TESCO/Polska/Sp. z o.o.

Olsztyn

Opinie o TESCO/Polska/Sp. z o.o.

admin 2015-06-13 10:21
Zgadzasz się w opiniami o firmie TESCO/Polska/Sp. z o.o.? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.
Jolaaaaaaaassssss 2016-02-07 17:35
W Tesco niekt nie chce pracować,bo 6 zl.placa,kierownictwo nie szanuje ludzi,szajs,szkoda czasu zapier....za darmo prawie....
Kopacz 2017-08-29 12:19
Tesco to obozy pracy,za godzinę jest 7 netto,wyzysk, często przerw nie ma i na rękę masz 1100 zł,nawet nie ma najniższej krajowej,tylko idioci tam pracują , muły takie.Kierowniczki to szmaty wredne, kradną z ochroną z Tesco co się da,i taki stoi na haaaa ochronie, śmiechu warte.
Xdddxd 2017-08-29 15:02
W Tesco [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] same jelenie i ciule, żałosne jak widzę jak tylko za te grosze, praca marzeń haaa.
Bleee 2017-08-29 15:07
Jak zapierdalajo za te grosze,kierownictwo znęca się psychicznie nad PRACOWNIKAMI.Na ochronie albo stare dziadki albo cioty w rurkach,bramki piszczą nawet jak masz puste torby, porażka.Szczura miesiąc temu widziano, widzieliśmy też jak przy rybach przebiegł, dział mięsny,brrrrrr.Ludzie nie kupujcie tam mięsa oto.tzeczy,zygac się chce.
Niewolnica 2017-09-01 16:06
Ostatnio kierowniczka wyzwała mnie,,zdzira,,te słowo użyła, zwolnię się,bo stres na maxa
Pracownik Olsztyn 2017-09-12 16:00
W Tesco na zatorzu zabraniają na przerwy schodzić!!!!!kierowniczki wulgarne.
Zostaw swoją opinię o TESCO/Polska/Sp. z o.o. - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TESCO/Polska/Sp. z o.o.