monton

Opinie o monton

anonim 2011-02-04 10:03:38
pracowalam tam 6 m-cy, uwazam ze place sa srednie- 8,5 na godzine to zadna rewelacja. [usunięte przez moderatora] kierowniczka jest stronnicza, kieruje sie opinami donoszonymi [usunięte przez moderatora] z dnia na dzien dostajesz wypowiedzenie bo skoro nie napisales na tablicy dni wolnych na przyszly miesiac to spsikujesz. Poza tym kierownik [usunięte przez moderatora] nie potrafi zazadzac firmą, i odbiera dziewczynom ktore jej nie podziwiaja uniformy, ktore potem rozdaje kolezankom.Pozdrawiam szcescliwie tam niepracujacych. S.
JA JA JA 2011-03-04 01:14:06
jacek90 - 2010-12-25 20:34:33

Czy ktoś słyszał coś na temat pracy z Monton Sp. z o.o.? Podobno tylko pozytywne opinie na jej temat. Podobno tam płacą nieźle i jest całkiem pozytywna atmosfera. Mogę stwierdzić, że uważam tak samo. Pozdrawiam wszystkich szczęśliwie wykonujących swoją pracę.

podobno pozytywne, podobno placa??? I ty podbno tam pracowales?? Ja pracowałam i wiem, że te ubrania sie nie sprzedaja czasami dochod z 1 dnia wynosil niewiele ponad 1000 zl- zenujace, [usunięte przez moderatora] A le jak skutecznie sprzedac cos drogiego!!! brzydkiego i nieznnaenje marki?? sama tam nie kupowalam wiec jak naklaaniac klientki, skoro w zarze albo reserved dostane lepsze i tamsze ubrania?? aaaaaa zapomnialam- nie przyjmuja zwrotow, a to nie prawda, bo polityka skrtpu tego nie zabrania. [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-08-20 04:08:58
czy ktos wie czy Monton uciekl z Polski ????
. 2011-09-03 00:25:43
z koncem sierpnia zamkneli montony w calej Polsce- miejmy nadzieje ze dostaly one way ticket!
Zostaw swoją opinię o monton - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie monton