Opinie o Securitas Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Securitas Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Securitas Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska w Warszawa

Sławek

Za 216 ha mam 4500 PLN brutto kto tyle płaci umowa o pracę i nadgodziny jest ok

filantrop
@Sławek

Slawku ale ty piszesz o sekuritas czy o m2c bo to jest roznica? stawka co prawda sie nie zmienila ale logo. pochwal sie gdzie sekuritas tyle placi? na jakim obiekcie? boz tego co slyszelismy mieli chronic bunkry we francji

Maximo
@Sławek

Jakim cudem u gdzie tak płacą..? Za 228h mam zaledwie 2900 na rękę jak nie mniej... Coś mi tu ściema wali

Ochroniarz
@Sławek

No właśnie gdzie tak płacą bo na pewno nie u mnie

Mariuszek
@Maximo

2900 to mało chyba tobie coś w tym niewykwalifikowanym małym móżdżku porobiło coś. Przecież masz rętę\emeryturę + wypłatę z Securitasu więc nie mów mi że 2900 to mało. Polecam dodatkowe lekcje z matematyki.

Purysta językowy
@Mariuszek

Mówisz o matematyce, a Ty zajrzyj do słownika. Piszę się RENTĘ!!!

Matti
@Maximo

Sławek napisał 4500 zł BRUTTO.

Gregory Mcyevi
@Sławek

Jężeli nie masz życia prywatnego, to jest dobra praca dla ciebie

ktos
@Gregory Mcyevi

dobrze to ująłeś;)

Realista
@Maximo

Z calym szacunkiem... Ale zeby za tyle dac sie namowic robic i jeszcze robic kwekajac tu, to Ty zeby takie cos popelnic to to ja nawet nie wiem , brak mi odpowiednch slow

Nn

Masz rodzinę dzieci i zone jeszcze to się raduj z tych 4500

b.prac
@Nn

to sa zwykle(usunięte przez administratora) sprzedaja wlasna rodzine zaa srebrniki ktore obiecuje im gora tak jest na cnh kutno zleceniobiorca szefem ...ABSURD a gdzie nowa ustawa .gdzie aneksy do umow ,zapewne gora nic nie wie o tym co sie dzieje ok.napiszemy wyzej do srodka tej firmy

Piko

Brutto a nie netto

witam
@Sławek

Prawdopodobnie sie pomyliles kolego brutto i netto. Za 160 godzin w strazy ochrony kolei dostaniesz ok 3500 na reke tj 4900 brutto wiec placa lepiej

wdr
@Sławek

no to rzeczywiscie, 4500 brutto za 216h pracy szał w (usunięte przez administratora) ;)

Alice
@Sławek

Jesteś głupcem tak pisząc,przelicz sobie i przemysł co piszesz jeżeli oczywiście masz mózg.

Sławek
@Alice

Alice a gdzie twój móżdżek , no tak 6.05 dopiero się obudziłam coś czytałam ale co ? Pozwól obudzić się mózgowi .

Damian Roguszka
@Sławek

Brednie!!! Najgorsze co może być to pochwała łotrostwa, więcej nie powiem jak ktoś myśli to nie będzie chwalił czegoś co nie istnieje. Żegnam.

@Maximo

Sławek napisał 4500 brutto a nie do ręki.

Damian Bydgoszcz
@Sławek

Może tobie tak płacą. A mnie płacili 1700 zł za miesiąc, bo (usunięte przez administratora) Paweł musiał mieć nadgodziny, bo on za 2500 nie będzie robił. Nie ma godzin dla pracownika z grupą a zatrudniają (usunięte przez administratora) studentów bo zniżki mają. Jak nie (usunięte przez administratora) to studenci i same machlojstwa jak w solidzie. A pisałem i firmie mlekpol Bydgoszcz pod ochroną oczywiście securitas polska.

Maz

Czy firma zatrudnia niepełnosprawnych?

@Maz

Mam wrażenie,że głównie na nich im zależy,a już w kierownictwie to chyba warunek do kariery

Były Sziffu

Pracowałem 3 lata w Securitas, ogólnie oceniam pozytywnie oprócz końcówki swojej pracy na stanowisku Szef Ochrony Obiektu. Wszystko było do czasu dopóki nie zatrudnili inspektora z Juwentusu, zaczął wpieprzać się w grafiki i wykazywać się tam gdzie nie trzeba, a jak kontrahent do niego dzwonił to olewał sprawy totalnie wtedy kontrahent i chciał abym ja coś z tym zrobił. Złożyłem skargę do Menegera, efekt był taki ze nie dostałem przedłużenia umowy, nie mogłem ani się dodzwonić d o jednego ani drugiego. Gluchy telefon. Nawet na rozliczenie na obiekt żaden nie przyjechał. Ogólne jednak oceniam pozytywnie wyplata na czas co jest bardzo ważne, minus taki ze za mało możliwości dorobienia. Trzeba kombinować.

Marzena

Widziałam, że potrzebny był pracownik ochrony do pracy. Jakiej stawki można oczekiwać, ktoś jest zorientowany jak teraz płacą ludziom? Będę czekać na informacje, pozdrawiam.

Były
@Marzena

Możesz liczyć na minimalną. Na "handlówkach" trochę więcej.

Pierwsze spotkanie miałam online, na którym mimo monitora poczułam bardzo pozytywna energię od rekrutujących, rozmowa była bardzo fajna, na wysokim poziomie, decyzja o kolejnym spotkaniu tym razem w biurze zapadła bardzo szybko. Podczas spotkania mogłam poznać cały zespół łącznie z przełożonym, rozmowa była bardzo miła, pytania nietuzinkowe szczególnie od przełożonego ????. Jedna z fajniejszych rekrutacji na jakiej byłam. Po rozmowie miałam do wykonania 3 zadania, były związane z pracą. Generalnie gdyby nie oferta z innej firmy jaką dostałam i wynagrodzenie jakie mi zaoferowano, bardzo chciałam zostać na stałe w takim zespole, widać zgranie, wspólny cel, życzę powodzenia osobie, która się tam znajdzie. Na korytarzach ludzie uśmiechnięci, biuro schludne. Pozdrawiam zespół i dziękuję za tą przygodę.

Jakie sukcesy ma Pani w pracy? Co ostatnio Pani czytała? Z kim lubi Pani pracować? Czy płakała kiedyś Pani w pracy i dlaczego? I kupa(usunięte przez administratora)ych pytań.

logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Klient

Gdzie można złożyć skarge na pracownika Państwa firmy? Zachowanie tej osoby jest skandaliczne i psuje Wam reputacje

adam
@Klient

Zmień firmę,choć obawiam się, że dużo to nie zmieni,a co do skargi to teoretycznie możesz do siedziby oddziału,inspektora - że tak sobie za zażartuje - z którym masz kontakt w umowie.Dopóki klient będzie się kierował ceną a nie jakością poziom usługi będzie jaki jest,czyli marny.

arniL87
@Klient

Jak byś był rzeczywiście klientem tej firmy to byś wiedział do kogo.

Jola

Dzień dobry, nie wiem czy ja dobrej stronie to będę pisała ale koleżanki mówią że tak więc pisze bo sprawa trochę nietypowa a mianowicie bardzo martwimy się o naszego znajomego który pracuje w państwa firmie, w Mławie na terenie naszego zakładu XL Energy, jest on kapitanem strażników chodzi o Pana Pawła S. Czy państwo możecie sprawdzić co się z nim dzieje bo on ostatnio bardzo źle wygląda, chodzi zmartwiony, cały czas śpi na służbach a zwłaszcza w nocy to do niego nie podobne żeby tyle spać. Koleżanki to mówią że on może być chory na cukrzycę czy coś z krążeniem bo on jak ma nocną zmianę to cały czas śpi, boimy się o niego, może jakieś badania czy coś, a jakby się okazało że ma problemy ze zdrowiem to proszę go nie zwalniać tylko może przenieść gdzieś na jedną zmianę, może do jakiegoś marketu np Biedronki tam jakby pracował w dzień i chodził między półkami to by pewnie nie spał i dałby radę pracować. Szkoda go bo to bardzo dobry człowiek ale jak śpi w nocy a coś ukradną z naszego zakładu albo samochody z parkingu to będzie miał tylko problemy niepotrzebnie. Ostatnio to nawet koledzy w nocy wychodzili to chcieli po pogotowie dzwonić bo myśleli że zasłabł na szczęście okazało się że tylko tak mocno spał, to było akurat 7 października, zapamiętali bo bardzo się wystraszyli. A może ktoś z państwa firmy mógłby przyjeżdżać do niego w nocy posiedzieć z nim troszkę, porozmawiać to on by w tedy miał raźniej i by nie spał a tak jest sam i aby śpi i śpi. Chciała bym żeby sprawę potraktować poważnie a na dowód że to nie żart to chyba w tej budce co on śpi jest kamera to proszę sprawdzić jego nocne dyżury. My jednak mamy nadzieję że Pan Paweł jest zdrowy i to tylko mocny sen to proszę dać nam znać to nie będziemy go budzić. Dziękuję i pozdrawiam Jola.

@Jola

Szacun i uznanie dla was,kolezanki i koledzy,zamiast po prostu jak każdy prawdziwy Polak (usunięte przez administratora) kolegę z zyskiem dla siebie-wiadomo,potencjalny uścisk szefa bezcenny - w trosce o los i zdrowie kolegi szukacie pomocy,super postawa,ciekaw jestem dalszych losów waszego kolegi ... :)

@Jola

Dzień dobry, z tego co wiem XL nie jest już obiektem firmy Securitas.

adam
@Adam

Jola- Czyli klient zrezygnował,ale firma sie pewnie tym nie przejęła i dalej udaje,że kogoś chroni i ma wykwalifikowaną kadrę,długą historię,staż itd itp , ble ble ble Pomimo lat nadal się dziwię,że ludzie nie mają do siebie szacunku o firmie nie wspominając i bez grama wstydu wypisują te brednie w reklamach o renomie i innych bzdetach...

LoLo
@Jola

Obawiam sie Jolu ze nie reprezentujesz klienta. To jest normalny donos za posrednictwem GoWork, byc moze proba zdyskredutowania pracownika. Trudno powiedziec jakie masz intencje, ale raczej nie jest to troska o pana, bedacego glowna postacia twojego wywodu

Ewelina

Ponad 10 lat temu szukali pracownika ochrony. Czy ktoś teraz pracuje na tej pozycji i może powiedzieć o tym jaki dają rodzaj umowy na początek? I na jaki okres ona jest podpisywana?

Super kontakt z przełożonymi. Szybko sprawnie można ogarnąć wolne czy zastępstwa. Kadra kierownicza bardzo pomocna :)

Antoni
@Marek

Masz na myśli płatne wolne? Jesteś na normalnej umowie o pracę z płatnym urlopem i chorobowym?

Żołnierz
@Marek

Spore wymagania jak za te pieńiądze ale właśnie tym mój szef nadrabia.

Ela
@Marek

I pensja minimalna krajowa na stanowsku ochroniarza

Sylvester Stallone
@Marek

cześć, jakie polecacie handlówki w Sec ?

Xyz

Firma dość specyficzna.... Tzn jak wszędzie w branży naszpikowana jest byłymi milicjantami, górnikami, urzędnikami i innymi resortowymi ale z drugiej strony co jest już dość nietypowe wykonuje się sporo czynności nie związanych z branżą..... Z zawartej umowy jesteś pracownikiem ochrony a idziesz na jakiś obiekt i niektóre czynności które wykonujesz należą bardziej do działu, kadr,logistyki, bhp a nie do ochrony. Jak coś jest do wszystkiego to jest do..... (wpisz dowolne)

Omijać szerokim łukiem pracę w sokołów koło janek. Obiecują umowę o pracę jak i tak się jej nie dostaje. Nie kulturalny inspektor. Nie pozdrawiam

Wróżka

Firma jak najbardziej ok, ale ludzie na stanowiskach menadżerskich , z czystego przypadku lub nawet z braku laku. Zero wiedzy o zarządzaniu zespołem, czy rozwiązywaniu problemów. Postawa i decyzje panow pseudomenadzerow daleko odbiegają od wartości szeroko promowanych w kropkach.

@Wróżka

Jest zgodne z prawdą,im wyżej tym gorzej,to pewnie też ma wpływ na obsadzanie stanowisk na niższych stołkach,dowódca zmiany czy szef obiektu,przypadkowi ludzie bez wiedzy i pewności siebie,łatwo nimi manipulować,ale też nie zapewnią założonych celów niezbędnych do wykonania zlecenia.To jest parodia firmy i ochrony jako takiej.

Gregor

Nie najgorzej, ale do ideału brakuje, plusy to wypłata na czas, kompletne umundurowanie (obuwie swoje), możliwość nadgodzin, minusy to duża ingerencja klienta w procedury ochrony (np. częstotliwość obchodów, monitoring pracowników), wymuszanie oszczędności w liczbie zatrudnionych i oczekiwanie skuteczności ich działania (np. ujęcia sprawców kradzieźy). Firma duża międzynarodowa z renomą, dlatego dziwię się pseudo oszczędnością polegającym na zatrudnianiu pracowników na umowę o pracę najczęściej z minimalną stawką płacową, a gdy pracują na nadgodzinach wynagradzanie ich z umowy zlecenia. Osoby podejmujące pracę w ochronie powinny mieć świadomość że praca pozornie łatwa nie jest taką, palący w pracy na pewno będą narzekać na małą ilość przerw, niektórzy klienci domagają się wykonywania różnych czynności najczęściej drobnych nie związanych z ochroną, praca często stojąco-chodząca i to po kilkanaście godzin (w marketach), prywatne telefony w odstawce, zdarzają się niewybredne uwagi klientów gdy zwracane są uwagi w związku z wykonywanymi obowiązkami, trzeba być odpornym na takie sytuacje umieć współpracować z pozostałymi pracownikami, ocena pozytywna z minusem na tle innych firm konkurencyjnych, podejrzewam ż w krajach zachodnich są wyższe standardy, a tutaj tania siła robocza. Teraz można mi powiedzieć (napisać) jak ci nie pasuje to się zwolnij, ico dalej?

@Gregor

Mo własnie i gdzie tu ta wielkość i renoma firmy o której zawsze przedstawiciele czy reklamy wspominają ? Brak szacunku dla samych siebie .

Ela
@Gregor

Możliwość nadgodzin? Czy nakaz nadgodzin jak to niestety mi się zdarzyło nie raz?

Mis

Nie polecam pracy na obiekcie amazon Łódź, nie dość że minimalna lub 100zł więcej to obowiązków pełno i uczą pracownika w ciągu 2 dni wszystkich 9 stanowisk pracy na raz!!! dodatkowo 12h stania, firma nawet nie zapronowała zmiany maseczki ani poinformowała że można zmienić, 12h w jednej maseczce !! Odradzam zatrudnianie się w tej firmie w tym obiekcie firma amazon oferuje pracownikom obiad za 1zł oczywiście dla pracowników którzy robią 12h nie ma propozycji obiadu !!! chyba że Sobie kupisz za 13zł. Odradzam !!!!!!!!

skubi
@Mis

To prawda na Amazon Pawlikowice jest tak samo przy 12 godzinach stania nie można usiąść a krzesła są bo obserwują nas na kamerach LP i niby mogą nas za to zwolnić , bo nawet jak się stoi na bramkach są 3 osoby i nic się nie dzieje a krzesła są to też nie wolno na razie obserwuję to co się dzieje ! A tak na marginesie pracodawca nie może zabronić pracownikowi zabronić żeby na chwilę usiadł bo to nie należy do przerwy np .2 min. jestem w trakcie obserwacji pozdrawiam wszystkich pracowników securitas.

Dalia
@Mis

W pełni popieram. Pracowałam tam.

Dalia

Gorzka prawda...

skubi
@skubi

Nie polecam zwolnili ponad 10 osób naraz tyko dlatego że przenosili z Łodzi pracowników na nasz zakład a zrobili to w ten sposób że pod pretekstem że mieliśmy pojechać do Łodzi rzekomo że pracodawca organizuje tam jakieś spotkanie ,a okazało się że wręczają wypowiedzenia i uważajcie na Adama P. udaje miłego a tak naprawdę nie jest do końca jeżeli ktoś był w pokoju ochrony to powinien wiedzieć o czym tam się mówi i obgaduje pracowników .Ja oczywiście wyczułem że coś jest nie tak i wziąłem L4.

@Mis

O ile wiem to nikt na szkoleniu ani później nie informuje , że są ubikacje i można z nich korzystać , co z tym zrobisz ?!

@Mis

A jakby ci nie powiedzieli - zakładając,że powiedzieli - że można skorzystać z ubikacji , to co wtedy ?

RME
@Mis

To się zatrudnij w Amazonie, wtedy będziesz miał ten obiadek. Co Ty robisz 12h takiego, ciężko pracujesz? Większość czasu stoisz jak kołek i jeszcze by chciał siedzieć, za siedzenie nikt nie płaci!

Norris
@RME

Ja chodzę i pilnuję, jak Strażnik Teksasu :) porządeczek musi być Texas Rangers

jan
@Norris

strażnikiem texasu to możesz być w domu a w pracy to jesteś zwyklym cieciem

Adrian
@Norris

Jesteś tu ochroniarzem? Jakie są stawki?

Norris
@Adrian

Stawka rośnie, jeżeli masz wpis na Kwalifikowanego Strażnika Teksasu (wpis na KST)

Halina
@Norris

haha bardzo śmieszne. a tak serio to na jakie pieniążki można liczyć?

Kcik
@Halina

Najnizsza krajowa

Chriss
@Kcik

Niezbyt dużo się zarabia, to prawda, także na przerwie zjadam sobie niedrogą konserwę futurystyczną.

Halina
@Kcik

A są do tych zarobków jakies premie chociaż albo inne dodatki?

Kcik
@Halina

Gdzie w pato ochronce dodatki czy lremie lol

Scoby Doo
@Kcik

- Jasiu, masz dziś bardzo dobrze odrobione zadanie - mówi nauczycielka - Czy jesteś pewien, ze twojemu tacie nikt nie pomagał?

@skubi

To dlatego w Łodzi ciągle się ogłaszają bo nie ma chętnych?

Czym w Securitas Polska zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

dodatki w securik.tas

dodatki chyba te nocne gdy pracujesz w nocy i możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS).

M S

Chora atmosfera jeżeli chodzi o ochrone w dużej amerykańskiej firmie która nazwę bierze od wilgotnego lasu liściastego;) Jeden drugiego podpierd*la, przesluchiwania na odprawach jak w szkole, mundur obrzydliwy jakościowo i wyglądowo, szczególnie buty. Musiałem się zwolnić ponieważ od dwunastogodzinnego STANIA (nie chodzenia, tylko stania) w miejscu, nie można się nawet oprzeć bo przez radio dostaje się (usunięte przez administratora) poprostu nieodwracalnie uszkodziłem oba śródstopia. Mimo że teraz, prawie rok po zwolnieniu, mam pracę siedząca to dalej mam problemy z chodzeniem czy wstawaniem z łóżka. Pracując tam budziłem się z prawie płaczem że muszę tam znowu iść a z żadną inną pracą tak nie miałem ani teraz nie mam, a przepracowałem 15 lat w wielu innych firmach. Przez sen często zdarzało mi się recytować żonie regułki z których każdego dnia pracy byliśmy przesłuchiwani, budziłem się czasami wystraszony bo śniło mi się że się po prostu w pracy oparłem i oberwałem. (usunięte przez administratora), wyśmiewanie i głupie żarty ze strony współpracowników, szczególnie tych na stanowiskach dowódcy i zastępcy. Wysyłanie na drugi koniec dużego obiektu kłamiąc że coś się tam stało i różne takie. Wypłaty bardzo nieadekwatne do pracy. Nie polecam

Miś kolorowy

nie porównujmy pracy w siłach zbrojnych, do prywatnych cieciówek :D nie, to nie jest to samo co w wojsku, więc brak merytorycznych argumentów

Ewelina
@M S

Przesłuchania to po co są? O co dokładnie pytają?

Goth Anonim
@M S

Cóż, no u mnie było trochę inaczej. To znaczy mam wrażenie, że próbowano mnie zgnoić np. wielokrotnymi przenosinami, które nie były spowodowane niczym konkretnym (za każdym razem pytałem o powód i nigdy nie dostałem wyjaśniającej odpowiedzi, co może znaczyć, że nie było konkretnego powodu). Natomiast jeżeli chodzi o moje kontakty z przełożonymi lub współpracownika to było raczej odwrotnie niż u ciebie. Według mnie zdecydowana większość pracowników tej firmy nie nadaje się do tego, żeby cokolwiek lub kogokolwiek ochraniać (tzw. Kwalifikowani Pracownicy Ochrony są śmiechu warci), oraz zdecydowana większość koordynatorów nie nadaje się do tego żeby zarządzać jakąkolwiek grupą ludzi (na 6 poznanych koordynatorów tylko 1 wypełniał obowiązki przynajmniej poprawnie). Jak już ogarnęli, że chyba się nie dam zgnoić, a było to jednoznaczne z brakiem predyspozycji do kontynuowania pracy w tym zawodzie, to rozwiązali ze mną umowę za porozumieniem stron, dając mi do zrozumienia, że mogą mi nie znaleźć następnego obiektu jeżeli się nie zgodzę(na dyscyplinarkę rzecz jasna nie mieli powodu). Być może niesłusznie odpuściłem wtedy podpisując dokument natomiast średnio chciałem mieć coś więcej wspólnego z tą firmą. Podsumowując tylko wypłaty w tej firmie są w porządku (przynajmniej ja nie miałem z nimi żadnych problemów), a twojej żonie współczuję, że jest z takim leszczem - po cholerę się dajesz gnoić?! Kto ma cię szanować, jeżeli sam się nie szanujesz?

polak maly
@Goth Anonim

Zgadza się z realną sytuacja jaka jest w firmie

Janusz
@M S

zgadzam się ,z tobą też tak miałem , bezpotrzebne wysyłania , śmianie się , 4 lata zniszczyły moje nerwy i nieprzespane noce .Nawet po 2 latach pracy której juz nie pracuje zdarzają mi sie sny .Może komuś sie wydawać , że w ochronie sie najlepiej pracuje bo nic sie nie robi , może i fakt praca nie siłowa ale psychicznie szybciej wykańcza. Wolę pracować siłową i mieć głowę spokojną .

Maria

czy na rozmowie rekrutacyjnej można się dowiedzieć jak wygląda ścieżka awansu w takiej ochronie, jest to bardzo jasno przedstawione ( może coś na papierze spisane), co i kiedy się należy, awans i podwyżka od razu też?

Goth Anonim
@Maria

Dziewczyno, nie te rewiry.

Mycia

Czołem ciecie. Pytanko jakie u was są stawki godzinowe? I od czego zależą różne stawki na różnych obiektach na tym samym stanowisku

Nowy86

Zacząłem pracę w securitas na amazon w Sosnowcu.Pracuję kilka miesięcy,udało się awansować.To co mogę powiedzieć to są możliwości,zrobiłem kurs kwalifikowanego(usunięte przez administratora)Dlatego że mieli mniej godzinek.Marudzą jak cięzko bo muszą stać.Na dziś jest spoko i chcę pracować dalej,wypłata na czas.IN charakterny gość,dostaje pociski za plecami od maruderów,trzyma ich krótko.Dowódcy git ludzie.Zobaczymy czy będzie jakaś podwyzka jak na poczatku roku bo to zacheca.

@Nowy86

Nie podniecaj się tym cieciowaniem tak bardzo bo dostaniesz wrzodów albo żyłka ci pierdyknie ! Jaki awans w cieciowaniu ! Chyba ci dali grafiki robić albo zwracają się do ciebie drużynowy jak w harcerstwie ! Cieć to cieć i żadne nazwy tego nie zmienią ! Oto FAKT a nie MIT ZACHWYCONY ! Czuwaj cieć ! Pozdro !

Nicka
@Nowy86

Ja jestem zadowolona z pracy w Securitas.Miałam rożne przemyślenia, plusy,minusy. Ostatnio doswiadczyłam bardzo że można liczyć na kadrę kierowniczą. Były problemy i kierownik Orłowski choć nie musiał, zadzwonił, pomógł jak nikt inny. Jest straszliwie wymagający ale zawsze pomoże, juz nie pierwszy raz, choć wszyscy czują respekt. Polecam pracę tutaj bo jest fajna atmosfera w zespole. Teraz dostajemy podwyżki. Jeszcze gdyby wszyscy pracownicy byli jak trzeba to juz będzie super, czasem dramat !

Piko
@Nowy86

Ale pajac Krutko to możesz się psie za ryja trzymać

irek

dokładnie tak jak piszesz, Kolesie z kompleksami zarządzają, ale karma wraca ciągle wystawiają ogłoszenia i szukają kolejnych naiwnych

Carloss Santhana
@Nowy86

Jestem studentem na emeryturze na jaką stawkę godzinową mogę liczyć ?

polak maly
@Carloss Santhana

Człowieniu, jesteś bezkonkurencyjnym towarem na rynku pracy, nie mów, że znasz języki i jesteś dyspozycyjny , złote papiery !

@Nowy86

Po kilku miesiącach pracy już awans? Nie za mało? To jak to Pan zrobił. Ludzie są po studiach i z uprawnieniami i nie mogą awansować lub są zwalniani za dobrą pracę, bo się nie jest (usunięte przez administratora)włazem.

xyz
@Monika

Słowo dupowłaz nie jest obraźliwe. Niestetty w każdejfirmie tacy sa.

Pracuje w securitas od roku, od 6 miesięcy w grupie mobilnej, już 2 razy pytałem menadżera o umowę o pracę, czy wogóle dają w grupach UOP czy raczej nie ma szans?

Miki

Fajnie. Wracasz z szpitala po miesiącu czasu. Dzwonisz do kierownika rejonu (Radom Lidl) ten nie odbiera tydzień czasu. Koledzy z zmiany mogą się normalnie dodzwonić. Po tygodniu czasu czekania dzwonisz sam do Warszawy, pani mówi ci że ona dostała trzy tygodnie temu polecenie od mojego kierownika o rozwiązanie umowy. Leżałem w szpitalu i byłem nie ubezpieczony i nawet o tym nie wiedziałem a rachunek teraz mi taki dowalili że kierownik Lidlów w Radomiu nie wypłaci się do końca życia. Jutro idę do prawnika i zgłaszam pozew do sądu na Moleńdziuka. Na serio wasza firma to ściek możecie sobie nawet usunąć ten komentarz, zrzut ekranu i tak jest zrobiony i rozesłany na grupy ochroniarskie po całej Polsce. Nikomu nie polecam tego (usunięte przez administratora) lepiej bezdomnym być bo chyba to mnie właśnie dzięki wam czeka.

Szybki
@Miki

Jeśli zostałeś zwolniony, należało się odwołać do Sądu Pracy w odpowiednim terminie. Za wcześniejsze rozwìązanie umowy o pracę, pracownik ma prawo do uzyskania od pracodawcy odszkodowania. Za każdy miesiąc należy się odszkodowanie w wysokości miesięcznego wynagrodzenia, tzn. zwolnili cię w pażdzierniku a umowę miałeś do końca grudnia, Twoje odszkodowanie będzie dot. 3 miesięcy. Ja zostałem zwolniony przez pracodawcę, 6 m-cy przed końcem umowy o pracę, który nie miał żadnych podstaw aby mnie zwolnić. Odwołałem ię do Sądu Pracy, i pracodawca zapłacił mi odszkodowanie za 6 miesięcy. Wielu pracowników ochrony, zwalnianych jest bez powodu, i niewielu wie, że w takich przypadkach należy odwołać się do Sądu Pracy. Sądy orzekają w takich przypadkach odszkodowanie dla pracownika od pracodawcy.

Polakmaly
@Szybki

Jak najbardziej, dziadostwu trzeba pokazać ,że nie są bezkarni, ale ,jeśli chodzi o rozwiązanie umowy to jest duża różnica w treści umowy, to nie tak, że każdy zwolniony może lecieć do sądu po odszkodowanie, zależy na jaki okres była zawarta , jaki zapis w warunkach rozwiązania umowy . Powyższy przykład potwierdza patologię w tej branży, sporo zależy od pracowników, nie dajcie sobą pomiatać, jeden z drugim znajdzie sobie inną posadę, a opinia o tzw inspektorach pocztą pantoflową rozejdzie się po firmach, i on będzie miał dużo większy problem z zatrudnieniem. Jak nikt nie będzie chciał z nim pracować to nie będzie nikomu potrzebny. Każda firma pozbędzie się go jak śmieci bez skrupułów .

Zbyszek
@Miki

To było zapisać się do związku zawodowego, to by Cię nie zwolnili na etacie nawet jak byś podpadł.

@Zbyszek

Co to takiego ten związek zawodowy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Securitas Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 18 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Securitas Polska?

Kandydaci do pracy w Securitas Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Securitas Polska
2.1/5 Na podstawie 557 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042