Opinie o Securitas Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Securitas Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Securitas Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska w Warszawa

Firma duzo mowi o etyce ale nie do konca przestrzega jej zasad. Komunikacja z pracownikiem na niskim poziomie, brak jasnego przekazywania zakresu obowiazkow, a w razie czego naciagany hak na pracownika zawsze sie znajdzie. Odradzam choc byc moze w innych firmach ochroniarskich jest podobnie. To zepsuty rynek, niskie stawki i zwiazane z tym oszczędności na wymaganiach wobec kandydatow na pracowników, szkoleniach i standardach ochrony. Raczej lesne dziadki od szlabanu niz uzbrojeni, profesjonalni strażnicy. Niestety.

Comandos
@Ania

Brak szkolen.Nowy przybytku pracownik musi podpisać 50 podpisów że ma szkolenie.,a tak do końca to całego szkolenia nie ma.Dopiero na odchodne pracowników szkola i to nie zawsze.Dowodcy też czasami się jasno nie wyrażają i zganiaja na innych pracowników.Mialem taki rozkaz od Dowódcy że na Asyście mam poganiać innych pracowników.Co w kodeksie pracy jest to niedopuszczalne i karalne.Praca to praca gdzie pewnych zasad trzeba przestrzegać.Dowodca zawsze się wywinie i winę zgoni na innego pracownika.

Comandos

Pracowałem na obiekcie Amazon KTW4.Co mogę napisać.Menadzer obiektu Firmy Amazon nie zna procedur jak wychodzi z pracy że przy kontroli powinien wyciągnąć telefon i pokazać że jest naklejka,że telefon jest zarejestrowany.Potem podchodzi do wykwalifikowanego Pracownika Ochrony i mówi kto mi tak powiedział i pyta się o moje nazwisko.Obecnie po całej sytuacji znalazłem się na dywaniku.Jako doswiadczony Pracownik Ochrony musze przyznac że znam procedury że jeśli wychodzi osoba przed bramki powinna wyciągnąć wszystko z kieszeni i pokazac , tym bardziej ze jest to napisane w procedurach.Wiec ja bym zasugerował żeby Szef obiektu i Inspektor w Amazonie KTW4 kupił bilet na samolot temu menadzerowi, i jak będzie przechodził przez kontrolę żeby wyciągnął wszystko z kieszeni,włożył do pojemnika,zdjął pasek jak i buty i naszerował w skarpetkach w stronę bramki i nie pytał kto mu tak powiedział.Po całym zajściu straciłem pracę w Securitas bo Menadżer obiektu wszystkich Amazonow uznał że źle postąpiłem.

Ijo

Witam jest w stanie mi ktoś napisać jaką wychodzi pensja za miesiąc na rękę? Pozdrawiam

Obstawiacz.
@Ijo

Najniższa stawka.

Szukam pracy

Dzień dobry. Ktoś coś na, temat pracy w Securitas w Wyszkowie? Stanowisko PRACOWNIK REKONTROLI TOWARU. - na czym polega praca (rekontrola towaru - proszę o definicje wyjaśniającą, jakiego towaru, czy to towar do wysyłki, czy to rekontrola towaru na, sklepie itp. ) -wynagrodzenie +/- -praca solo, czy zespolowa -jak z wolnymi dniami - jak z, nadgodzinami. Poproszę o jak największą, ilość informacji.

Ig
@Szukam pracy

Jest to praca dla kobiet.

Szukam pracy
@Ig

Oki. A czym się zajmują kobiety, co to jest ta rekontrola towaru. To jest praca na sklepie, czy co? ????

Ig
@Szukam pracy

Jest to praca w magazynie Lidla w Turzynie k.Wyszkowa praca polega na ponownym sprawdzeniu ilości towaru i wprowadzeniu do systemu czy się zgadza. Z tego co wiem praca co drugi dzień po 12h 19 brutto na godzinę.

Ciekawy
@Ig

Zgadza się, ponowne sprawdzenie towaru na paletach. Z tym, że praca jest w magazynach biedronki.

Pierwsze spotkanie miałam online, na którym mimo monitora poczułam bardzo pozytywna energię od rekrutujących, rozmowa była bardzo fajna, na wysokim poziomie, decyzja o kolejnym spotkaniu tym razem w biurze zapadła bardzo szybko. Podczas spotkania mogłam poznać cały zespół łącznie z przełożonym, rozmowa była bardzo miła, pytania nietuzinkowe szczególnie od przełożonego ????. Jedna z fajniejszych rekrutacji na jakiej byłam. Po rozmowie miałam do wykonania 3 zadania, były związane z pracą. Generalnie gdyby nie oferta z innej firmy jaką dostałam i wynagrodzenie jakie mi zaoferowano, bardzo chciałam zostać na stałe w takim zespole, widać zgranie, wspólny cel, życzę powodzenia osobie, która się tam znajdzie. Na korytarzach ludzie uśmiechnięci, biuro schludne. Pozdrawiam zespół i dziękuję za tą przygodę.

Jakie sukcesy ma Pani w pracy? Co ostatnio Pani czytała? Z kim lubi Pani pracować? Czy płakała kiedyś Pani w pracy i dlaczego? I kupa(usunięte przez administratora)ych pytań.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
scups

Witam, może ktoś podzieli się informacja na temat ochrony transportów kolejowych, ponieważ pokazują się takie ogłoszenia z Securitas. Jak wygląda ta ochrona? Jaki system pracy? Jakie zarobki?, itp. Dziękuje za odpowiedzi.

jamar
@scups

Z tego co słyszałem (sprawdzone źródło) najczęściej jest to zmotoryzowany patrol, który przemieszcza się za pociągami z paliwem płynnym. Na bocznicach dajesz z buta i sprawdzasz zabezpieczenie wagonów (plomby). Są też posterunki stałe w budzie blaszaku gdzie zimą marzniesz a latem się gotujesz. Kontrolny może czaić się za każdym krzakiem lub wisieć jak małpa na drzewie z lornetką. Co bardziej kreatywni przebierają się za stare baby :)) Może to i śmieszne ale gość który mi to opowiadał zapewniał, że takie sztuczki są tam na porządku dziennym (a raczej nocnym). Pieniądze nie oszałamiają. Z głodu nie padniesz ale i się nie przejesz.

ciekawy

Czy mają oferty 24h co 72? Jako cieć? Pozdrawiam

Jaro

Pracuje w Securitasie w ochronie Lidla w Warszawie. Mam pytanie i nadzieje, że ktoś z Dyrekcji Securitas lub Menedżer od Lidli to przeczyta.Kiedy dostaniemy maseczki ochronne ? O rękawiczkach jednorazowych nawet nie pisze Ja dziś musiałem za swoje pieniądze zamówić przez internet bo wchodzi obowiązek noszenia. Czy tak postępuje dobry pracodawca? Dlaczego nie zapewniacie ochrony pracownikom, którzy na was pracują?

Eve
@Jaro

Jaro, czy Securitas tylko chroni Lidle czy też montował kiedyś systemy kamer i cały monitoring? Poszukuje Tomka z Radomia, który pracował w Securitas i pracował dla Lidla w Kielcach przy ul. Krakowskiej. Czy ktoś może go kojarzy?

Dejwid

Securitas rozwój :D Napiszę krótko i zwięźle o tej firmie światowej :D Pracowałem w firmie securitas na obiekcie Amazon w Sosnowcu na ul. Inwestycyjnej. Nie polecam pracy w securitas, ponieważ firma nie dba o szkolenia nowo przyjętych pracowników, gdyż nie mają na to czasu, a pracownicy długim stażem nie pomagają, przeszkadzają, wyśmiewają się z nowych, bo nie doleciał tam, gdzie miał dolecieć z powodu braku odpowiedniego szkolenia. Myślę, że o tym fakcie nie wiedzą szefowie ochrony co dzieje się na obiekcie ochrony i czego dokonują starzy pracownicy wobec nowo przyjętych. Wielokrotnie słyszałem w tle rozmowy starych pracowników, że przyjęli dużo nowych pracowników, aby zabrać im nadgodziny i dlatego nowi są przez nich traktowani, tak jak są. Mam nadzieje, że problem zostanie rozwiązany wobec pracowników ochrony.

Xaomi

Czy ktoś wie czy to normalne pracować non stop bez dnia przerwy, dzień noc, dzień noc? Jak wy pracujecie macie jakieś dni na odpoczynek czy raczej można o tym pomazyc?

Lala

Jest tu ktoś z Podlasia? Jak w Suwałkach czy w Augustowie się pracuje? Jaka kasa? Pozdrawiam

ijkjow

Od kilku miesiecy pracuje we Wrocławiu na obiekcie biurowym. Wynagrodzenie na czas, mila atmosfera, młoda ekipa, solidne ciuchy robocze, duzo godzin dla chętnych. Inspektor profesjonalny i przyjazny, ze wszystkim mozna się dogadać. Problemy jeśli są to z niektórymi nowymi pracownikami, często przeraża stopień ich nieogarnięcia. Z perspektywy osoby która w ochronie pracuje po raz pierwszy mogę zdecydowanie polecić.

Strefa

Jestem kierowca od kilkunastu lat już. Jeśli jestem na obiekcie a potrzeba skorzystać z WC no to problem tak było na metalowej ciec mówił że niema ani kibla ani wody no cóż koronawirus pewny dziękuję

Ktos

To jest prawda siedzą w budach bez toalet bez wody bez środków dezynfekcji a ciec to wydaje mi się nie jest ublizeniem sami tak się nazywają ale dobrze ze ktoś zareaguje

@Ktos

Znam trochę obiektów w Warszawie i nie widziałem takiej sytuacji. Podaj jakieś konkretne aktualne przykłady. Inaczej takie wpisy nic nie dają ...

@Strefa

Nie pamiętam obiektu na metalowej w Warszawie, a może to inne miasto? Jak to było dawno, to nie wiem czy warto o tym pisać teraz, bo to już pewnie inna firma tam jest. Znasz teraz jakiś obiekt, gdzie nie ma sanitariatów itp.?

Nl
@PPK

Kutno

WP
@Strefa

Wiem coś nie coś o dawniejszym Kongskilde wiem że koledzy i koleżanki po fachu nie mają zapewnionych toalet nie mówiąc o bieżącej wodzie wstyd dla zakładu a Wy no cóż mosicie się borykać z tym problemem a tak propos szef też nie robi nic w tym kierunku

W Warszawie Dyrektor Regionalny i jego Menedżerowie zaszyli się w domach a pracownicy ochrony na obiektach muszą pracować a nie mają środków zabezpieczenia przed koronawirusem. Jest totalny brak masek, rękawiczek . Pracuje na obiekcie handlowym a moja dziewczyna w biurowcu na recepcji oboje się boimy o swoje zdrowie i życie. Gdy poprosiłem Menedżera o zaległy urlop kazał mi pracować albo zostane zwolniony. To hańba, tak reaguje Dyrektor Regionalny firmy i jego kadra kierownicza . Gdzie jest Kodeks Etyki, którym chwali sie Securitas?

@Michał

Michał ja pracuję w innym obszarze ale u nas inspektor dostarczył na obiekt płyn,rekawice i kupe instrukcji. Druga sprawa - klient gdzie pracujemy również zabezpiecza nas w tym temacie. Warszawa

@Wolny

To Twój obiekt to wyjątek. U mnie wszystko dostarcza kontrahent, ale też zaczyna go to już denerwować

@Michał

Michał z tego co nasz inspektor mówił rozwoził też na inne obiekty. Pracujemy u menago Z. D / insp. P. B Myślisz że każdy inspektorat funkcjonuje na innych zasadach? Może to tylko podejście osób funkcyjnych i ich dobra wola? Generalnie jeśli coś potrzeba załatwić tak aby nie jechać na Postepu zgłaszamy naszemu inspektorowi i dowozi na obiekt.

@Wolny

U tego samego menago na dużym obiekcie przemysłowym w Garwolinie pracownicy ochrony muszą pracować mimo że są przeziębieni, mają stan podgorączkowy i kaszlą . Ja jestem z Dęblina moja koleżanka tam pracuje, nie może iść na zwolnienie dlatego od 1 kwietnia ucieka na opiekę na dziecko. U mnie na obiekcie handlowym dalej nie ma zabezpieczeń dlatego uciekłem na zwolnienie lekarskie. Jak zachoruje to firma na mnie się zwyczajnie wypnie. Securitas schodzi na psy. Gdzie etyka i ludzkie podejście?

@Michał

A kto ich zmusza do pracy? Czy kontrahent nie widzi w jaki stanie sa pracownicy ochrony? W takim okresie raczej nikt by ni bagatelizował widocznych objawów przeziębienie lub ptencjalnej korony. Wystarczy iść do lekarza i zwolnienie masz od reki. Zgłaszał ktos menago jaka jest sytuacja? Nasz obiekt jest raczej dobrze zabezpieczony w srodki ochrony dla nas, z drugiej strony kazdy z nas sobie liczy ile zarobi na zwolnieniu a ile normalnie wyrabiajać godziny - rachunków nie przeskoczymy. Ciekawostka - dzisiaj solidziakom na bramie dalismy byle rekawiczki bo oni nic nie mają, zero kontaktu z kontrolnumi leca chyba siłą rozpedu - na weekend pracują bez zmian bo nie ma ludzi

Ochrona
@Michał

Chyba posiadasz Michale złe informację od koleżanki z Dęblina która ucieka na opieke od 1 kwietnia i wszyscy włacznie z menago wiemy o kim jest mowa. Pozdrawiam :-) najpierw niech koleżanka zastanowi się co mówi a pożniej ty zastanów się co piszesz. Jesteśmy zdrowi.

W
@Michał

Do jednego z ważniejszych takich aktów należy ustawa Kodeks Karny, gdzie określono odpowiedzialność karną dla pracodawcy, który nie stosuje się do obowiązującego w tym zakresie Prawa. Jest ona określona w artykułach 220–221, zgodnie z którymi osoba odpowiedzialna za stan bhp, która nie dopełnia swojego obowiązku, przez co naraża pracownika na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

W

@Ochrona

Kto każe pisać wam Takie bzdury wczoraj byłem w Dęblinie i przy okazji rozmawiałem z kilkoma osobami z Garwolina. Dalej Securitas nie zapewnia środków ochrony swoim pracownikom. A ludzie są przemęczeni i zastraszeni przez przełożonych że zostaną zwolnieni. Mimo tego i tak zaczynają chodzi na zwolnienia lekarskie, bo za minimalną krajową nie opłaca się narażać zdrowia a może i życia.

wolny
@Michał

A kto tobie każe pisać nieprawdziwe informacje? jaki w tym masz interes? Tak się składa że mamy kolegę który pracuje w Garwolinie i nie jest prawdą co piszesz.

@wolny

To niech wam kolega potwierdzi, że wszystkie środki ochrony daje Kontrahent a nie Securitas, którego to jest obowiązkiem bo to my jesteśmy pracownikami tej firmy to w jej obowiązku jest zadbanie o bezpieczeństwo swoich pracowników. Kierownictwo i Dyrekcja naszej firmy obecnie umie pisać tylko maile z domowych zaciszów bo w obawie o zdrowie siedzi w domach. U mnie też Inspektor pojawia się raz na dwa tygodnie.na chwile i ucieka do domu bo ma opiekę na dziecko

Assasin

Witam. Hm? Jest tylko jedno określenie tego wszystkiego. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Żadnego zainteresowania pracownikiem. Gdzie rękawiczki ochronne, gdzie płyny dezynfekujące, gdzie maseczki. Obłuda wysłanie meili z informacją jak należy postępować, takie rzeczy to dziecko małe wie. Panowie dyrektorzy i managerowie, zdalnie pracują w domach. A szary pracownik,.... A niech sobie radzi. Dobrze że. Chodź przełożeni bezpośredni na wagę złota. Wielki,, Szumnu i dumny Securitas " w tym kraju.

monia

aż żal mi Was czytać,za takie świnie które podkładacie kasjerkom to kokosy musicie zarabiać,bo nie wierze że robicie tak z własnej przyjemności,kim trzeba być żeby człowiek czlowiekowi tak robił?i nie odpisujcie że taka praca,bo ,,, bo już mi się nie chce pisac co,,świnie i tyle i to do Was wróci,to zło,

Gruby Zenek
@monia

Ale o co chodzi? Na forum nie znalazłem nic takiego. Możesz podać jakiś przykład?

makczupikczu
@Gruby Zenek

na marketach są od czasu do czasu robione tzw. zakupy kontrolowane ,sprawdzanie wybranych operacji kasjerskich.Domniemuję że na polecenie przełożonych ordynarnych ,,kołordynatorów" ochrona podkłada świnie jak pisze Monia,specjalnie żeby się do czegoś przypier....ć,że niby ochrona jest skuteczna.Za te grosze co dostają robią dziewczynom z którymi pracują na co dzień takie rzeczy...A jak trzeba zareagować to ochrona robiła właśnie co innego,pożałowania godnego. Jeżeli komuś chce się pracować i lepiej zarabiać,to szkoda życia na ślepnięcie na monitorach i zdeptywanie się po 12 godzin,pozdrawiam.

Gruby Zenek
@makczupikczu

Ciekawe kto im nadał takie uprawnienia? Słyszałem, że ABW robi jakieś zakupy kontrolowane ale ochrona? No cóż, Securitas schodzi na psy. Ludzie wartościowi poodchodzili gdzie indziej a w firmie został same dzięcioły, nieuki, kaleki pod takimi samymi inspektorami. Smutne, firma traci obiekty i brzydko się chwyta.

makczupikczu
@Gruby Zenek

siema Gruby Zenku! Prawdę piszesz,firma traci obiekty ,dziś kolega z branży powiedział że kolejną fabrykę Sekuritas ma opuścić do kwietnia,wchodzi solid.Niezmienną wartościa są nadal ludzie i ich ,,kaliber'' ,a to co się dzieje to owoce i cena zatrudniania na ,,kołordynatorów'' i managierów nadąsanych i napompowanych buców co jak dać im władzę to kał spod siebie by zjedli i oblizali za to żeby być na stołku,nie licząc z nikim.W tym miejscu chciałbym (nie )pozdrowić jednego z takich z Białegostoku,wkrótce będzie szukał roboty......Pozdrawiam.

Leszek Flak
@Gruby Zenek

Świń raczej nikt nikomu nie podkłada- zbyt dużo czasu spędza się na handlówkach-więcej niż z rodziną w domu... Towarzystwo rozumie się bez słów... Chyba,że robią to ludzie z tzw grupy kontrolnej na zasadzie audytu... im też trzeba patrzeć na ręce. Dyrekcji i kierownikom nic nie robią, chociaż mają materiały obciążające niejednego starego pracownika wyższego szczebla... Ot, takie trochę może koleżeńskie stare układziki... Zdarza się, że ktoś sam bezceremonialnie ładuje się na minę... Wtedy albo rżniesz głupa, albo nie masz wyjścia.. Kolega po fachu- koledze minę- owszem tak. Stąd dziwne premie dla ludzi, którzy złodziei nie widzą u siebie a lepiej wiedzą co dzieje się na drugim końcu miasta, i ich brak dla wyróżniających się pracowników... Kiedyś były jasne zasady- jak jest dwóch- lepszy dostaje premię.. Można było pokusić się o staranie... Teraz nawet jak jest 2 dobrych, to premia idzie do trzeciego lub siódmego w kolejce... Podwyżka niby była... i co z tego... i tak ochrona będzie najsłabiej zarabiającą grupą społeczną.

priwiet
@makczupikczu

przyjnuja kierownikow, koordynatora, inspektora, ktorzy mysla o niebieskich migdalach i jednorozcach - to jest dopiero powazne! w zespole twarze ktorych juz dawno nie ma, pozarastali na tych stolkach z pasibrzuchami, parodia - HBO na stojaka!!!

A ja się zesrałem przez sen
@priwiet

A ja się zesrałem przez sen... zaschło i przyspawało mnie do stołka.. teraz ani rusz z tej ochronki :-)

A ja się zesrałem przez sen

КАТЮША

кот вы??? говорите!!!

Lufa
@makczupikczu

Kolejna osoba co nic nie wie na temat A się wypowiada. Tak są robione ALE : kasjerzy nie mają przez to większych problemów Te zakupy mają cel aby wykazać kasjerow którzy nie potrafią spojrzeć w wózek zakupowy przez co wyjeżdża duża ilość towarów. I tyle nie ma haczyka. Żenada jest to co tu czytam.

@makczupikczu

Pracuje dopiero ponad rok i nikt mi o takim czymś nie mówił żebym robił przed przeprowadzką w Warszawie też nikt nie wymagał aby jakieś świnie podkładać po prostu mamy wykonywać zadania związane z ochroną ludzi i mienia. Owszem przyjerzdza tajemniczy klient ale to nie securitas go wysyła. A co mnie boli to to że nie dostajemy żadnych bonów na święta. Wymawiają się tym że mamy ubezpieczenie a ubezpieczenie nas to ich obowiązek.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

strefa

na obiektach brak podstawowych srodkow ochrony,brak biezacej wody,brak toalet ,żenada

S.Q
@strefa

TAK -- brak sanitariatów,bieżącej wody.

@strefa

Trochę w tej firmie pracuję i dotychczas nie spotkałem się z taką sytuacją. Podaj w których obiektach tak jest, to może zareagują.

Obstawiacz.

Ktoś dostał jakies informacje z biura o procedurach w czasie pandemii albo jakąś odzież ochronną?

Grzegorz
@Obstawiacz.

Pełna informacja poszła pocztą elektroniczną. Mam pełne zestawy na każdej wartowni. "Zaatakuj" Szoo, IN lub menago żeby uzupełnili. ????

Koronowirus panuje w Polsce.,pandemia ogłoszona przaez WHO a na pradze w Koneserze recepcjonistka muszą wydawać karty wstępu dla gości.zamiast minimalizować kontakt z ludźmi to wydają karty A ta procedura jest od dwóch tygodni. Zamiast ja zawiesić to trwa. Wstyd i żenada. Gdzie jest szef ochrony i inspektor .napewno bezpiecznie siedzą w swoich pomieszczeniach.

Trajan

Firma kreuje sie na przyjazną dla pracowników w rzeczywistości zaczynając od menedżerów na dyrekcji kończąc wszyscy wyzyskują pracowników, nie dbają o pracowników z długim stażem, totalne kolesiostwo

nova

Pracuję w tej firmie już od roku jako konwojent i służba patrolowa na nocki jestem zadowolony. Zarobki wieksze jak u konkurencji nowe samochody z bogatym wyposazeniem. Fajna atmosfera i zgrany zespół, pieniadze zawsze na czas lub przed czasem. Pozdrawiam

lolek
@nova

A w jakim mieście pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Securitas Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 18 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Securitas Polska?

Kandydaci do pracy w Securitas Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Securitas Polska
2.1/5 Na podstawie 557 ocen.

Securitas Polska