ferrero

Belsk Duży

Opinie o ferrero

12345 2011-01-27 09:42:56
firma dla mnie jest w porządku , mam umowę na czas nieokreślony wynagrodzenie zadowalające , ale większe mile widziane. Boli mnie to tylko że pracownicy , którzy pracują więcej niż 10lat nie mają umów na czas nieokreślony a przecież to oni przez te lata pracowali na rozwijanie się tego zakładu to tacy ludzie są filarami zakładu. Są uczciwi , nie sprzedają dlatego nie mają umów konkretnych ,po prostu to nie pupilki kierowników. Pozdrawiam pracownik zakładu.
anonim 2011-03-04 18:56:30
12345 - 2011-01-27 09:42:56

mam nadzieje ze w 2011 roku dadzą każdemu umowe na stałe.
Zostaw swoją opinię o ferrero - Belsk Duży
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ferrero