadłam. Wydaje mi się, że jest to wielkie sito do selekcji kandydatów, bo po tym etapie odpadła połowa osób. i uwaga to że nawet przejdziecie cały proces nie oznacza, że macie tę prace. Pózniej czeka was kurs 3,5 tyg, egzaminy i egzaminy w samolocie. Mogą Ci podziękować po tym :) Czyli reasumując zmarnowanie swojego czasu i zycia na miesiąc a zostanie bez niczego. Bo za kurs nawet najniższej krajowej nie płacą :) Reasumując odradzam

Ciekawa

A można wiedzieć o co pytali przy prezentacji, że się tak zniechęciłaś? Jakie były scenki? Co znaczą "stawki polskie"?

Ryszard

Dzięki bardzo za tak konkretny opis, mam jednak kilka pytań jeśli byłabyś tak miła doprecyzować. Mogłabyś napisać jak wygląda taka scenka, podać przykład? Jestem ciekaw jak to wygląda. Dobrze zrozumiałem, że musisz odbyć kurs 3,5 tygodnia i jest on całkowicie bezpłatny, bo napisałaś, że nie płacą nawet najniższej krajowej i nie wiem czy rozumieć to tak, że w ogóle za to nic nie płacą czy po prostu płacą, ale mniej niż minimalna?

Jeśli tatuaż może zostać zakryty przez mundur, to nie widzimy przeszkód w nawiązaniu współpracy. Przy aplikowaniu na stanowisko proszę koniecznie wysłać także zdjęcia tatuażu.

kasia

czy mają Pastwo górną granicę dla wieku kandydata na personel pokładowy?

Joanna

Dzień dobry, byłabym wdzięczna o sprecyzowanie etapów rekrutacji ;) Wiem, że pierwszy jest online - czy ten etap jest po polsku czy ang? Później rekrutacja stacjonarna : 1. Autoprezentacja - j ang 2. scenki - j pol 3. rozmowa indywidualna j pol Czy dobrze myśle :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

@Joanna

Rozmowa online po polsku. 1 etap - autoprezentacja+ pytanie jedno od rekruterow , wszystko w j.ang 2 etap scenki są w j. angielskim i polskim. Można trafić na 2 scenki po angielsku 3. Rozmowa indywidualna w j.polskim

xxx

Dzień dobry, jaki jest mniej więcej czas od wysłania aplikacji na cabin crew do momentu kontaktu z Państwa strony? :) Czy kontakt jest telefoniczny, czy mailowy :) Pozdrawiam

@xxx

Proszę wypatrywać kontaktu mailowego ;)

Dominika

Witam! Wysłałam do Państwa CV w sprawie pracy w okresie wakacyjnym 2 dni temu. Czy jest jeszcze szansa, że rozpatrzą Państwo moje CV czy rekrutacja jest już zakończona ?

@Dominika

Zakończyliśmy już rekrutację na okres wakacyjny. Zapraszamy za rok. Cały czas prowadzimy także rekrutację na okres stały.

Dzień dobry, na jakiego maila aplikować na ofertę pracy Steward na okres wakacyjny dla studentów?

Dzień dobry. Nie prowadzimy już rekrutacji dla studentów. Zapraszamy w przyszłym roku ;)

@Enter Air Sp. z o.o.

szkoda :( a czy rekrutacja na cały rok wciąż jest aktualna? :)

Jasne! Zapraszamy :)

Student

Dzień dobry, w przypadku negatywnego wyniku na rekrutacji dla studentów, można wysłać Cv ponownie odrazu czy jest określony czas, który wyznaczony jest przez firmę?

@Student

Zakończyliśmy już rekrutację studencką. Życzymy powodzenia w przyszłym roku!

Jak wyglada rekrutacja dla studentów? Czy jest ona online? Czy na żywo w Warszawie? Czy różni się ona od standardowej rekrutacji? I pytanko czy język Ang podstawowy - komunikatywny. Nie mam problemów żeby się dogadać ;) wystarczy? ;)

Dzień dobry. Pierwsze "spotkanie" jest online. Jeśli ktoś jest zaproszony na stacjonarną rekrutację do Warszawy, to należy zarezerwować cały dzień - rekrutacja ma kilka etapów, zatem jeśli ktoś odpadnie na pierwszym etapie to wolny jest po około godzinie, natomiast dla osób, które pomyślnie przejdą wszystkie etapy, na koniec dopełniane są jeszcze formalności. Angielski - trzeba umieć się porozumieć ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Enter Air Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Enter Air Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enter Air Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 271.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enter Air Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Enter Air Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Enter Air Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Enter Air Sp. z o.o.