SPECJALISTYCZNE CENTRUM STOMATOLOGII DENTAL-LUX

Katowice

Opinie o SPECJALISTYCZNE CENTRUM STOMATOLOGII DENTAL-LUX

poszkodowana 2014-03-20 13:25:14
Witam
Mam nie miłe doświadczenia z ta placówką .Miałam termin u Pani Doktor Suchackiej na środę 2 tygodnie temu .W każdy wtorek dzwoniono do mnie że Pani Doktor jest chora, myślę sobie ok. We Wtorek miałam leczenie kanałowe u innej lekarki za które zapłaciłam 250 zł(oczywiście jest to część należnej kwoty), dzisiaj jest czwartek 20.03.2014r Przyszłam do przychodni z bólem zęba i spuchnięta buzia. Usłyszałam od lekarki ze ona nie może nic zrobić bo tym się nie zajmuje, ewentualnie wypisze mi receptę na antybiotyk, który mogę wykupić w aptece obok, ponieważ nie mają pieczątki. Wspomnę że to jest najdroższą apteka w Katowicach. Tu zaznaczę że spotkałam Pania Suchacką na korytarzu, ona chyba unika swoich pacjentów. Po wielkiej awanturze ze nie potrafią pomóc oraz że nie posiadają pieczątki wnoszę sprawę do Rzecznika Praw Pacjenta i wszystkim odradzam "tych" lekarzy
Poszkodowana 2014-03-20 13:26:02
Witam
sw33tdr3ams 2015-02-20 19:11:19
nie polecam złodzieji, nie dość że leczyłam zęby prywatnie płacąc za usługi to pobierali pieniądze z nfztu sprawa oczywiscie zgłoszona, przychodzac do placówki na fundusz zawsze ta sama śpiewka (potwierdzone przez rodzine i znajomych) odsyłając pacjęta do chirurga bo niby sami nie umieją zębów wyrywać, plomby światłoutwardzalne niechlujnie założone wypadają po ok 8 miesiącach reklamacji nie uwzględniają jednym słowem ŻENADA!!
gfd 2016-05-03 14:59:41
no ale nie mozna w sumie tak w 100 % sugerowac sie z opiniami innych ludzi warto samemu sporbowac i zobaczyc jak ejst
Zostaw swoją opinię o SPECJALISTYCZNE CENTRUM STOMATOLOGII DENTAL-LUX - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPECJALISTYCZNE CENTRUM STOMATOLOGII DENTAL-LUX