Opinie o Enter Air Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Enter Air Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Enter Air Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Linie lotnicze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enter Air Sp. z o.o. w Warszawa

Jerry

Hej mam pytanie może też do stewek już pracujących czy studia zaoczne( ostatni rok magisterki) jest realne do pogodzenia czy firma pomaga w ukończeniu studiów czyli rozumie potrzeby pracownika? Jak to wygląda w rzeczywistości bo na rozmowie to zawsze wszystko super opowiadają

Szym09983

W jakim języku prowadzone jest szkolenie w Warszawie? Polski? Angielski?

Szym09983
@Szym09983

nie dopisałem, że chodzi o szkolenie na stewardów

Czy wiadomo już cokolwiek kiedy będzie najbliższa rekrutację na stewardessę ? Niedawno skończyłam studia i nie wiem czy czekać nadal czy składać cv gdzieś indziej ????

Ewelina

Czy nabór na stewardessy jest nadal aktualny? Próbowałam wysłać aplikację przez stronę internetową i za każdym razem wyskakuje błąd.

1. Monolog 60s, trzeba opowiedzieć o sobie + powiedzieć gdzie chciałoby się mieszkać i dlaczego 2. Scenki 3. Rozmowa indywidualna Niestety po 1 etapie odpadłem, dalej przeszło 30 osób z 68. Nie do końca wiadomo na jakiej podstawie wybierane są osoby przechodzące dalej, ponieważ komisja opiera się jedynie na 1-minutowej autoprezentacji

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Anastazja

Dzień dobry, czy można do Państwa rekrutować na stanowisko Cabin crew, jeszcze przed zaczęciem studiów, jeśli rekrutacja by się odbywała? :)) Pozdrawiam

@Anastazja

Od naszych Załogantów wymagamy studiów wyższych. Zapraszamy na rekrutacje studenckie :)

Witold
@Enter Air Sp. z o.o.

Czyli już będąc na studiach można aplikować? Zwykle od którego roku? Ostatniego czy jest szansa wcześniej?

@Witold

Oczywiście, można aplikować. Studentów wciąż uczących się zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji studenckiej z lotami w sezonie. Po skończonych studiach zapraszamy na stałe ;)

Anastazja
@Enter Air Sp. z o.o.

Czyli dołączenie do Państwa w trakcie studiów na stałe nie jest mozliwe ? Czytałam ze wymagają Państwo wyższego wykształcenia lub w trakcie studiów…

@Anastazja

Teoretycznie jest możliwe, ale w praktyce bardzo często okazuje się, że Załoganci nie mogą pogodzić studiów z pracą, co z kolei powoduje niepotrzebne tarcia i problemy.

Dominika

Dzień dobry, chciałam zapytać czy możliwe jest pogodzenie studiów zaocznych z pracą jako CC? Dodatkowo czy mogłabym się dowiedzieć jak często i na jak długo są pobyty?

@Dominika

Wszystkiego dowiesz się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Wypełnij formularz dostępny na stronie https://rekrutacje.enterair.pl.

linie lotnicze enter air to mega (usunięte przez administratora) wszedzie trzeba dlugo czekac, organizacja beznadziejna jedynie obsluga w porzadku ale tex (usunięte przez administratora) nie urywa czekam juz 0,5 godziny na maja walizke i nie moge sie doczekac rownie dlugo czekalam na przyjazd dchodkow do samolotu i tak samo sam lot sie sporo opoźnil

@Pracodawca Dzień dobry, w ogłoszeniach o naborze CC informują Państwo, że znajomość każdego innego języka obcego na poziomie min. B2 jest dodatkowo płatna. W jaki sposób sprawdzają Państwo znajomość tego języka? Czy są prowadzone konwersacje z lektorem/ testy pisemne, czy trzeba samemu zadbać o dokument, który potwierdza znajomość? Jeśli przyszły CC musi mieć dokument, to czy są to tylko certyfikaty językowe, czy np. dyplom ukończenia studiów lingwistycznych też jest dla Państwa potwierdzeniem znajomości języka? Czy osoby znające inne języki, w miarę możliwości dostają częściej trasy do krajów, w których się tych języków używa, czy nie ma to znaczenia? Z góry dziękuje za odpowiedź.

@Kandydat

W celu uzyskania dodatku językowego należy przedstawić odpowiedni certyfikat potwierdzający znajomość języka na poziomie co najmniej B2. Firma honoruje certyfikat ze szkoły językowej lub studia licencjackie na kierunku lingwistycznym. Firma uwzględnia znajomość języków w planowaniu rejsów do kierunków, w których język jest używany.

Zbyszko
@Enter Air Sp. z o.o.

Można uzyskać informacje jak wysoki jest ten dodatek językowy? To określona stała kwota dodawana do wypłaty?

Darek

Tak czytam sobie poniżej zapytania i odpowiedzi dot. Rekrutacji, metod pracy. Wnioskuję, że wszyscy z was naoglądaliście się znany serial Polacy zagranicą. Popatrzcie na zarobki w Enter., uposażenie blisko 9000 zł i to tylko w okresie letnim to żadna rewelacja. Wokresie jesienią i zimą to już 30% tej kwoty. Tak prawdę powiedziawszy to są już duże firmy, które płacą podobne pieniądze i to bez najważniejszego ryzyka, jakim jest zdrowie i życie ludzkie. Prawdę powiedziawszy, przecież to praca w powietrzu i niekiedy nie wiemy z jakimi brudasami w chmurach mamy do czynienia. A teraz trochę prawdy i powagi, oczywiście też marzyła mi się kiedyś praca w LOT ale jako pilot samolotu. Tak się złożyło, że skończyłem informatykę jak ścisłowiec i pracując w branży IT od wielu lat uposażenie jest na wysokości ponad granicą lotu Enter, bo w granicy 35000 PLN. I w dodatku również sobie latam po świecie w ramach delegacji służbowych. A cele jakie stawia pracodawca to tzw. hurtownia w chmurach. Tak czepiłem się tego Enter, a to z uwagi na fora i informacje, które do mnie docierają odnośnie rekrutacji. Zapraszają poszczególne osoby na własny koszt, i nic nie mówią osobą które się nie dostały, brak informacji zwrotnej, co było powodem nie przyjęcie. Czyżby te osoby , które rekrutują powinny również przejść rekrutację. Totalne nieporozumienie. Bynajmniej w firmach o określonym prestiżu osoba, która się nie zakwalifikowała zna przyczynę , co było powodem, stres, brak kwalifikacji, etc.. Niemniej jednak życzył bym kierownictwu Entera o zadbanie najpierw o wykwalifikowaną kadrę, która zarządza rekrutacją. Dobrze to nie świadczy o prestiżu Entera. Czyżby przysłowiowy szewc w dziurawych chodził ? Na tym koniec moich wywodów, i zachęcam wszystkich kandydatów, skoro jak znacie z pewnością język angielski do przekwalifikowania się do branży IT, i tam szukania swojej przyszłości, ponieważ praca w Enter i zapewne u innych przewoźnikach lotu to jakiś mały epizod w waszym życiu, który zabierze wam wspaniałe lata młodości, a długo się tam nie pracuje ze względu na swój wiek.

Darek
@Darek

Jeszcze jedna rzecz. Z (usunięte przez administratora) nie zrobisz dobrego pracownika, bo przynajmniej tak wywnioskowałem po waszych wpisach, że główny czynnik to wynagrodzenie. Ja udostępniając wam ten wpis jestem z wykształcenia ścisłowcem, wobec powyższego branża IT była, jest i będzie mi bardzo po drodze. Mając na uwadze wasze zainteresowania (co niektórych) to szkoda stacić swoich lat młodzieńczych w Enter Air, podobnie już można zarobić takie pieniądze w firmach w strefie ekonomicznej. A przynajmniej tam zdobycie poważne doświadczenie z możliwością pracy za granicą.

Karen

@Pracodawca Dzień dobry, Jesteśmy wszyscy tu zgromadzeni ciekawi, czy będzie jeszcze organizowana jakaś rekrutacja na przestrzeni miesiąca, dwóch, trzech na stewardessę na stałe ?:) Pozdrawiam!

@Karen

Proszę śledzić nasze media społecznościowe - zawsze informujemy o aktualnych rekrutacjach. Proszę też odwiedzić naszą stronę internetową oraz zakładkę "Kariera", gdzie znajdzie Pani formularz rekrutacyjny.

Zuzia

Dzień dobry, ja mam pytanie czy można aplikować do Państwa na stanowisko cabin crew, jeśli studiuje się dziennie? Pozdrawiam:)

@Zuzia

Można, ale nie polecamy takiego rozwiązania. Trudno pogodzić studia dzienne z tą pracą.

Tutaj są już większe szanse, aczkolwiek preferujemy osoby po ukończeniu studiów. Wciąż studiujących zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji studenckiej na czas wakacji.

wajlet

Dzień dobry, chciałabym zapytać kiedy będzie najbliższą rekrutacja na stewardessę ?

@wajlet

Tak :)

Ex Stewka

Praca super, kierunki fantastyczne, na tym niestety się kończy. Atmosfera w pracy bardzo serdeczna i miła- niestety falszywie. Ta firma opiera się na plotkach, pomówieniach, fałszywym uśmiechu. Firma zdominowana przez osoby, żyjące tym co się dzieje u innych w życiu prywatnym, dopowiadające niestworzone historie. Co do zarobków w sezonie bardzo dobre, przy założeniu ze trafiłaś na dobre, dzienne loty gdzie sprzedaz była naprawdę wysoka. Jeśli „trafisz do grafikowego wora” nocnych Bułgarii i greckich wysp możesz spodziewać się prowizji od sprzedaży rzędu 500-600 zł/miesiąc. Bazy: Warszawa- największa, najbardziej lubiana w biurze i przez kierownictwo. Największa różnorodność jeśli chodzi o pobyty, loty, największa liczba godzin w grafiku. Katowice- druga największa. Atmosfera bardzo ok, niestety na ciągłym kontrolowanym przez biuro z WAW. Poznań, Wrocław- najmniejsze, „rodzinne/przyjacielskie” bazy gdzie ploteczki mają największe znaczenie. Liczba godzin na bardzo rożnym poziomie. Kierowniczka działu Cabin Crew sprawia wrażenie miłej, serdecznej i doświadczonej- szczególnie na etapie rekrutacji, szkolenia. Niestety są to pozory. W rzeczywistości, po rozpoczęciu pracy kobieta bez grosza kultury osobistej i chęci pomocy podległym pracownikom. Radzę unikać kontaktu z Panią CC Manager jeśli chcesz mieć zdrowe nerwy. Praca- super Loty pobytowe, nietypowe kierunki- super Zarobki- przeciętne, uzależnione głównie od sprzedaży pokładowej, która przy obecnej sytuacji rynkowej jest bardzo rożna. Atmosfera w pracy- fałszywie miła Jeśli chcesz spróbować to śmiało, jest to zmiana totalnie stylu życia na który trzeba być przygotowanym.

Artur
@Ex Stewka

Czy jest jakaś klauzula niepozwalająca podawać zarobków? Jeżeli nie to chętnie się dowiem.

qwertt

Czy obecnie prowadzona jest rekrutacja na stałe na stanowisko cabin crew ?

Nikt
@qwertt

Nie, mówili, że dadzą znać do końca czerwca czy w lipcu ruszy rekrutacja

@Nikt

Czy wiadomo jak to wygląda z lipcową rekrutacją?

agat55

Samolot awaryjnie lądował na lotnisku wojskowym w Turcji, trzymano nas na pokładzie przez 5 godzin, po czterech godzinach kiedy sytuacja stawała się coraz bardziej nerwowa podano nam gratis po pół kubka wody mineralnej ( ok 100-120 ml). Tragedia . Oczywiście można było sobie kupić więcej . Nigdy więcej tymi liniami.

Karina

Dzień dobry, Piszę w sprawie jednego pytania, które od dłuższego czasu chodzi mi po głowie. Mam zamiar jeszcze w tym sezonie letnim, na przestrzeni 2 miesięcy rekrutować na stałe na stanowisko stewardessy. Z tego co mi wiadomo, na chwilę obecną nie prowadzą Państwo rekrutacji we Wrocławiu, mimo to doradzono mi abym wysłała i poczekała. Czy jeżeli taka rekrutacja byłaby prowadzona, zostałabym zaproszona na rozmowę i pomyślnie przeszłabym 3 etapy tej rekrutacji- szkolenie odbywające się w Warszawie rozpoczyna się od razu na kilka dni po zakończonej rekrutacji? Pytam, ponieważ jestem w sytuacji, gdzie mam miesięczny okres wypowiedzenia w obecnej pracy. I zastanawiam się, czy musiałabym z góry złożyć wypowiedzenie, wysłać CV i liczyć, że zostanę zaproszona na rozmowę czy na spokojnie można po pomyślnie zakończonej rekrutacji, złożyć wypowiedzenie w obecnej pracy i mieć tą pewność, że Państwo mają możliwość poczekania na osoby zobligowane miesięcznym wypowiedzeniem? Będę naprawdę wdzięczna za odpowiedź, uspokoję się i zorganizuję sobie najbliższe miesiące w zależności od odpowiedzi. :) @Pracodawca Pozdrawiam.

@Karina

Aktualnie zakończyliśmy rekrutację na Członka Personelu Pokładowego, niemniej istnieje prawdopodobieństwo, że będziemy organizować jeszcze jedną na początku lipca – będzie to wiadome do końca czerwca. W zależności od rekrutacji kandydaci mają zwykle co najmniej kilka tygodni od czasu rekrutacji do rozpoczęcia kursu. Zdajemy sobie sprawę, że kandydaci maja inne zobowiązania. Na początku sezonu, w którym rozpoczynamy rekrutację, kandydaci mają przedstawianych kilka terminów kursów, stąd mają możliwość wybrać dogodny dla nich termin. Jeśli faktycznie przeprowadzimy jeszcze jedną rekrutację, to kandydat będzie miał około dwóch tygodni licząc od ostatniego etapu/dnia rekrutacji do rozpoczęcia kursu – ale czy będzie jeszcze rekrutacja, to się okaże do końca tygodnia.

Karina
@Enter Air Sp. z o.o.

Bardzo dziękuję wobec tego za odpowiedź. Rozumiem, że następna, ewentualna rekrutacja odbędzie się dopiero w sezonie zimowym?:) Pozdrawiam!

Kamila

Po jakim czasie można ponownie aplikować na stanowisko cabin crew po niepomyślnym przejściu rekrutacji stacjonarnej?

@Kamila

Polecamy Ci wziąć udział w rekrutacji po 6 miesiącach przerwy.

Kandydatka

Witam, wysłałam zgłoszenie parę dni temu na stanowisko Cabin Crew. Wiem, że rekrutacja na sezon się zakończyła, ale zależy mi na stałej pracy. Czy jako studentka (tryb studiów pozwala mi na stałą pracę) mam szansę na dostanie stanowiska? :) Pozdrawiam serdecznie.

Kandydat Inżynier

Widzę same opinie i pytania do CC... Jak się ma sprawa na stanowiska techniczne (np. Inżynier MCC)? Na jakie zarobki można liczyć, stabilność zatrudnienia, nastroje w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Enter Air Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Enter Air Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enter Air Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 273.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enter Air Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Enter Air Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Enter Air Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Enter Air Sp. z o.o.