Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o.

admin 2015-07-30 10:20
Uważacie, że firma Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o. dobrze prosperuje? Podzielcie się z nami swoją opinią!
kris 2016-06-28 09:46
czy warto pracować na stanowisku sprzedaży w tej firmie?
Diabeł 2017-02-07 17:56
Nie polecam.Dno!!!!
Aa pracownik 2017-02-09 16:34
Ja mam bylam na rozmowie kwalifikacyjnej. Niby bylo ok. Mam isc do biura i zajmowac sie zamawaniem opakowan. Jaka jest tam atmosfera? Jaki jest szef?
Pepe 2017-06-08 23:21
Praca w tej firmie to porażka życiowa .małe zarobki,duże wymagania ,stres,mobbing!!!!!!!
nowa 2017-06-21 11:50
a coś więcej? Bo słyszałam kilka opinii ale z niepewnych źródeł
octownik 2017-07-10 17:09
Wgl się tam nie opłaca iśc a w sezonie nawet na dwóch stanowiskach musisz być na raz a co do szefostwa to już nie ma o czym mówić a płacą caly guzik
Slabo 2017-07-17 10:57
Nie
Parczewiak 2017-08-23 08:28
To co tam się wyprawia to nadaje się do cyrku monty pythona. Zarządzanie firmą tragiczne. Cały czas rotacja w administracji pracowników, zatrudniają ludzi bez doświadczenia, aby taniej. Zarzucają obowiązkami ponad czyjeś kompetencje i uprawnienia. Jak jakiś pracownik w administracji za dużo wie to sie go pozbywają, nie licząc się z konsenkwencjami kto będzie za niego wykonywał pracę. Pozbywają się wieloletnich pracowników. Gdyby mogli to przetrzebili by też pracowników produkcyjnych, ale nikt tam nie chce pracować. O kierowniku to szkoda gadać. Jeśli chce ktoś tam pracować to proszę bardzo, tylko po kilku miesiącach jeśli masz słabą psychikę to uciekniesz. Bałagan niesamowity, powodowany złym zarzadządzaniem, ale według prezesa i kierownika to wina pracowników. Najlepiej przekonać się samemu bo nie uwierzysz że tak źle może być zarzadzana firma
Zostaw swoją opinię o Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o.