logo Form-Plast S.A.

Form-Plast S.A.

Bydgoszcz

Opinie o Form-Plast S.A.

:( 2011-01-27 19:31:34
zakład [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zwalniaja ludzi bo niema pracy a przedłuzaja umowy.wkoncu musi sie ktos wziasc za ten zakład.ja ide załatwie inaczej.koszmar;
anonim 2011-01-27 19:39:42
ludzi zwalniaja grupowo a odprawy nie umia dac.(usunięte przez administratora)
kasia 2011-10-17 14:27:18
Uważam,że ten zakład patrzy na wygląd człowieka a nie na jego cv, sama byłam dzisiaj na rozmowie,chcą żeby ludzie przychodzili ze skierowaniami z urzędu a nawet maja te skierowania to są skierowani,oni przyjmują tylko po znajomości!!!!!!
kasia 2011-10-17 14:29:00
są skresleni nawet ze skierowaniem z urzędu,odradzam
fachowiec 2014-08-11 14:30:59
powiedzcie jak wygląda atmosfera w biurze? jacy ludzie tam pracują? Z tego co widzę, to 10 stron forum poświęcone jest pracy na halach, na wtryskarkach, kj, narzędziowniach itp. A jak jest z pracą w biurze? Ile można zarobić? Czy mają jakichś przedstawicieli handlowych? Czy często zwalniają? Czy jest duża rotacja?
pracownik hali 2014-10-25 21:29:23
Stary jak masz skończone studia to startuj na Prezesa.
indi 2015-01-22 01:32:52
Ewidentnie ktos ma tutaj problemy z odczytaniem ironii, kiedyś mówiło sie, że nie matura, a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera, teraz jest podobnie, ale ze studiami. To się mało liczy, najważniejsze jest doświadczenie. Tak powaznie zapytam, jak tutaj w form-plast wyglądają rozmowy rekrutacyjne, o co takiego Was pytali?
żuber 2015-03-23 20:06:57
jeśli chodzi o oferty pracy od nich tobiuro konstrukcyjne narzędziowni Form-Plast S.A. poszukuje podwykonawców - konstruktorów. Trzy główne wymagania jakie stawiają to: -modelowanie elementów w programach CAD 3D (Catia V5, Solidworks, PowerShape) -umiejętność posługiwania się standardami klienta -samodzielność w działaniu
jare 2016-05-12 19:32:37
Witam wszystkich czy jest tu ktoś kto obecnie pracuję dla tych Państwa? Szukam informacji czy poszukują teraz kogoś do pracy bo szukam jakiś ofert pracy ale niestety wszystko to jakoś kuleję a słyszałem, że oni akurat fajnie płacą i dają jakieś benefity
Zostaw swoją opinię o Form-Plast S.A. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Form-Plast S.A.