Opinie o Securitas Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Securitas Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Securitas Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska w Warszawa

Miki

Fajnie. Wracasz z szpitala po miesiącu czasu. Dzwonisz do kierownika rejonu (Radom Lidl) ten nie odbiera tydzień czasu. Koledzy z zmiany mogą się normalnie dodzwonić. Po tygodniu czasu czekania dzwonisz sam do Warszawy, pani mówi ci że ona dostała trzy tygodnie temu polecenie od mojego kierownika o rozwiązanie umowy. Leżałem w szpitalu i byłem nie ubezpieczony i nawet o tym nie wiedziałem a rachunek teraz mi taki dowalili że kierownik Lidlów w Radomiu nie wypłaci się do końca życia. Jutro idę do prawnika i zgłaszam pozew do sądu na Moleńdziuka. Na serio wasza firma to ściek możecie sobie nawet usunąć ten komentarz, zrzut ekranu i tak jest zrobiony i rozesłany na grupy ochroniarskie po całej Polsce. Nikomu nie polecam tego (usunięte przez administratora) lepiej bezdomnym być bo chyba to mnie właśnie dzięki wam czeka.

Szybki
@Miki

Jeśli zostałeś zwolniony, należało się odwołać do Sądu Pracy w odpowiednim terminie. Za wcześniejsze rozwìązanie umowy o pracę, pracownik ma prawo do uzyskania od pracodawcy odszkodowania. Za każdy miesiąc należy się odszkodowanie w wysokości miesięcznego wynagrodzenia, tzn. zwolnili cię w pażdzierniku a umowę miałeś do końca grudnia, Twoje odszkodowanie będzie dot. 3 miesięcy. Ja zostałem zwolniony przez pracodawcę, 6 m-cy przed końcem umowy o pracę, który nie miał żadnych podstaw aby mnie zwolnić. Odwołałem ię do Sądu Pracy, i pracodawca zapłacił mi odszkodowanie za 6 miesięcy. Wielu pracowników ochrony, zwalnianych jest bez powodu, i niewielu wie, że w takich przypadkach należy odwołać się do Sądu Pracy. Sądy orzekają w takich przypadkach odszkodowanie dla pracownika od pracodawcy.

Polakmaly
@Szybki

Jak najbardziej, dziadostwu trzeba pokazać ,że nie są bezkarni, ale ,jeśli chodzi o rozwiązanie umowy to jest duża różnica w treści umowy, to nie tak, że każdy zwolniony może lecieć do sądu po odszkodowanie, zależy na jaki okres była zawarta , jaki zapis w warunkach rozwiązania umowy . Powyższy przykład potwierdza patologię w tej branży, sporo zależy od pracowników, nie dajcie sobą pomiatać, jeden z drugim znajdzie sobie inną posadę, a opinia o tzw inspektorach pocztą pantoflową rozejdzie się po firmach, i on będzie miał dużo większy problem z zatrudnieniem. Jak nikt nie będzie chciał z nim pracować to nie będzie nikomu potrzebny. Każda firma pozbędzie się go jak śmieci bez skrupułów .

Zbyszek
@Miki

To było zapisać się do związku zawodowego, to by Cię nie zwolnili na etacie nawet jak byś podpadł.

@Zbyszek

Co to takiego ten związek zawodowy ?

King

Właśnie zakończyłem rozmowę. Nie dziwię się że szukają ludzi jak po pytaniu jak zachowam się w sytuacji kryzysowej moja odpowiedź to zgodnie z procedurą na obiekcie. zostałem zdyskwalifikowany przez rekrutera ze strony Amazon . Reszta opinii chyba mówi sama za siebie Ręce opadają!!!

irek
@King

Bo źle odpowiedziałeś, Odpowiedź powinna brzmieć.... będę donosił na kolegów z prędkością światła, a co do tych fachowców tzw koordynatorów to się nie dziw, oni mają te stanowiska po znajomości, bez jakiegokolwiek doświadczenia w pracy z ludźmi..... przepraszam niektórzy jeszcze znają kilka słów po angielsku

polak maly
@King

Rekrutera ze strony amazon ??? A co on tam robił.że tak się zapytam bo nie bardzo rozumiem ?

Biurowcowy
@King

Obciachowy mundurek lub T-shitrt i niewygodne buciory.

januszek
@Biurowcowy

zgadzam się , nie da się chodzić w tych mundurkach

Hanna
@januszek

obowiązkiem jest chodzenie w tych mundurkach? co jeśli ktoś by w nich nie przychodził?

januszek
@Hanna

tak , jesli nie będziesz chodzić w tych mundurkach to pierwszy lepszy moment będziesz zwolniony . Regulamin pracy taki mają ,

xxxxxxxxx

Nie polecam pracy Mlekpol Bydgoszcz straszenie skargami stres jedzenie na szybko picie na szybko ciągły ruch wyzwiska kierowców od (usunięte przez administratora) nagrywanie telefonem szereg zadań które są nie do przyjęcia w realiach słaby kontakt z przełożonymi którzy mają ciągle pretensje, brak możliwości zastępstwa jeśli ktoś wypada nawet na 3 godziny, karty które są problemy z kierowcami z oddawaniem, wieczne pretensje o każdy błąd popełniony przez pracownika ochrony, straszenie zwolnieniami dyscyplinarnymi karami, wybieranie sobie uprzewilejowanych pracowników dla kontrolowania i donoszenia innych pracowników co burzy atmosferę w pracy, nieprawne zgody na filmowanie pracownika ochrony przez kierowcę, oskarżanie o ćpanie za rzekomą zgodą mleczarni, warunki socjalne haniebne smród bród, od miesięcy kosz na (usunięte przez administratora) nie wymieniony popękany, łazienka koszmar, kontakt z menadżerem zerowy wieczne oskarżenia brak dialogu jakiegokolwiek. Nie mòwiąc już o umowie ktòra sie czeka parę miesięcy np 10 maja koniec a czekałem i jeszcze nie otrzymałem a jest 3 czerwiec Mlekpol Bydgoszcz do oddelegowania razem z Securitasem.

INKASO

Mialem watpliwa przyjemnosc, przejsciowo podjecia sie pracy jako inkaso w securitas. Pracowalem trzy miesiace, praca w godzinach 7-19. Na plus na pewno mozliwosc otrzymania umowy o prace od poczatku i rozliczenia ale na tym plusy sie koncza. Securitas nie szuka pracownikow, szukaja (usunięte przez administratora) Najchetniej chcieliby abys pracowal od poniedzialku do poniedzialku i w kazde swieta. W najlepszym przypadku placa minimalna + smieszny dodatek jakbys chcial SAMEMU pozbierac pakiety jako inkaso. Warkunki jak to w pato ochronce, nie ma zadnych dodatkow ani premii , wiec na konto przychodzi gola glodowa pensja za wypracowane godziny. Grafiki na ostatnia chwile, ogromna rotacja pracownikow, szefostwo skapi grosza na wszystko. Biora kogo sie da, ludzie z przypadkowej lapanki i to jeszcze bez uprawnien na bron. Jezdzisz z dziadkiem malkontentem ktory w karetce powinien jezdzic a nie "bankowozie" Umundurowanie niemal zadne, inkasenci zamiast w kamizelkach kuloodpornych, smigaja w przestarzalych kamizelkach taktycznych. Buty, spodnie, kurtki, polary - chinszczyzna ktora pachnie tanioscia, kabury najnizszej jakosci badz nawet do ASG, starsi pracownicy sprzet ogarniaja na wlasna reke, tyle co smieszna naszywke przeszywaja zeby bucowate szefostwo sie nie czepialo. Smiac mi sie chcialo kiedy pobieralem p64 czaka i byl w takim stanie ze nawet magazynka nie szlo odpiac. Samochody zajechane tak samo jak kasetki na pakiety. Masa punktow na trasie i pakietow do odebrania, do tego dochodzi jeszcze obsluga bankomatow. Ciagle w biegu, ciagle pretensje, ciezko w spokoju bylo zjesc kanapke. NIE POLECAM, chyba ze ktos nie ma ambicji, rodziny, dziewczyny, zwierzaka, hobby czy po prostu zycia i podoba mu sie niewolnicza praca bez profitu XD

@INKASO

obraz faktycznej sytuacji,widzę,że podejście takie w każdej innej firmie tzw ochrony,nie rozumiem dlaczego firmy godzą sie na usługę ochrony czy konwojowania swoich pieniędzy,pracowników,nie dbaja o bezpieczeństwo swoich pracowników,(usunięte przez administratora),najgorsze, że bezkarna (usunięte przez administratora)

@polakmaly

Nie mam uprawnień na broń, ale mam zaświadczenie o niepełnosprawności. To chyba duży atut? Szkoda tylko, że warunki finansowe takie słabe. Jak z tego rodzinę utrzymać i jak przy takich godzinach czas z nią spędzać? Ludzie odchodzą i ciągle szukają nowych? Nie lepiej dobrze traktować tych, którzy już są?

Żołnierz
@INKASO

Jeżeli chodzi o umundurowanie to wierutna bzdura! Coś Ci się firmy pomyliły kolego. ????

Oreo

trzy kropki w pigulce

Obserwator
@INKASO

Facet,Ty jesteś normalny by przepisywać czyjś post dot.CHL Konwój chyba oddział Szczecin lub Gorzów i to jeszcze z błędami?

Relay
@INKASO

Ochrona to zart w tym kraju, wstydziliby sie najnizsza krajowa za taki format obowiazkow placic

@INKASO

A na grupie jakie warunki?

Leon
@Marek

Pewnie 24/48

Pierwsze spotkanie miałam online, na którym mimo monitora poczułam bardzo pozytywna energię od rekrutujących, rozmowa była bardzo fajna, na wysokim poziomie, decyzja o kolejnym spotkaniu tym razem w biurze zapadła bardzo szybko. Podczas spotkania mogłam poznać cały zespół łącznie z przełożonym, rozmowa była bardzo miła, pytania nietuzinkowe szczególnie od przełożonego ????. Jedna z fajniejszych rekrutacji na jakiej byłam. Po rozmowie miałam do wykonania 3 zadania, były związane z pracą. Generalnie gdyby nie oferta z innej firmy jaką dostałam i wynagrodzenie jakie mi zaoferowano, bardzo chciałam zostać na stałe w takim zespole, widać zgranie, wspólny cel, życzę powodzenia osobie, która się tam znajdzie. Na korytarzach ludzie uśmiechnięci, biuro schludne. Pozdrawiam zespół i dziękuję za tą przygodę.

Jakie sukcesy ma Pani w pracy? Co ostatnio Pani czytała? Z kim lubi Pani pracować? Czy płakała kiedyś Pani w pracy i dlaczego? I kupa(usunięte przez administratora)ych pytań.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Nuick

Praca jak to praca. Na plus, oczywiście płacą na czas, wszelkie formalności, składki itd nie ma problemów.Także pod tym kątem, formalnie , jak najbardziej. Ale jeżeli ktoś chce liczyć na jakiś progres , rozwijanie się, niestety nie tędy droga. Szkoda czasu. Po drugie, można zauważyć są zatrudnieni naprawdę solidni pracownicy, którym zależy, do pracy podchodzą profesjonalnie, starają się itd, ale są też osoby proporcjonalnie odwrotne,sprawiają wrażenie jakby nigdy w życiu nie pracowali,i są na tych samych warunkach, za te same pieniądze , a wręcz czasami odnoszę wrażenie jakby mieli wyższe prawa. Także Securitas raczej nie docenia tych, co dbają o ich własny symbol.... trzy kropki

xxxxxxxx

Nie polecam pracy Mlekpol Bydgoszcz straszenie skargami stres jedzenie na szybko picie na szybko ciągły ruch wyzwiska kierowców od debili nagrywanie telefonem szereg zadań które są nie do przyjęcia w realiach słaby kontakt z przełożonymi którzy mają ciągle pretensje, brak możliwości zastępstwa jeśli ktoś wypada nawet na 3 godziny, karty które są problemy z kierowcami z oddawaniem, wieczne pretensje o każdy błąd popełniony przez pracownika ochrony, straszenie zwolnieniami dyscyplinarnymi karami, wybieranie sobie uprzewilejowanych pracowników dla kontrolowania i donoszenia innych pracowników co burzy atmosferę w pracy, nieprawne zgody na filmowanie pracownika ochrony przez kierowcę, oskarżanie o ćpanie za rzekomą zgodą mleczarni, warunki socjalne haniebne smród bród, od miesięcy kosz na śmieci nie wymieniony popękany, łazienka koszmar, kontakt z menadżerem zerowy wieczne oskarżenia brak dialogu jakiegokolwiek. Nie mòwiąc już o umowie ktòra sie czeka parę miesięcy np 10 maja koniec a czekałem i jeszcze nie otrzymałem a jest 3 czerwiec Mlekpol Bydgoszcz do oddelegowania razem z Securitasem.

xxxxx

Nie polecam pracy Mlekpol Bydgoszcz straszenie skargami stres jedzenie na szybko picie na szybko ciągły ruch wyzwiska kierowców od (usunięte przez administratora) nagrywanie telefonem szereg zadań które są nie do przyjęcia w realiach słaby kontakt z przełożonymi którzy mają ciągle pretensje, brak możliwości zastępstwa jeśli ktoś wypada nawet na 3 godziny, karty które są problemy z kierowcami z oddawaniem, wieczne pretensje o każdy błąd popełniony przez pracownika ochrony, straszenie zwolnieniami dyscyplinarnymi karami, wybieranie sobie uprzewilejowanych pracowników dla kontrolowania i donoszenia innych pracowników co burzy atmosferę w pracy, nieprawne zgody na filmowanie pracownika ochrony przez kierowcę, oskarżanie o ćpanie za rzekomą zgodą mleczarni, warunki socjalne haniebne smród bród, od miesięcy kosz na (usunięte przez administratora) nie wymieniony popękany, łazienka koszmar, kontakt z menadżerem zerowy wieczne oskarżenia brak dialogu jakiegokolwiek. Mlekpol Bydgoszcz do oddelegowania razem z Securitasem.

Piotr kandydat

Czy ktoś z Was orientuje się w temacie /praca w Warszawie na biurowcach ??/ wymagania: bardzo dobra znajomość angielskiego, obsługa komputera, doświadczenie w ochronie mile widziane. Nie wiem czy to nie jest jakaś "ściema" bo proponują bardzo wysoką stawkę jak na "pracę w ochronie". Może ktoś składał swoje CV na tą bądź podobną ofertę ? oferta w Warszawa, Securitas

@Piotr kandydat

Dokładnie też chciałbym poznać odpowiedź kto pracował/pracuje na tego typu obiektach jak to jest.

Securitas Warszawa Czy na start można otrzymać umowę o pracę? Czy wymagany jest kurs kwalifikowanego pracownika?

Reader

mozna, jesli chcesz pilnowac wedlin to nie, do grupy czy konwoju juz tak ;p

@Reader

A do obiektów typu osiedla, biura?

Jak jesteś normalny, w ochronie ciężko o umowę o prace. Trzeba mieć jakieś schorzenie,wtedy mają dofinansowanie z PFrON

Lenim kuczma

Slava ukrainu!! Ja rabota w polszu w securitasu mienia tu dobry pracu szanuju nie chaczu spać ????????

Malta
@Lenim kuczma

Do psychiatra!

Jelcyn
@Lenim kuczma

Ja też rabotam, stoju i patrzu czy nie kradnu, ale głównie to patrzu na ładnu klientku dziewaczku. Polsza dobra jest rabotu.

syva

tak jak w kazdej innej agencji w tej "branzy" kariery w ochronce nie ukrecisz, popracowalem na grupie miesiac i o miesiac za dlugo

siedlce

wita.,jak wygląda praca na obiekcie handlowym w Siedlcach ?

Twardziel
@siedlce

Stoisz 12 godzin i użerasz się z klientami.

@Twardziel

napisz cos wiecej

Twardziel
@siedlce

Szkoda czasu i zdrowia na pracę w ochronie. Zrób sobie jakiś kurs spawacza albo prawko na ciężarówki. W ochronie nic nie osiągniesz.

@Twardziel

czyli nic nie wiesz

zyx

Czytam ogłoszenie o pracę,pisze że firma oferuje gwarancje wypłaty wynagrodzenia zawsze na czas.Czyli oferują kandydatom swój ustawowy obowiązek?

@zyx

Jak w każdej ofercie pracy firm z tzw branży ochrony - z naszej strony oferujemy kompletne ubranie i wypłatę na czas , no k...a szok, serio,ale wypas !!:)

Dante
@zyx

Się śmiejecie, większość firm ochroniarskich nawet tego nie robi... Teraz jak w Juwentusie dostaję wypłatę po 20 to się nie dziwię, w securitas zawsze była maksymalnie7...

xyz
@Dante

Aha. No to ja ze swojej strony oferuję że będę w pracy zawsze na czas... a tak na poważnie wg mnie trąci troszkę średniowieczem. Ja rozumiem bony sodexo, karty multisport, doładowania do telefonu itp. W obecnych czasach , takie właśnie są oferty zachęcające kandydata a nie że mi w pracy wypłacą wynagrodzenie i to jeszcze na czas. ;D

Fifrk
@Dante

Nie zgodzę się. Zaczynałem w tej branży w 2001r, przeszedłem kilka firm i jeszcze nigdy nie spotkałem się żeby gdzieś nie zapłacili. Nawet małe firemki, pipidówki, płaciły grosze, po 3zł na godzinę ale zawsze ta wypłata była. Tutaj niby renomowana, profesjonalna firma i w 2022r szczyci się tym że oferuje wynagrodzenie płatne na czas.

Obstawiającyy
@Fifrk

Securitas to tylko w marketingu jest marką premium. A tak niczym nie różni się od innych Januszexów. Branża ochrony w Polsce to żart.

@Obstawiającyy

bo jest zgodna z prawdą

Kazek

Zbyszek :) to jednak był ten zbigniew. Więc odpowiadam tak mamy kontrolnego

Zbyszek

Pytanko czy w securitas jest kontrolny?

Jozin z Bazin
@Zbyszek

W Securitas kontrolnym są Inspektor Nadzoru rzadko menedżer

Oszukuja na rozmowie

Oszukuja na rozmowie kwalifikacyjnej. Kazda osobe sumiennie przestrzegam przed zamiana pracy na Securitas. Zastanowcie sie dobrze 5 razy. Patrzac po tym jak traktuja kandydatow, nie chce nawet myslec, jak traktuja pracownikow.

wdr
@Oszukuja na rozmowie

rozwiń temat. w jaki sposób (usunięte przez administratora)

Rafał
@wdr

Też jestem tego ciekawy? Napisałbyś coś więcej?

xyz

Info dla przyszłych kandydatów Trójmiasto - (Gdańsk,Gdynia) Moje odczucia po rozmowie? Pani rekruterka ma gdzieś co do niej się mówi od pierwszych chwil rozmowy. Dla zainteresowanych, praca w godzinach 8-18.

Nonon
@xyz

Lidl?

czy to pinokio

Zastanawiam się czy ta firma nie jest pod patronatem bardzo ważnej osoby, która wygłaszając swoje tyrady rażąco mija się z prawdą . Deklaracje wizerunkowe są czystą sciemą ,niczym się nie różnią od innych firm z branży ,wycisnąć jak cytrynę i kopa (usunięte przez administratora)

Witam, czy w firmie securitas jest szansa na otrzymanie karty multisport? Korzystał ktoś? Na jakich warunkach Pozdrawiam

Adrian

A nie polecasz z jakiego powodu? Wyzwiska są na pewno nie na miejscu, to ci od razu powiem. Napisz w odpowiedzi co ci nie pasuje w tej firmie, bo teraz to nic nie wiadomo.

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Securitas Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Securitas Polska?

Kandydaci do pracy w Securitas Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Securitas Polska
2.1/5 Na podstawie 558 ocen.

Securitas Polska