Opinie o WISI Automotive Polska Sp. zo.o. Sp. K w Oława

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WISI Automotive Polska Sp. zo.o. Sp. K. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w WISI Automotive Polska Sp. zo.o. Sp. K o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WISI Automotive Polska Sp. zo.o. Sp. K w Oława

zainteresowana pracą Nowy wpis

Witam . Widzę że nie którzy piszą że firma się zamyka że jest do bani inni że firma jest duża a ja znalazłam aktualną ofertę pracy na jedną zmianę jako montażystka , firma kilkoosobowa bo się rozwija . Nie rozumiem to jak to jest w tym WISI Automotive czy ktoś może napisać jakieś aktualne opinie a nie z kilku lat wstecz ?

Miro Nowy wpis

Miałem nadzieję na kilka informacji o aktualnej sytuacji w pracy. Czy warto tub pracować? Jest dobrze?

Jacek Nowy wpis

... no i jak wyglada sytuacja tego zakladu, ktos cos wie ?

Iza Nowy wpis

@aaaa czy podane przez Ciebie informacje są prawdziwe? Z jakiego powodu WISI Automotive Polska znika z rynku? Jeśli możesz podać jakieś dowody, to na pewno inni, którzy interesują się działalnością firmy będą wdzięczni.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie WISI Automotive Polska Sp. zo.o. Sp. K? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
aaaa

Firam się zamy, zwalniają wszystkich!!!!!!!!!! Wiec niema co liczyć na pracę

Iza

@Aleks czy w związku z tym istnieje wiele szans zatrudnienia? Każda duża firma często prowadzi rekrutacje, bo potrzebuje naprawdę wielu pracowników. Jak jest w przypadku WISI Automotive Polska Sp. zo.o. Sp. K?

Aleks

No tak, podjechałem tam kilka dni temu i to prawda, racja, sytuacja jest dość łatwa, zakład nie jest mały

Robert

Ile osób pracuje na produkcji? Czy to duży zakład?

MJ

witam. widzę same stare opinie. Jak jest teraz? 2016 ? warto? jak pracuje się jako Inżynier Jakości? co firma oferuje? socjal ok? (Multisport? ubezpieczenie? dof do jedzenia? paczki? bony? wycieczki?) Możliwości rozwoju? kursy? szkolenia? nauka jęzków? Mam tak dużo pytań bo niestety w ogłoszeniu nic nie ma. Są tylko sprecyzowane wymogi.

Aby to móc w 100% potwierdzić powinna być jakaś informacja w KRS na temat upadłości bądź likwidacji firmy. Bez tej informacji można wnioskować, że są w jakimś dołku, mają zawieszoną działalność bądź coś innego... Nie rozumiem tylko dlaczego mieliby w Oławie zamykać swoją działalność - chyba całkiem dobre obroty firma przynosiła...

marti

Ze względu na fakt iz na stronie ineternetowej nie ma żadnych informacji na temat WISI Automotive Polska Sp. zo.o. Sp. K podejrzewam, że juz nie istnieją....Jak ktos wie coś na ten temat to proszę o informacje.

kotka

Hej! Zwolnień ciąg dalszy.Szanowny Pan Dyrektor jak zwykle tajemniczy, ale problemów będzie miał coraz więcej. Zwolnieniami już nas nie wystraszy, jesteśmy przygotowane. Szkoda 3 dziewczyn które zostały zwolnione, ale mamy nadzieję że tak tego nie zostawią. A to co się dzieje w firmie (przekręty i kłamstwa) to dopiero zacznie wszystko wychodzić. Jesteśmy z wami dziewczyny. Powodzenia! A Pan dyrektor niech się szykuje na stresujący i nerwowy okres. Do następnego jak zawsze wyrozumiała tajemnicza kotka.

informator

Do końca tego roku cała firma przeniesie się do Tunezji.

kotka

Robi się gorąco ludzi zwalniają ale jeszcze pracuję zobaczymy co dalej, szkoda koleżanek, ale firma też ma jakieś plany, szkoda że nie wiemy do końca o co chodzi. Czymajmy się "anten". Powodzenia w poszukiwaniu pracy dla zwolnionych pracowników życzy tajemnicza "kotka"

informator

Już nie ma potrzeby zatrudniać bo zakład i tak zostanie niedługo zamknięty.Już przecież maszyny wywożą.To kwestia tygodni...

jula

przyjmują jeszcze do pracy?

Kotka

Oczywiście że można, tylko jest różnica między chorobowym ze względu na stan zdrowia, a chorobowym .....? I nie myślcie, że nikt tego nie widzi i nie rozmawia na ten temat. "ulepszenie miesiąca"

anw

a co chorować nie wolno patrzeć się zacznij na siebie w końcu bo widzę że mocna jesteś chociaż jesteś pierwszym pracownikiem tego zakładu.

MACIEJUSZ

Wszystkie jesteście mocne w gębach!!! zamiast zabrać swoje leniwe dupska i utworzyć związki zawodowe które będą za was walczyć i wspierać wolicie narzekać jak małomiejskie ciotki na placu z jajkami !!! Jak się ni zbierzecie to nic nie zdziałacie a dalej będziecie lamentować. Pracodawca nie ma prawa zabronić utworzyć związków zawodowych a członkowie komisji zakładowej są chronieni prawnie przed zwolnieniami ale zamiast się dowiedzieć czegokolwiek to lamentujecie (usunięte przez administratora)i jeździcie po innych...to tyle !!!

Kotka

A ja pracuję na produkcji i nie narzekam, pracować trzeba jak w każdym innym zakładzie. A jak się komuś nie chce się pracować tylko siedzieć na chorobowym i wypisywać głupoty to pracy odpowiedniej nigdzie nie znajdzie. Mam nadzieję że inne osoby w zakładzie są tego samego zdania.

Zostaw merytoryczną opinię o WISI Automotive Polska Sp. zo.o. Sp. K - Oława

WISI Automotive Polska Sp. zo.o. Sp. K