logo Castorama Polska

Castorama Polska

Cieszyn

Opinie o Castorama Polska

anonim 2011-01-27 13:28:35
Niektóre rzeczy do tych biedniejszych są za drogie.Większości do Castoramy przyjeżdzają Czesi.
anonim 2011-01-27 13:31:58
Słaby wybór jest w Cieszynie i wogóle w Castoramie.Ja polecam Leroy Merlin jest taniej i więcej jest towaru.
anonim 2011-07-06 18:25:51
W Castoramie polecam prace na sklepie bo jest dobrze płatna.Ale nie polecam pracy w ochronie, w kierownictwie pracują tam(usunięte przez moderatora)po czterech klasach i w dodatku sami emerytowani policjanci.W zarządzie i w kierownictwie powinni pracować ludzie z wyższym wykształceniem.(usunięte przez moderatora)
casto worker 2013-05-30 13:41:40
Po samej opini i stylu wypowiedzi widac ze koles nie nadaje sie do zadnej pracy. sam pracuje w Casto, widze ze sie pozmienialo ale co nie znaczy ze jest zle lub tragicznie. Czas leci do przodu i polityka firmy sie zmienila, ale uwierzcie mi ze nigdzie nie jest latwo w robocie, gdyby wszedzie bylo tak zle jak w Casto to naprawde polski robotnik by byl zadowolony w kazdej pradcy.
Polecam te prace ale trzeba tez z siebie cos dac by cos moc osiagnac. Pozdrawiam
megaman 2016-08-02 12:52:21
po kilkunastu latach pracy - stawka ponad 3500 brutto + program socjalny ok 400zł do wykorzystania na sport/rekreację na rok + dwie stałe premie w roku (ok 80% stawki każda) + kwartalne premie w zależności od osiągniętych przez sklep wyników + dodatek za każdą niedzielę przepracowaną 100zł
Zostaw swoją opinię o Castorama Polska - Cieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castorama Polska