TAZBUD

Kraków

Opinie o TAZBUD

klient 2011-01-26 17:01:32
Pracodawca [usunięte przez moderatora] swoich pracowników pod każdym względem a najbardzijej pieniężnym . Szuka zawsze winy pracownika , i zawsze jest wina pracownika,[usunięte przez moderatora] z samochodami zaden samochód nie ma legalnego przegladu!
mmmmm 2011-03-08 20:40:06
potwierdzam pierwszy wpis 90%!!! ! Te 10% to to ze nie zostało wymieniony fakt braku UDT zarówno na wózek widłowy jak i na HDS Tylko czekać aż ktoś w końcu zobaczy co się dzieje i zamknie te pseudo firemkę.Nawet nie pomogą znajomości Panu[usunięte przez moderatora] o których zwykł już głośno mówić.
klient 2011-07-11 21:26:41
Pracodawca uczciwy, konkretny zarzuty bezpodstawne opinii w/w .
hmmmm 2014-01-12 21:11:13
omijać szerokim łukiem!!Wszystko się zgadza z pierwszego i drugiego postu. Ostatni napisany chyba przez samego właściciela albo na wyraźne jego polecenie.
iksik 2016-04-20 21:29:26
oczywiście nie jest źle, szczególnie jak jestes na sprzedaży jako ph i dobry jesteś. zajmujesz sprzedażą materialów budowlanych stosowanych w budownictwie to kasa jest
Zostaw swoją opinię o TAZBUD - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TAZBUD