Dingo Sp. z o.o.

Opinie o Dingo Sp. z o.o.

Wolę być anonimowy

Wszystko w porządku i terminowa wypłata. Polecam Lubię atmosferę w Dingo Sp. z o.o. za: Podejście do pracownika

@Gosia

Dzień dobry, W naszej firmie są różne stanowiska, w zależności od działu w którym się pracuje. Pozdrawiam

Ewe

Ja jestem bardzo zadowolona, pracuję obecnie w Dingo i nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną :) Pozdrawiam

@Ewe

Dzien dobry, mam pytanie - Na czym polega praca w Dingo?

Amanda

Pracowałam w Dingo ponad rok i bardzo dobrze wspominam pracę tam. Kierownik bardzo w porządku, wystarczyło przykładać się do pracy i sumiennie ją wykonywać, żeby nie było nieporozumień. Pan (usunięte przez administratora)był bardzo wyrozumiały i naprawdę szło się z nim dogadać. Negatywne opinie napisane są przez ludzi, ktorzy przychodzili do Dingo na pewno nie po to żeby pracować. Wiem, bo widziałam na własne oczy, że nie przepracowywali się i pewnie stąd nieprzedłużone umowy, a nie z "widzi mi się" Kierownika. Atmosfera super, aż chciało się przychodzić do pracy. Pozdrowienia dla Pana(usunięte przez administratora) ;)

Aleks
@Amanda

Amanda, masz rację. Pretensje mają tylko ci którym nie chce się pracować. I skargi że ktoś śmiał na nich podnieść głos. Gdyby jedna z drugą osoby przykładały się sumiennie do pracy to nie byłoby problemów.

Dorota Nowy wpis

czy przedstawiciel handlowy ( którego teraz szukają na województwo dolnoślaskie) otrzymuje samochód firmowy do pracy i do dyspozycji poza nim ( oczywiscie bez benzyny wtedy) ? na jaką prowizję ( dokladny %) można liczyc na tym stanowisku ?

@Dorota

Szanowna Pani, Zachęcamy do złożenia aplikacji, wszelkie informacje dotyczące współpracy omawiane są podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiamy

Wolę być anonimowy

@Wolę być anonimowy

Witam, mam pytanie - Na czym polega praca w Dingo?

@Gosia

Czy przyjmujecie kobiety na produkcję? Pozdrawiam

@Ewa

Dzień dobry, Tak, jak najbardziej. Na produkcji pracują zarówno kobiety jak i mężczyźni. Pozdrawiam

Ewelina
@Dingo Sp. z o.o.

Czy praca kobiet różni się czymś od pracy mężczyzn w Dingo? Chodzi mi o względy fizyczne :) Czy jest generalnie ciężko? Jak wyglądają normy, które trzeba wyrabiać miesięcznie? Czy za ich wypracowanie obowiązują premie?

@Ewa

Dzien dobry czy w dalszym ciągu przyjmują Panstwo na produkcję?

Dzień dobry, Na ten moment nie rekrutujemy. Pozdrawiam

Jakie wartości są cenione w Dingo Sp. z o.o.?

xxxxxxxxx

Żadne pracujesz jak robot za najniższą stawkę a jak ten żeby nie powiedzieć ,,mądry" kierownik hehe zobaczy że nic nie robisz bo często były przestoje i nie było pracy to od razu wylatywałeś z pracy . I odradzam brania pracy przez agencje pracy Randstad bo podpisujesz u nich umowę na np.1 miesiąc pracy a po jednym ją zrywają DRAMAT!!!!!!!

@xxxxxxxxx

Pracę można dostać tylko przez agencję, czy także bezpośrednio u pracodawcy i dzięki temu otrzymać bardziej stabilną umowę na czas określony? Twoja odpowiedź bardzo mi pomoże.

Kandydat Krzych
@xxxxxxxxx

No słyszałem że wice szef produkcji to kawał (usunięte przez administratora) nie mozna na niego krzywo spojrzeć. Nie można mu podpaść ... robisz wszystko na różnych stanowiskach za minimum. Podobno całość trzyma kierownik Zdzisław tylko podobno to wrak człowieka już. Mam nadzieję że chociaż godnie mu płacą .....

Aplikowałeś do firmy Dingo Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Praca w Dingo to czysta przyjemność. Firma stawia na rozwój pracownika, w czym bardzo pomaga. Liczne szkolenia. Bardzo miła atmosfera, a to w pracy najważniejsze. Poza tym kasa zawsze terminowo na koncie.

Agata

o, a jaki zakres tych szkoleń macie ?

To chyba w innej firmie pracujesz, zero szkoleń. Kasa tylko dla góry. Pracownicy za (usunięte przez administratora) robią. A atmosfera w pracy że siekiera wisi i nie wiesz kiedy spadnie.

@Agata

Nikt Ci nie odpowie, bo myślą co odpisać bo ich porostu nie ma ......

Jo Anna

Na jakie stanowiska aktualnie jest zapotrzebowanie w firmie? Jakie są zmiany, warunki, umowa, itp.

Jo Anna
@Jo Anna

Brak odpowiedzi też o czymś świadczy.

@Jo Anna

Dzień dobry, Pani Joanno, bardzo przepraszamy za początkowy brak odpowiedzi. Na dzień dzisiejszy nie mamy zapotrzebowania na nowych pracowników. Oczywiście przyjmujemy CV, które można przynieść bezpośrednio do firmy (Produkcja - ul. Kościuszki 27, Dział handlowy - Ołowiana 22), bądź podesłać na e-mail na adres: dział PRODUKCJI - m.majewska@dingo.com.pl lub dział HANDLOWY: j.juszczyk@dingo.com.pl. Warunki zatrudnienia są ustalane indywidualnie, w zależności od stanowiska na które Pracownik jest zatrudniany.

Dingo
@Jo Anna

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów, zapraszamy na naszą stronę www.dingo.com.pl. Pozdrawiamy Zespół Dingo

@Dingo Sp. z o.o.

Dzien dobry, czy potrzebują Panstwo ludzi do pracy?

Ewe

@Ewe

Dzien dobry, mam pytanie - Na czym polega praca w Dingo?

Jak się teraz pracuje w Dingo ? Coś się zmieniło?

M

Dlaczego wciąż ta sama taktyka? Jeden komentarz o kierowniku i kilka pochlebnych się pojawia? Czy biuro nie potrafi przyznać, z podjęło decyzje o zwolnieniu o 25 lat za późno? Wystarczy schować dumę do kieszeni i powiedzieć - już u nas tej osoby nie ma a nie kasować komentarze

Aneta
@M

A dlaczego podjeli taką decyzję Twoim zdaniem?

Lukas
@M

Tu nie można kasowac opinii. Więc zmień tabletki albo lekarza a najlepiej jedno i drugie.

Andi

Pracowałem w Dingo i było w porządku. Fajna atmosfera, praca nie bardzo ciężka, wypłata na czas. Kierownik....temat rzeka ale tylko dla leni i obibokòw. Komu nie chciało się pracować i wolał pogadać między smyczami to miał potem pretensje gdy go kierownik zrypał. Dla ludzi którzy pracowali sumiennie był zawsze w porządku.

Racja!
@Andi

Ludzie! Ogarnijcie się! Ten scenariusz już jest nudny. Co ktoś napisze złą opinię nt. KIEROWNIKA za chwilę jest dla równowagi dodana pochlebna. Ewidentnie widać, że jest to celowe działanie. Wg. Mnie odpowiada sam zainteresowany albo "kupuje" sobie opinię u pracowników. Wszyscy w Dingo wiedzą jaki to jest człowiek i jest naprawde obojętnie czy zasuwasz w pracy czy próbujesz leserować! Nikt dla pana (usunięte przez administratora) nie stał się tyle odpowiednim człowiekiem, żeby nie otrzymać pięknej wiązanki z rzucanego mięsa. Śmieszne jest też to, że na słowa jakie tu padają nie wypowie się on sam. Powinien wyjaśniać sytuację z racji tego, jakie stanowisko sprawuje. Ludzie inteligentni i znający temat potrafią się domyśleć o co chodzi. Dla tych którzy "nie łapią" podpowiadam- on ma to gdzieś bo i tak sobie załatwi po swojemu, jego stanowisko nie jest zagrożone. Gdzieś czytałem, że panie z biura też mają z nim do vivatu! Nie raz widziałem i słyszałem i potwierdzam, że z kierownikiem nie ma współpracy i albo się podporzadkujesz albo zjedzie Cię jak psa. Wypłata owszem na czas ale to zależy ile da Ci godzin przepracować. Jak Cię w miarę lubi to zarobisz jak nie to nie. Widziałem też opinię pochlebna napisana przez koleżankę która dostawała opr. i przez niego płakała i co śmieszne powtórzyła scenariusz w/w. Inna znów po odejściu z pracy, gdy ktoś dodał złą opinię nie wiem dlaczego, dodała pozytyw, że niby zadowolona. Nie wiem może lubi słuchać opr i kwiatów z ust przełożonego. Tylko czemu odeszła tak szybko? "Dla leni..." Hahahahaaaa

@Racja!

Szanowni Państwo, Zmiany kadrowe, które zostały dokonane w naszej firmie mają na celu poprawę warunków pracy oraz wyeliminowanie niewłaściwych zachowań. Serdecznie prosimy o zakończenie dyskusji.

Racja!
@Dingo Sp. z o.o.

Pracodawco Pragnę przypomnieć, że jest to witryna zewnętrzna, służąca właśnie w celu prowadzenia tego typu dyskusji aby osoby poszukujące pracy wiedziały z czym mogą się spotkać. Jeśli dokonaliście zmian kadrowych to bardzo słusznie ale trochę późno, ponieważ mimo że mieliście wiedzę nt. Widocznych wyżej opinii przez bardzo długi czas nic w temacie nie zrobiliście. Opinia poszła w świat i stąd nie zniknie i będzie się za Wami ciągnąć jak smród... Wątpliwe jest to, że na Waszą prośbę ludzie przestaną pisać to co czują i wiedzą. Pisanie tego typu próśb jest do bani. Wiadomo tonący brzytwy się chwyta. Ludzie nic nie piszcie bo firma chce ????

Braki
@Andi

(usunięte przez administratora)to tam akurat brakowało, nie raz pan kierownik,zarzucał innym ze chyba mają za mało obowiązków bo się uśmiechają, nie raz też , ten sam Pan Kierownik potrafił tą osobę pochwalić że jest najlepszą osoba na magazynie. O czym to świadczy? A no o tym ze kierownik chyba czerpal przyjemność z nękania innych osób. Bardzo jest to wszystko smutne, ze pozostali tam teraz znajomi kierownika którzy będą starali się utrudniać życie osobą, których Pan Kierownik podejrzewa o niepochlebne komentarze i opinie na jego temat.

Weronika
@Braki

A czy ktoś Was zmusza do pracy w tej firmie. Jak Wam się nie podoba to zmieńcie firmę. Ale nie oszukujmy się teraz będziecie mieli luz, bo nikt już Was nie będzie pilnował. Telefony, facebook i pogaduchy miedzy regałami będą na porządku dziennym.

Xd
@Weronika

Nie, nikt nie zmusza, ale wystarczy umieć czytać ze zrozumieniem, by wyciągnąć sens każdej tu zamieszczonej opinii. Nikt nie narzeka na pracę, a na kierownika, bo nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale takie rzeczy które są tu opisane nie są normalne. Praca sama w sobie jest znakomita. I prawda, jest parę osób które się będą teraz obijać, bo nikt ich nie będzie pilnował, ale hej, przecież te osoby obijały się nawet jak był kierownik. A myslez ze jeśli tak bardzo Vi to przeszkadza wystarczy się przejść do Pani prezes, a ona rozwiąże Twój, problem.

Prac
@Andi

W jakim czasie pracowałeś? Panie Pawle czy to Pan? :) Tyle ile pracowałam poznałam obecnych, byłych pracowników. I nikt oprócz Pani Eli z biura nie wyrażał się pochlebnie o kierowniku. A pracowali ludzie bardzo sumienni. Dobrze, ze Pani Dyrektor zdecydowała się na takie zmiany! Wyjdzie to firmie na dobre. Pan Artur powinien być kierownikiem sumienny człowiek, zawsze pomocny. Jak nie było kierownika wszystko z Panem Arturem robiliśmy zawsze na czas bez krzyku i wyzwisk

Bywa

Pracowałam tam prawie pół roku. Praca sama w sobie była bardzo fajna, wiadomo to praca, przychodzimy tam zarabiać pieniądze nie się obijać. Nie jest to lekka praca, ale też nie jest nie wiadomo jaka ciężka, wystarczą chęci do pracy, I wszystko bedzie się ładnie zazębiało. Jeżeli chodzi o kierownika..to temat studnia.. Raz dało się z kierownikiem porozmawiać o wszystkim, na samym początku wydawało mi się że te opinie co tu są, są wyssane z palca, ale po prawie pół roku pracy stwierdzam że są jak najbardziej trafione. Niestety kierownik psuje cała aurę w tej pracy, panie z Biura bardzo sympatycznie ( nie wszystkie oczywiście,ale nie musi być sympatycznie, to w końcu praca). Niestety kierownik to zupełne przeciwieństwo. Nie dało się pracować bez stresu i presji. Każdego dniaz dosłownie każdego, były krzyki, nerwy, przekleństwa skierowane do pracowników, mi osobiście że tak powiem "nie sięgło sie" ale niestety inne osoby nie miały tego szczęścia. Z każdej grupy nowych osób jakie przychodziły tam do pracy, kierownik szukał sobie "ofiary" na której się wyżywał każdego dnia. Wiecznie obgadywał innych pracowników, nawet tych którzy pracują w biurze. Potrafił nawet zarzucić winę na innych pracowników że przez nich nie mógł w spokoju spalić papierosa. Lub mowil rzeczy których nawet niechce tu przytaczać. Na sam koniec mojej "kadencji" pracy w dingo, kierownik zamknął jadalnie na klucz, przez co przez 8h nie było dostępu do picia, co jest wbrew zasadą kodeksu pracy. Teraz kierownik pewnie i by się wyparł tego wszystkiego mówiąc że można isc do niego po klucz,ale szczerze nawet nie próbowałam bo się najzwyczajniej w świecie bałam. Kierownik jest osobą bardzo niestabilna emocjonalnie, dosłownie w jednej minucie rozmowy z fajnego kierownika z którym można było porozmawiać, zaczynał dosłownie miażdżyć słowami osobę. Nie chodzi o to by było, miło symatycznie i kolorowo, to praca, ale żeby chociaż był wzajemny szacunek, niestety pan Kierownik nie miał go nawet dla osob które pracowały/ pracują tam dłużej niż sam kierownik. Myślę że ta opinia i tak nic nie zmieni, ale warto by inne osoby które będą aplikowaly do pracy w Dingo miały świadomość tego, co mogą doświadczyć, bo praca jest przyjemna, na prawdę, gdy kierownika nie było, do pracy szło się z uśmiechem.

@Bywa

Prawnik Dingo
@Amanda

Amanda kiedy tam pracowałaś?

@Prawnik Dingo

Pracowałam do końca 2019 roku i gdybym mogła, to pracowałabym nadal ;) Pozdrowienia dla załogi :)

Aleks

Kiszony ogórek

Nie polecam... kierownik to totalny (usunięte przez administratora)... powaliły mu się stanowiska , do pracowników odnosi się jak (usunięte przez administratora)z szałasu nic więcej...

Weronika

Hej a jak ma nas nazywać jak nie młodzieżą. A co do tego zamykania w zimnym magazynie, to chyba pomyliłeś firmy. Kierownik zawsze mnie wyganial jak byłam za długo w zimnym magazynie abym robiła sobie ciepłą herbatę i abym się nie rozchorowała. Widzę że komuś się dostało za obijanie i teraz chce wylac swoje żale. Jak to moja mama mówi my teraz młodzi jesteśmy roszczeniowi i nam się w głowach poprzewracało. Mamo masz rację . (usunięte przez administratora)

@Weronika

Kiedy Weronika pracowałaś? Słowa nie były skierowane do mnie chociaż Pan kierownik komentował nawet jak ktoś chodził w szaliku. Słowa były skierowane do pracownika, który pracował (usunięte przez administratora) lat robił masę roboty na tym magazynie. A kierownik i tak wyśmiewał go „pan magisterek”. Sprawdzaliśmy na magazynie było 5 stopni - przepisy na coś takiego nie zezwalają. A kierownik nie zezwalał nikomu z nas na herbatkę chyba, ze miał humor. A jak ktoś przez zimno zachorował to zaraz zaczynały się dogryzki, ze nie chce się pracowac. Darujcie sobie te kłamstwa :) chyba, ze jesteś jedna z dziewczyn które Pan kierownik obracał na sympatii pl jak to lubi robić. Całe dnie siedzi i wypisuje do dziewczyn a jak się go o coś poprosi to wyzywa. Pan Artur zupełnie inny człowiek - również go serdecznie pozdrawiam

Do koleżanki Weroniki
@Weronika

Dodatkowo za brak szacunku do osób niepełnosprawnych i ośmieszanie ich powinien odpowiedzieć. Zatrudniając takie osoby godzimy się na ich niepełnosprawności a kierownik notorycznie takie osoby obraza i wyśmiewa to jak się ubierają, jak chodzą - takie coś nadaje się do inspekcji pracy taka osoba nawet nie może się obronić

szczera32

Praca w dingo bardzo fajna ,ale kierownik to porażka . Człowiek na takim stanowisku powinien mieć szacunek do swoich pracowników a ten go za grosz nie ma. Nie umie rozmawiać tylko krzyczy i przeklina to jego rozwiązanie na wszystko .

Szczersza od Ciebie
@szczera32

A ja powiem tak pracowałam tam ponad rok robiłam swoje i na mnie nie krzyczał. Może źle próbowałaś. Wkurza mnie że Ci co się opiepszaja mają potem żale. Pozdrawiam kierownika.

@Szczersza od Ciebie

A kiedy pracowałaś w Dingo? :)

@Szczersza od Ciebie

A nie słyszałaś żeby krzyczał na innych? Na starszych ludzi którzy pracują tam już kilka lat nie ma dnia żeby nie przeklinał i nie wyzywał od (usunięte przez administratora) jednego Pana, który wiekiem mógłby być jego ojcem.(usunięte przez administratora) Co innego jest zabrać na osobność i powiedzieć co nie pasuje w pracy a co innego poniżać przy całej firmie. Kiedy tam pracowałaś? Łatwo zweryfikujemy informacje - ja przypuszczam, ze to Panie z biura piszą. Wczoraj negatywna opinia a już dziś odpowiedz pracownika - dziwne :)

@Szczersza od Ciebie

A słowo szczera stopniujemy w ten sposób - bardziej szczera koleżanko :)

Dzień dobry! Jestem osobą nieslyszaca, czy mogą przyjmować mnie do pracy ?

@Adam

Dzień dobry, Zatrudniamy również osoby niesłyszące. Zapraszamy z CV.

Sylwia

Czy mogę prosić o podanie e maila na który można wysłać CV?

@Sylwia

Dzień dobry, Oczywiście. CV dla działu produkcji prosimy wysłać na adres: i.majewska@dingo.com.pl CV dla działu handlowego prosimy wysłać na adres: j.juszczyk@dingo.com.pl

Ewelina
@Dingo Sp. z o.o.

Witam, to ja od razu podpytam :) Po jakim czasie od wysłania swojego CV na maila można spodziewać się jakiejś odpowiedzi? Czy każdy ją dostaje nawet gdy jest ona negatywna? Jak wygląda dalszy przebieg rekrutacji w Dingo?

Ona

Czy na ta chwile firma przyjmuje kobiety? Widziałam ogłoszenie i wysłałam Cv ale cisza. Czy lepiej osobiście się przejść ????

Czy poszukuja Panstwo pracownikow do dzialu handlu?

Mirka

Czy można złożyć CV? Czy na tą chwilę zatrudniacie kobiety?

Zostaw merytoryczną opinię o Dingo Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Dingo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dingo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dingo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dingo Sp. z o.o.