Opinie o Artyk w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Artyk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Artyk o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artyk w Łódź

krzysiek Nowy wpis

pracuję w na magazynie pół roku , atmosfera normalna, be czepiania się , wystarczy wykonywać poprawnie polecenia umowa o pracę , praca w godzinach 7-15, dodatkowe premie za angażowanie się w pracę,

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Dzień dobry, na jakie benefity można liczyć w firmie Artyk: dofinansowanie kart sportowych, darmowe ubezpieczenie, herbata kawa iowoce, szkolenia, spotkania integracyjne, premie, zniżki na produkty, wczasy pod gruszą, paczki świąteczne....?

Jakie godziny pracy obowiązują w Artyk?

Pracownik Nowy wpis

Dzień dobry. W magazynie od 7:00 do 15: 00. Natomiast w biurze od 8:00 do 16:00, ale można też ustalić inne godziny rozpoczęcia pracy np od 7:00. Pozdrawiam

Firma Nowy wpis

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Artyk?

Ktoś ważny

Omijaj tą firmę szerokim łukiem. Nie wiem czy chodzi ci o prace na magazynie czy jako przedstawiciel czy biuro. Ale na każdym stanowisku jest dramat. Jako przedstawiciel np powiem ci tylko jedno że firma ma już przegraną sprawę sądową z jednym ze swoich pracowników. Chodziło o pieniądze i oczernianie jego pracy tu. W biurze jak nie przy pasujesz Starym pracownikom to zostaniesz przez nich zjedzony ale zapewne szybciej sam uciekniesz. Magazyn : jak lubisz reality-show to miejsce jest dla ciebie! Kierownictwo wpadło na pomysł żeby zrobić tam Dom Wielkiego Brata. Kamery wszędzie gdzie się da! Chyba lże aplikujesz na kierownika magazynu. Tu jedynie potrzebna umiejętność leżenia na fotelu i siedzeniu w telefonie a reszta zrobią inni za ciebie

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Artyk na stanowisko Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
xxx

Jak wygląda w Artyk praca na stanowisku Przedstawiciela Handlowego ? Jaka jest podstawa ? Czy targety są do wykonania ? Jaka jest atmosfera ? Jakie samochody ? Czy warto aplikować na to stanowisko ? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna ?

Czy w Artyk obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy brak umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 11 maja na Pracuj.pl.

Tak, w zależności od stanowiska możliwy jest zdalny tryb pracy.

Xyz

Nie polecam pracy w tym miejscu.

AnonimGal

Pracowałem trochę w Artyk-u, firma niestety zostawia wiele do życzenia, zaczynając od samej umowy na których jest wpisywana najmniejsza płaca + ileś % premii żeby w razie czego pracodawca mógł nie wypłacić całości, atmosfera w firmie jest tragiczna, zaczynając od samej góry czyli właściciela firmy, który nie wie co się dzieję w firmie to jeszcze bywa agresywny. Dyrektor w firmie jest osobą niekompetentną ktora nie potrafi rozmawiac z pracownikami. Większość pracowników którzy siedza juz parę lat w tej firmie są spokrewnieni z właścicielami, i to oni wprowadzają negatywna atmosferę w firmie zaczynając od (usunięte przez administratora) plotek. Jeśli ktoś chce aplikować do tej firmy radze sie zastanowić paręnaście razy, bo może sobie zniszczyć psychikę.

Marzena
@AnonimGal

Super, że napisałeś tutaj o pracy w Artyku. Właśnie szukałam dokładnej opinii pracowników o tym, jak tam jest z pracą. Widzę, że są jakieś problemy z atmosferą. A poza tym jak oceniasz warunki zatrudnienia?

Jadzia
@Marzena

Nie pytaj osób, które zostały zwolnione przez brak kwalifikacji, tylko aktualnych zadowolonych pracowników

@Marzena

Właśnie atmosfera jest fajna. Problem w tym, że są osoby, które za bardzo to wykorzystują. Nie wiem czy są firmy, gdzie wszystko jest idealnie. Jednak w porównaniu do innych firm, najlepiej tu mi się pracuje.

Mariusz
@Marysia

Fajnie, dobrze się dowiedzieć czegoś nowego. :D Powiesz też coś o zarobkach? Przyda się trochę konkretów, możesz podać jakieś widełki obowiązujące w Artyku? Czekam na wiadomość. :)

Krzysztof
@Mariusz

Najniższa krajowa + premia

@Mariusz

Zarobki zależne od działu i tego co robisz - inaczej wygląda to w magazynie, inaczej w biurze, a jeszcze inaczej u handlowców - z drugiej strony gdyby były złe zarobki to ludzie zarówno w magazynie jak i biurze nie pracowaliby po kilka-kilkanaście lat. Ale są sytuacje, że przychodzi nowy pracownik, którego główna aktywność to papierosy / komórka / po prostu robi błędy, a uważa się za supermena i oczekuje pensji dyrektorskiej. Nie powiem, że zawsze, ale na ogół szefowie zauważają dobrą pracę.

Małgorzata
@Marysia

No i to, że faktycznie zauważają jak się przekłada na jakimś docenieniu pracowników?

Xxx

Na temat szefa szkoda strzępic języka, spora część pracowników fałszywa i dwulicowa. Szkoda czasu na to miejsce pracy, odradzam każdemu. (usunięte przez administratora) to mało powiedziane.

Kazimierz
@Xxx

Spora część pracowników fałszywa - chodzi o obgadywanie innych pracowników, kablowanie? Chodzi o to czy nie o to?

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Artyk?

Chętnie

Brak organizacji i wzajemne obarczanie się problemami powstałymi ze względu na brak komunikacji pomiędzy pracownikami są na porządku dziennym. Atmosfera nie do zniesienia, odgadywanie, pretensje, uszczypliwe komentarze dotyczące życia prywatnego to coś normalnego. Umowa na start okres próbny, potem na tej samej stawce - minimalnej+ "premia" umowa na czas określony, a po upływie tego okresu okazuje się, że jesteś jednak złym pracownikiem. Zostawanie na niepłatnych nadgodzinach to standard. Zapraszam do poczytania opinii sprzed kilku lat- sama prawda. Niestety ja postanowiłam spróbować, żałuje.

Kazimierz
@Chętnie

Dlaczego premia jest w cudzysłowie? Czy to oznacza, że istnieje ona tylko w teorii, a w rzeczywistości bardzo ciężko ją dostać? Ktoś wcześniej napisał, że premia jest po to, aby pracodawca mógł nie wypłacać całości. O co chodzi? Niech mi ktoś to wyjaśni...

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Artyk?

Na ogół po około 2 latach

@Marysia

Tak? Czemu trwa to aż tak długo? Czyli przez ten czas pracujecie cały czas na śmieciówkach? Nie żartujesz sobie przypadkiem?

@Marek

Nie ma żadnych śmieciówek. Same normalne umowy o prace

@Marek

Jesteśmy zatrudnieni na normalnych umowach o pracę, najpierw na okres próbny, po niej na czas określony, a po 2 latach dostaje się umowę na czas nieokreślony.

Życzliwa

Proszę spojrzeć na opinie sprzed kilku lat, sytuacja nadal nie uległa zmianie. Po okresie próbnym, umowa nie zostaje przedłużona. Dlaczego? Lepiej zatrudnić osobę bez doświadczenia oferując jej niższe wynagrodzenie. Zdecydowanie odradzam.

co?
@Życzliwa

Co za bzdury?! Pochwal się z imienia i nazwiska jak takie głupoty piszesz! Firma zatrudnia normalnie i uczciwie płaci.

wow
@Życzliwa

Wolne żarty! Opowiadasz jakieś głupoty. Pojedyncze osoby pracują krócej niż rok, cała reszta więcej niż 3 lata. Ludzie pracujący w Artyku nawet po 10-20 lat nie są wyjątkiem i to niezależnie czy w magazynie czy w biurze. Są oczywiście pracownicy sezonowi, ale z góry wiadomo, że jest to praca na dany czas - czasem tydzień, a czasem 3 miesiące - w zależności co w danym momencie jest potrzebne. A i tak bywało, że później proponowano im etat.

Jak długo czekaliście na odzew z Artyk? Oddzwaniają zawsze?

Xyz

Nie oddzwonili? To najlepsza wiadomość. Szkoda czasu i zdrowia na pracę w tym przybytku...

Janiny

Polecam

Co wchodzi w socjal Artyk?

Lese

Socjal ha ha oni nie wiedzą co to jest :)

Helena

Czy firma Artyk prowadzi obecnie rekrutację na nowe stanowiska? Jeśli tak, to jak wygląda cały proces? Z ilu etapów się składa, z iloma osobami się rozmawia, na co kładą nacisk? Napiszcie proszę, jeśli wiecie coś więcej na ten temat.

Hanna

Hej, czy w Artyku jest wypłacane tylko podstawowe wynagrodzenie czy jest też jakiś system premiowy? Czy nowe osoby zaczynające pracę w tym miejscu również mogą się załapać na premię? Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba też spełnić warunki aby móc na nią liczyć.

Ona

Witam. Jakie są aktualnie warunki zatrudnienia dla Przedstawiciela Handlowego? Jakie zarobki na start? Jaki samochód? Jakie warunki premii? Czy targety miesięczne realne do wyrobienia? Jaka sytuacja w relacjach z przełożonymi? No i czy ta sytuacja, że obojętnie jak się pracuje to tak czy siak zwalniają po 3 miesiącach nadal jest aktualna czy coś się zmieniło?

Leszek
@Ona

Widzę, że jesteś zainteresowany pracą na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie Artyk. Mógłbyś napisać, czy masz jakieś doświadczenia zawodowe na tym stanowisku, czy może szukasz miejsca pracy, gdzie będziesz mógł nabyć wiedzę i umiejętności potrzebne na tym stanowisku. Ciekawi mnie, jak to u Ciebie wygląda.

Ona
@Leszek

To jest forum wymiany wiedzy i informacji o pracodawcy. Nikogo nie powinno tutaj interesować kim jestem i jakie mam doświadczenie. To nie miejsce na takie rozmowy . Bardzo proszę-nie zmieniajmy tematu i nie rozmywajmy wątku. Poza tym-dlaczego zwracasz się do mnie jak do mężczyzny?

Mam zupełnie inne zdanie. Pracuje mi się dobrze i myślę, że to zależy od tego jak się pracuje.

Paulina

Czy ktoś wie czy również w 2018 roku można będzie spotkać firmę Artyk na Targach KIDS' TIME Kielce? Podejrzewam, że można tedy podejść do firmy i dowiedzieć się nie tylko czegoś na temat produktów, ale też pracy w samej firmie.

Abc
@Paulina

Nie warto u nich pracować. Na okresie próbnym dają najniższą krajową z obietnicą podwyżki, a jak się okres próbny kończy, wywalaja bez słowa wyjaśnienia, mimo że wcześniej na każdym kroku podkreślali, jak bardzo są zadowoleni z twojej pracy. I tak robią z każdym następnym pracownikiem.

Paulina

@Pracownik, a jakie pozytywne strony pracy dostrzegłeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Artyk - Łódź

• Jak się pracuje w Artyk?

Zobacz opinie na temat firmy Artyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artyk?

Artyk
1.7/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Zbąszyńska 3A
    91-342 Łódź